Sprawdź, które szkoły osiągnęły najlepsze wyniki z matury z przedmiotu „chemia poziom rozszerzony (M)” w 2026 roku. Ranking obejmuje szkoły z opublikowanym średnim wynikiem i jest uporządkowany od najwyższego rezultatu.
Zakres danych: miejscowość zawiera „Warszawa”. · 📊 Graficzne przedstawienie — wykres na dole strony
Przy porównywaniu szkół z tego samego przedmiotu analizuj jednocześnie średni wynik, liczbę zdających i dostępne miary rozproszenia. Wysoka średnia niewielkiej grupy nie przesądza o wynikach pozostałych uczniów szkoły. Rankingi odnoszą się do opublikowanych danych, a brak wartości w tabeli nie oznacza wyniku 0%.
Porównuj ten sam poziom i formę egzaminu. W przypadku matury rozszerzonej do egzaminu przystępują uczniowie, którzy wybrali dany przedmiot; dlatego rankingu nie należy traktować jako pełnej oceny szkoły.
Dostępne są opublikowane średnie wyniki z przedmiotu „chemia poziom rozszerzony (M)” dla 103 szkół w analizowanym obszarze. Mediana średnich szkolnych wynosi 43,5%. Nie jest to mediana indywidualnych wyników maturzystów.
Środkowa część rozkładu średnich szkolnych (od około 25. do 75. percentyla) obejmuje wyniki od 27,1% do 57,1%. Rozpiętość pokazuje różnice pomiędzy szkołami, a nie rozrzut wyników uczniów wewnątrz szkoły.
Liczba zdających ten przedmiot w poszczególnych szkołach jest zróżnicowana; mediana liczebności opublikowanych grup wynosi 18 osób. Przy ocenie pojedynczego wyniku należy uwzględnić wielkość grupy.
Interpretacja generowana z opublikowanych danych; nie stanowi oceny jakości pracy szkoły.
| Miejsce | Szkoła | Miejscowość | Liczba zdających | Średnia i statystyki | Miejsce PL | Miejsce w gminie | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. JÓZEFA PONIATOWSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 46 | 81,5% Me: 87% · σ: 19,0% · Mo: 92% | 2 | 1 | |
| 2 | XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W WARSZAWIE | Warszawa (Mazowieckie) | 62 | 78,3% Me: 82% · σ: 17,2% · Mo: 80% | 7 | 2 | |
| 3 | 2 SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI MIĘDZYNARODOWYMI IM. PAWŁA JASIENICY SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 12 | 77% Me: 82,5% · σ: 18% · Mo: 83% | 10 | 3 | |
| 4 | XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA CZACKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 28 | 74,6% Me: 77,5% · σ: 18,6% · Mo: 92% | 16 | 4 | |
| 5 | LXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 24 | 74,5% Me: 75% · σ: 10,9% · Mo: 78% | 17 | 5 | |
| 6 | IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KLEMENTYNY HOFFMANOWEJ | Warszawa (Mazowieckie) | 136 | 71,9% Me: 73% · σ: 17,5% · Mo: 73% | 25 | 6 | |
| 7 | XXXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. BOLESŁAWA PRUSA | Warszawa (Mazowieckie) | 34 | 71,9% Me: 75% · σ: 13,7% · Mo: 72% | 26 | 7 | |
| 8 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. STEFANA BATOREGO | Warszawa (Mazowieckie) | 54 | 69,4% Me: 75% · σ: 17,7% · Mo: 75% | 39 | 8 | |
| 9 | SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 4 IMIENIA BATALIONU AK "PARASOL" W WARSZAWIE | Warszawa (Mazowieckie) | 10 | 69% Me: 70% · σ: 12,0% · Mo: 70% | 44 | 9 | |
| 10 | XVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA ZAMOYSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 68 | 68,6% Me: 74% · σ: 20,0% · Mo: 77% | 47 | 10 | |
| 11 | VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA IV | Warszawa (Mazowieckie) | 64 | 67,1% Me: 68% · σ: 18,7% · Mo: 83% | 56 | 11 | |
| 12 | LXIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA IGNACEGO WITKIEWICZA "WITKACEGO" | Warszawa (Mazowieckie) | 29 | 66,1% Me: 73% · σ: 17,5% · Mo: 75% | 63 | 12 | |
| 13 | XXXIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DWUJĘZYCZNE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA | Warszawa (Mazowieckie) | 48 | 64,7% Me: 70% · σ: 18,3% · Mo: 53% | 70 | 13 | |
