Które szkoły mają najlepsze wyniki z matury z przedmiotu „matematyka poziom podstawowy (M)”? Zobacz ranking szkół w Polsce według średniego wyniku procentowego uzyskanego w 2026 roku.
Zakres danych: miejscowość zawiera „Poznań”. · 📊 Graficzne przedstawienie — wykres na dole strony
Przy porównywaniu szkół z tego samego przedmiotu analizuj jednocześnie średni wynik, liczbę zdających i dostępne miary rozproszenia. Wysoka średnia niewielkiej grupy nie przesądza o wynikach pozostałych uczniów szkoły. Rankingi odnoszą się do opublikowanych danych, a brak wartości w tabeli nie oznacza wyniku 0%.
Porównuj ten sam poziom i formę egzaminu. W przypadku matury rozszerzonej do egzaminu przystępują uczniowie, którzy wybrali dany przedmiot; dlatego rankingu nie należy traktować jako pełnej oceny szkoły.
Dostępne są opublikowane średnie wyniki z przedmiotu „matematyka poziom podstawowy (M)” dla 101 szkół w analizowanym obszarze. Mediana średnich szkolnych wynosi 53,7%. Nie jest to mediana indywidualnych wyników maturzystów.
Środkowa część rozkładu średnich szkolnych (od około 25. do 75. percentyla) obejmuje wyniki od 40,8% do 68,2%. Rozpiętość pokazuje różnice pomiędzy szkołami, a nie rozrzut wyników uczniów wewnątrz szkoły.
Liczba zdających ten przedmiot w poszczególnych szkołach jest zróżnicowana; mediana liczebności opublikowanych grup wynosi 65 osób. Przy ocenie pojedynczego wyniku należy uwzględnić wielkość grupy.
Interpretacja generowana z opublikowanych danych; nie stanowi oceny jakości pracy szkoły.
| Miejsce | Szkoła | Miejscowość | Liczba zdających | Średnia i statystyki | Miejsce PL | Miejsce w gminie | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM ADAMA MICKIEWICZA | Poznań (Wielkopolskie) | 200 | 94,4% Me: 96% · σ: 7,1% · Mo: 100% | 12 | 1 | |
| 2 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ŚW. MARII MAGDALENY | Poznań (Wielkopolskie) | 141 | 89,7% Me: 96% · σ: 13,3% · Mo: 100% | 58 | 2 | |
| 3 | III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 162 | 87% Me: 92% · σ: 14,3% · Mo: 100% | 96 | 3 | |
| 4 | XVI LICEUM OGÓLNOKSZTA ŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. CHARLES DE GAULLE'A | Poznań (Wielkopolskie) | 129 | 86,8% Me: 90% · σ: 12,4% · Mo: 88% | 99 | 4 | |
| 5 | TECHNIKUM KOMUNIKACJI | Poznań (Wielkopolskie) | 149 | 86,5% Me: 90% · σ: 13,5% · Mo: 100% | 104 | 5 | |
| 6 | XXXVIII DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 146 | 86,1% Me: 90% · σ: 13,9% · Mo: 96% | 111 | 6 | |
| 7 | VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI | Poznań (Wielkopolskie) | 149 | 86,1% Me: 92% · σ: 13,1% · Mo: 96% | 112 | 7 | |
| 8 | VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 171 | 85,7% Me: 90% · σ: 13,7% · Mo: 96% | 117 | 8 | |
| 9 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 204 | 85,1% Me: 90% · σ: 13,9% · Mo: 98% | 130 | 9 | |
| 10 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ | Poznań (Wielkopolskie) | 89 | 84,9% Me: 92% · σ: 15,7% · Mo: 94% | 135 | 10 | |
| 11 | V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KLAUDYNY POTOCKIEJ | Poznań (Wielkopolskie) | 247 | 83,9% Me: 88% · σ: 14,1% · Mo: 96% | 151 | 11 | |
| 12 | PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH „SZKOŁA NA CZASIE” | Poznań (Wielkopolskie) | 20 | 82,8% Me: 88% · σ: 14,6% · Mo: 94% | 181 | 12 | |
| 13 | IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA | Poznań (Wielkopolskie) | 151 | 80,9% Me: 86% · σ: 18,4% · Mo: 100% | 238 | 13 | |