| 14 | XLVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EDWARDA DEMBOWSKIEGO W WARSZAWIE | Warszawa (Mazowieckie) | 18 | 64,6% Me: 62% · σ: 16,8% · Mo: 48% | 72 | 14 | |
| 15 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ARTES LIBERALES | Warszawa (Mazowieckie) | 16 | 64,4% Me: 72% · σ: 20,2% · Mo: 72% | 76 | 15 | |
| 16 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NIEPUBLICZNE NR 40 | Warszawa (Mazowieckie) | 6 | 64,2% Me: 69% · σ: 18,3% · Mo: - | 79 | 16 | |
| 17 | CLV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. BOHATEREK POWSTANIA WARSZAWSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 41 | 63,8% Me: 61% · σ: 15,0% · Mo: 53% | 83 | 17 | |
| 18 | XXVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KOCHANOWSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 46 | 63,6% Me: 62,5% · σ: 13,9% · Mo: 60% | 84 | 18 | |
| 19 | XL LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 53 | 63,1% Me: 62% · σ: 16,3% · Mo: 82% | 86 | 19 | |
| 20 | CLVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE | Warszawa (Mazowieckie) | 47 | 62,9% Me: 66% · σ: 16,8% · Mo: 67% | 89 | 20 | |
| 21 | XLIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA BANACHA | Warszawa (Mazowieckie) | 18 | 62,9% Me: 68% · σ: 14,8% · Mo: 53% | 91 | 21 | |
| 22 | XLI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JOACHIMA LELEWELA | Warszawa (Mazowieckie) | 58 | 62,6% Me: 65% · σ: 19,2% · Mo: 65% | 95 | 22 | |
| 23 | LXXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ALEKSANDRA FREDRY | Warszawa (Mazowieckie) | 23 | 61,7% Me: 63% · σ: 14,4% · Mo: 63% | 103 | 23 | |
| 24 | XIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WARSZAWY | Warszawa (Mazowieckie) | 19 | 61,4% Me: 62% · σ: 17,1% · Mo: 53% | 105 | 24 | |
| 25 | XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA REJA | Warszawa (Mazowieckie) | 23 | 61,2% Me: 67% · σ: 23,3% · Mo: 10% | 108 | 25 | |
| 26 | SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IM. JANA NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 8 | 58,6% Me: 58,5% · σ: 23,0% · Mo: - | 135 | 26 | |
| 27 | VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W WARSZAWIE | Warszawa (Mazowieckie) | 22 | 57,1% Me: 53% · σ: 18,2% · Mo: 53% | 157 | 27 | |
| 28 | XXXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 28 | 56,2% Me: 62% · σ: 23,1% · Mo: 43% | 168 | 28 | |
| 29 | XXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. JOSÉ MARTÍ | Warszawa (Mazowieckie) | 44 | 54,5% Me: 57% · σ: 17,5% · Mo: 60% | 194 | 29 | |
| 30 | XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 59 | 54,1% Me: 52% · σ: 20,9% · Mo: 43% | 202 | 30 | |
| 31 | LICEUM MIODOWA | Warszawa (Mazowieckie) | 9 | 53,6% Me: 62% · σ: 17,4% · Mo: 72% | 210 | 31 | |
| 32 | VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA REYTANA | Warszawa (Mazowieckie) | 83 | 52,6% Me: 53% · σ: 22,6% · Mo: 32% | 226 | 32 | |
| 33 | XXXIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MIGUELA DE CERVANTESA | Warszawa (Mazowieckie) | 22 | 52,5% Me: 51,5% · σ: 20,1% · Mo: 48% | 229 | 33 | |
| 34 | XXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W WARSZAWIE | Warszawa (Mazowieckie) | 21 | 52,2% Me: 52% · σ: 20,4% · Mo: 52% | 237 | 34 | |
| 35 | XCIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. STANISŁAWA MACZKA | Warszawa (Mazowieckie) | 18 | 52,2% Me: 45% · σ: 16,4% · Mo: 33% | 238 | 35 | |
| 36 | CXXXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ROBERTA SCHUMANA | Warszawa (Mazowieckie) | 18 | 50,7% Me: 48% · σ: 17,5% · Mo: 48% | 253 | 36 | |
| 37 | CXXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. IGNACEGO DOMEYKI | Warszawa (Mazowieckie) | 25 | 50,6% Me: 52% · σ: 19,2% · Mo: 52% | 254 | 37 | |