| 14 | XII LICEUM OGÓLNOKSZTŁCACE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ -CURIE | Poznań (Wielkopolskie) | 165 | 80,8% Me: 84% · σ: 16,4% · Mo: 98% | 246 | 14 | |
| 15 | TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI | Poznań (Wielkopolskie) | 179 | 79,4% Me: 82% · σ: 15,1% · Mo: 94% | 295 | 15 | |
| 16 | PUBLICZNE SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU IM. BŁ.PIĄTKI POZNAŃSKIEJ | Poznań (Wielkopolskie) | 65 | 79,1% Me: 86% · σ: 19,9% · Mo: 96% | 306 | 16 | |
| 17 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ | Poznań (Wielkopolskie) | 153 | 76,8% Me: 80% · σ: 16,1% · Mo: 82% | 385 | 17 | |
| 18 | DWUJĘZYCZNE LICEUM AKADEMICKIE WSHIU | Poznań (Wielkopolskie) | 7 | 76% Me: 80% · σ: 10,5% · Mo: 62% | 418 | 18 | |
| 19 | LICEUM AKADEMICKIE DA VINCI | Poznań (Wielkopolskie) | 67 | 72,7% Me: 76% · σ: 18,2% · Mo: 90% | 566 | 19 | |
| 20 | XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 187 | 71,9% Me: 76% · σ: 18,8% · Mo: 76% | 613 | 20 | |
| 21 | XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 163 | 71,4% Me: 74% · σ: 16,9% · Mo: 68% | 643 | 21 | |
| 22 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 75 | 71,3% Me: 72% · σ: 19,4% · Mo: 86% | 653 | 22 | |
| 23 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE KSW IM. BŁ. NATALII TUŁASIEWICZ W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 63 | 70,5% Me: 70% · σ: 20,8% · Mo: 98% | 692 | 23 | |
| 24 | XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JADWIGI I WACŁAWA ZEMBRZUSKICH | Poznań (Wielkopolskie) | 185 | 69,8% Me: 70% · σ: 18,6% · Mo: 56% | 734 | 24 | |
| 25 | SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 4 STO W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 73 | 69,0% Me: 70% · σ: 22,1% · Mo: 68% | 777 | 25 | |
| 26 | X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PRZEMYSŁA II | Poznań (Wielkopolskie) | 171 | 68,2% Me: 70% · σ: 19,3% · Mo: 80% | 813 | 26 | |
| 27 | XV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. P0ROF. WIKTORA DEGI | Poznań (Wielkopolskie) | 141 | 68,2% Me: 68% · σ: 13,9% · Mo: 80% | 814 | 27 | |
| 28 | TECHNIKUM EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNE NR 1 | Poznań (Wielkopolskie) | 166 | 67,9% Me: 70% · σ: 17,0% · Mo: 74% | 840 | 28 | |
| 29 | XXXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIÓSTR URSZULANEK UNII RZYMSKIEJ W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 59 | 66,3% Me: 62% · σ: 17,0% · Mo: 60% | 923 | 29 | |
| 30 | XXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA | Poznań (Wielkopolskie) | 97 | 64,9% Me: 66% · σ: 19,1% · Mo: 56% | 1008 | 30 | |
| 31 | OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. IM. JADWIGI KALISZEWSKIEJ W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 11 | 64,9% Me: 62% · σ: 18,4% · Mo: - | 1014 | 31 | |
| 32 | XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO. | Poznań (Wielkopolskie) | 186 | 64,6% Me: 66% · σ: 16,7% · Mo: 68% | 1033 | 32 | |
| 33 | XXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ JADWIGI ZAMOYSKIEJ | Poznań (Wielkopolskie) | 172 | 64,4% Me: 66% · σ: 18,0% · Mo: 54% | 1045 | 33 | |
| 34 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMKA STRZAŁKOWSKIEGO W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 68 | 64,4% Me: 70% · σ: 27,0% · Mo: 94% | 1047 | 34 | |