| 38 | CLIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 22 | 49,2% Me: 45% · σ: 20,9% · Mo: 32% | 287 | 38 | |
| 39 | XV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. NARCYZY ŻMICHOWSKIEJ | Warszawa (Mazowieckie) | 39 | 49% Me: 48% · σ: 17,7% · Mo: 30% | 291 | 39 | |
| 40 | XXIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA | Warszawa (Mazowieckie) | 38 | 48,3% Me: 44% · σ: 19,9% · Mo: 15% | 305 | 40 | |
| 41 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 11 | 47,5% Me: 45% · σ: 12,8% · Mo: 45% | 317 | 41 | |
| 42 | XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. STEFANII SEMPOŁOWSKIEJ | Warszawa (Mazowieckie) | 36 | 47,2% Me: 50% · σ: 18,4% · Mo: 30% | 327 | 42 | |
| 43 | LXXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA III SOBIESKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 13 | 46% Me: 43% · σ: 21,1% · Mo: 28% | 358 | 43 | |
| 44 | AUTORSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NIEPUBLICZNE NR 42 | Warszawa (Mazowieckie) | 13 | 45,8% Me: 43% · σ: 15,0% · Mo: - | 363 | 44 | |
| 45 | PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZGROMADZENIA SIÓSTR ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO IM. MATKI JADWIGI BORZĘCKIEJ | Warszawa (Mazowieckie) | 6 | 45,7% Me: 40% · σ: 23,5% · Mo: - | 365 | 45 | |
| 46 | LXX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 23 | 45,2% Me: 45% · σ: 21,2% · Mo: 32% | 384 | 46 | |
| 47 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "SZKOŁA LIDERÓW" | Warszawa (Mazowieckie) | 6 | 45% Me: 45% · σ: 20,5% · Mo: - | 388 | 47 | |
| 48 | XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA | Warszawa (Mazowieckie) | 20 | 44,9% Me: 45% · σ: 19,8% · Mo: 33% | 391 | 48 | |
| 49 | XXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JÓZEFA WYBICKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 8 | 44,4% Me: 40% · σ: 21,0% · Mo: 43% | 398 | 49 | |
| 50 | POLONIJNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NIEPUBLICZNE „KLASYK” | Warszawa (Mazowieckie) | 7 | 44% Me: 43% · σ: 26,2% · Mo: - | 405 | 50 | |
| 51 | XXX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA ŚNIADECKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 41 | 43,5% Me: 45% · σ: 19,5% · Mo: 45% | 416 | 51 | |
| 52 | X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLOWEJ JADWIGI | Warszawa (Mazowieckie) | 47 | 43,5% Me: 43% · σ: 23,4% · Mo: 18% | 417 | 52 | |
| 53 | SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE STARTOWA 4K IM. WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 6 | 43,3% Me: 46% · σ: 24,3% · Mo: - | 425 | 53 | |
| 54 | III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. JÓZEFA SOWIŃSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 24 | 42,2% Me: 42% · σ: 22,9% · Mo: 27% | 450 | 54 | |
| 55 | KORCZAKOWSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W WARSZAWIE | Warszawa (Mazowieckie) | 7 | 41,7% Me: 35% · σ: 18,1% · Mo: 33% | 461 | 55 | |
| 56 | I SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI MIĘDZYNARODOWYMI IM. MAHARADŻY JAM SAHEBA DIGVIJAY SINHJI | Warszawa (Mazowieckie) | 12 | 41,6% Me: 45% · σ: 24,8% · Mo: 12% | 466 | 56 | |
| 57 | LXXXIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILIANA KONOPCZYŃSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 13 | 40,5% Me: 38% · σ: 17,1% · Mo: 23% | 502 | 57 | |
| 58 | L LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. RUY BARBOSY | Warszawa (Mazowieckie) | 18 | 38,1% Me: 36% · σ: 21,4% · Mo: 20% | 572 | 58 | |
| 59 | XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. PŁK. LEOPOLDA LISA-KULI | Warszawa (Mazowieckie) | 38 | 37,5% Me: 40% · σ: 19,1% · Mo: 22% | 590 | 59 | |
| 60 | LXXXVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BATALIONU "ZOŚKA" | Warszawa (Mazowieckie) | 13 | 37% Me: 37% · σ: 9,7% · Mo: 28% | 599 | 60 | |
| 61 | XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII KONOPNICKIEJ | Warszawa (Mazowieckie) | 13 | 36,8% Me: 25% · σ: 29,2% · Mo: 10% | 605 | 61 | |
| 62 | CXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JACKA KURONIA | Warszawa (Mazowieckie) | 23 | 36,7% Me: 35% · σ: 17,1% · Mo: 43% | 615 | 62 | |
| 63 | LXIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. LAJOSA KOSSUTHA | Warszawa (Mazowieckie) | 14 | 34,2% Me: 30% · σ: 17,8% · Mo: 28% | 678 | 63 | |
| 64 | XCIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ZBIGNIEWA HERBERTA | Warszawa (Mazowieckie) | 34 | 33,8% Me: 29% · σ: 19,2% · Mo: 13% | 686 | 64 | |
| 65 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NIEPUBLICZNE KOLEGIUM ŚW.STANISŁAWA KOSTKI | Warszawa (Mazowieckie) | 6 | 33,7% Me: 23,5% · σ: 22,5% · Mo: - | 687 | 65 | |
| 65 | LI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI | Warszawa (Mazowieckie) | 6 | 33,7% Me: 29% · σ: 23,1% · Mo: - | 687 | 65 | |
| 67 | CV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.ZBIGNIEWA HERBERTA | Warszawa (Mazowieckie) | 30 | 32,8% Me: 31% · σ: 22,6% · Mo: 8% | 709 | 67 | |
| 67 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NIEPUBLICZNE NR 43 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. LOTNIKÓW AMERYKAŃSKICH | Warszawa (Mazowieckie) | 5 | 32,8% Me: 18% · σ: 23,2% · Mo: - | 709 | 67 | |
| 69 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BŁ. KS. ROMANA ARCHUTOWSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 6 | 32,3% Me: 26% · σ: 15,0% · Mo: - | 718 | 69 | |
| 70 | CLXIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. CZESŁAWA NIEMENA | Warszawa (Mazowieckie) | 12 | 31,6% Me: 30% · σ: 10,5% · Mo: 20% | 732 | 70 | |
| 71 | XXXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. LOTNICTWA POLSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 7 | 31,3% Me: 20% · σ: 24,7% · Mo: 20% | 736 | 71 | |
| 72 | LXXVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII PAWLIKOWSKIEJ-JASNORZEWSKIEJ | Warszawa (Mazowieckie) | 11 | 29,7% Me: 30% · σ: 15,1% · Mo: 38% | 779 | 72 | |
| 73 | CLVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. KSIĘŻNEJ IZABELI CZARTORYSKIEJ | Warszawa (Mazowieckie) | 18 | 29,7% Me: 18% · σ: 24,4% · Mo: 10% | 781 | 73 | |
| 74 | CLXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Warszawa (Mazowieckie) | 16 | 28,8% Me: 28,5% · σ: 16,3% · Mo: 32% | 798 | 74 | |
| 75 | XLVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 22 | 28,4% Me: 21% · σ: 20,8% · Mo: 12% | 806 | 75 | |
| 76 | LVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 26 | 28,1% Me: 26% · σ: 16,2% · Mo: 13% | 813 | 76 | |
| 77 | CLX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. DYW. STEFANA ROWECKIEGO "GROTA" W WARSZAWIE | Warszawa (Mazowieckie) | 23 | 27,6% Me: 23% · σ: 16,3% · Mo: 13% | 827 | 77 | |
| 78 | XLV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMUALDA TRAUGUTTA | Warszawa (Mazowieckie) | 20 | 27,1% Me: 22,5% · σ: 19,0% · Mo: 17% | 837 | 78 | |
| 79 | XLIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. JOHANNA WOLFGANGA GOETHEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 14 | 26,9% Me: 21% · σ: 19,8% · Mo: 8% | 844 | 79 | |
| 80 | TECHNIKUM NR 27 IM. PROF. JÓZEFA ZAWADZKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 24 | 26,5% Me: 17,5% · σ: 20,4% · Mo: 8% | 854 | 80 | |
| 81 | LXXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. JAKUBA JASIŃSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 12 | 24,5% Me: 19,5% · σ: 18,2% · Mo: 13% | 906 | 81 | |
| 82 | PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZOFII I JĘDRZEJA MORACZEWSKICH | Warszawa (Mazowieckie) | 14 | 24,3% Me: 23% · σ: 16,7% · Mo: 7% | 911 | 82 | |
| 83 | XLVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. STEFANA CZARNIECKIEGO W WARSZAWIE | Warszawa (Mazowieckie) | 21 | 23,7% Me: 20% · σ: 16,5% · Mo: 3% | 925 | 83 | |
| 84 | LXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. GENERAŁA BRONI WŁADYSŁAWA ANDERSA | Warszawa (Mazowieckie) | 10 | 23,4% Me: 11% · σ: 24,2% · Mo: 7% | 936 | 84 | |
| 85 | LVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 17 | 22,1% Me: 15% · σ: 16,0% · Mo: 12% | 971 | 85 | |
| 86 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI FUNDACJI SZKOLNEJ W WARSZAWIE | Warszawa (Mazowieckie) | 11 | 21,8% Me: 15% · σ: 18,1% · Mo: - | 977 | 86 | |
| 87 | LXXVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 10 | 21,4% Me: 18,5% · σ: 13,7% · Mo: 15% | 987 | 87 | |
| 88 | TECHNIKUM DLA MŁODZIEŻY | Warszawa (Mazowieckie) | 9 | 20,9% Me: 15% · σ: 21,9% · Mo: - | 1002 | 88 | |
| 89 | LII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA | Warszawa (Mazowieckie) | 8 | 19,8% Me: 12,5% · σ: 19,8% · Mo: 3% | 1021 | 89 | |
| 90 | XLIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 35 | 19,0% Me: 15% · σ: 13,3% · Mo: 7% | 1038 | 90 | |
| 91 | I LICEUM W CHMURZE | Warszawa (Mazowieckie) | 204 | 18,8% Me: 8% · σ: 20,0% · Mo: 5% | 1043 | 91 | |
| 92 | PRYWATNE TECHNIKUM WETERYNARII NR 1 IM. SIMONY KOSSAK | Warszawa (Mazowieckie) | 12 | 18,6% Me: 12% · σ: 19,9% · Mo: 5% | 1047 | 92 | |
| 93 | AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Warszawa (Mazowieckie) | 13 | 16,9% Me: 12% · σ: 13,1% · Mo: 5% | 1077 | 93 | |
| 94 | CLXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. SZARYCH SZEREGÓW | Warszawa (Mazowieckie) | 11 | 16,8% Me: 15% · σ: 6,6% · Mo: 15% | 1080 | 94 | |
| 95 | II PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZOFII I JĘDRZEJA MORACZEWSKICH | Warszawa (Mazowieckie) | 8 | 14,1% Me: 9,5% · σ: 12,3% · Mo: 7% | 1131 | 95 | |
| 96 | LXVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 17 | 13,2% Me: 12% · σ: 9,0% · Mo: 3% | 1143 | 96 | |
| 97 | LXXXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. LEOPOLDA OKULICKIEGO | Warszawa (Mazowieckie) | 23 | 11,5% Me: 8% · σ: 9,9% · Mo: 8% | 1171 | 97 | |
| 98 | CX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROBERTA SCHUMANA | Warszawa (Mazowieckie) | 11 | 11,5% Me: 10% · σ: 7,0% · Mo: 10% | 1174 | 98 | |
| 99 | TECHNIKUM OGRODNICZE | Warszawa (Mazowieckie) | 17 | 10,7% Me: 12% · σ: 6,0% · Mo: 5% | 1184 | 99 | |
| 100 | NIEPUBLICZNE LICEUM EDUVENTURA | Warszawa (Mazowieckie) | 6 | 10,2% Me: 7,5% · σ: 8,5% · Mo: - | 1190 | 100 | |
| 101 | OPTIMA HIGH SCHOOL - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W WARSZAWIE | Warszawa (Mazowieckie) | 7 | 8,7% Me: 7% · σ: 4,7% · Mo: 7% | 1208 | 101 | |
| 102 | CXXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WALDEMARA MILEWICZA | Warszawa (Mazowieckie) | 5 | 8,6% Me: 7% · σ: 6,0% · Mo: - | 1212 | 102 | |
| 103 | CLVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE INTEGRACYJNE "PRZY ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH" | Warszawa (Mazowieckie) | 5 | 7,6% Me: 5% · σ: 3,9% · Mo: 5% | 1233 | 103 |
Legenda: Miejsce dotyczy aktualnego, zawężonego zakresu danych, a Miejsce PL oznacza pozycję szkoły w całej Polsce. Me — mediana, σ — odchylenie standardowe, Mo — modalna. Miejsce w gminie oznacza pozycję wśród szkół z tej samej gminy. Przy remisach szkoły mają to samo miejsce.
Wykres obejmuje wszystkie szkoły z opublikowanym wynikiem w aktualnym zakresie filtrów — również te, które nie mieszczą się w limicie tabeli.
Wpisz minimalne i maksymalne wartości dla obu osi.
Pełne maksimum w danych: 204. Domyślny zakres obejmuje wszystkie szkoły.
Standardowy zakres wyników procentowych: 0–100%.