| 35 | TECHNIKUM ENERGETYCZNE IM. HENRYKA ZYGALSKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 83 | 62,9% Me: 64% · σ: 18,9% · Mo: 68% | 1116 | 35 | |
| 36 | LICEUM AKADEMICKIE LINDE.EDU.PL | Poznań (Wielkopolskie) | 54 | 62,6% Me: 60% · σ: 17,8% · Mo: 54% | 1129 | 36 | |
| 37 | POZNAŃSKA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA IM.MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA | Poznań (Wielkopolskie) | 60 | 62,2% Me: 60% · σ: 19,4% · Mo: 76% | 1158 | 37 | |
| 38 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MATKI J. BORZĘCKIEJ ZGROMADZENIA SIÓSTR ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 26 | 61,7% Me: 64% · σ: 24,9% · Mo: 36% | 1183 | 38 | |
| 39 | PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. PIOTRA POTWOROWSKIEGO W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 46 | 60,0% Me: 55% · σ: 17,1% · Mo: 54% | 1282 | 39 | |
| 40 | PRIVATE HIGH SCHOOL GAUDIUM ET STUDIUM LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 25 | 59,2% Me: 56% · σ: 18,8% · Mo: 54% | 1344 | 40 | |
| 41 | TECHNIKUM NR 19 | Poznań (Wielkopolskie) | 98 | 56,7% Me: 56% · σ: 19,4% · Mo: 58% | 1544 | 41 | |
| 42 | SPARK ACADEMY - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 17 | 56,6% Me: 54% · σ: 20,9% · Mo: 38% | 1553 | 42 | |
| 43 | TECHNIKUM BUDOWLANE IM. GEN. WŁADYSŁWA ANDERSA | Poznań (Wielkopolskie) | 97 | 55,8% Me: 54% · σ: 20,6% · Mo: 42% | 1607 | 43 | |
| 44 | OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA BALETOWA IM. OLGI SŁAWSKIEJ-LIPCZYŃSKIEJ W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 16 | 55% Me: 59% · σ: 26,1% · Mo: 24% | 1664 | 44 | |
| 45 | XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 69 | 54,7% Me: 52% · σ: 16,2% · Mo: 50% | 1696 | 45 | |
| 46 | SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IM. ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ W POZNANIU STO | Poznań (Wielkopolskie) | 36 | 54,6% Me: 55% · σ: 17,4% · Mo: 54% | 1706 | 46 | |
| 47 | CHRZEŚCIJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLA DAWIDA W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 32 | 54,5% Me: 56% · σ: 25,6% · Mo: 56% | 1718 | 47 | |
| 48 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE FLEX | Poznań (Wielkopolskie) | 9 | 54% Me: 48% · σ: 18,5% · Mo: 48% | 1767 | 48 | |
| 49 | TECHNIKUM GEODEZYJNO-DROGOWE | Poznań (Wielkopolskie) | 52 | 53,9% Me: 56% · σ: 22,0% · Mo: 64% | 1771 | 49 | |
| 50 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 144 | 53,8% Me: 54% · σ: 19,1% · Mo: 40% | 1787 | 50 | |
| 51 | TECHNIKUM ELEKTRONICZNO-MECHANICZNE | Poznań (Wielkopolskie) | 86 | 53,7% Me: 52% · σ: 20,1% · Mo: 48% | 1797 | 51 | |
| 52 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO MARCINA GORTATA W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 89 | 53,0% Me: 50% · σ: 17,6% · Mo: 60% | 1858 | 52 | |
| 53 | NIEPUBLICZNE AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 30 | 52,3% Me: 48% · σ: 26,7% · Mo: 72% | 1928 | 53 | |
| 54 | AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE WSHIU | Poznań (Wielkopolskie) | 22 | 52% Me: 54% · σ: 23,6% · Mo: 14% | 1956 | 54 | |
| 55 | TECHNIKUM POLIGRAFICZNO-ADMINISTRACYJNE | Poznań (Wielkopolskie) | 146 | 51,9% Me: 50% · σ: 20,4% · Mo: 50% | 1968 | 55 | |
| 56 | TECHNIKUM W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 10 | 51,8% Me: 48% · σ: 13,8% · Mo: 44% | 1981 | 56 | |
| 57 | TECHNIKUM EKONOMICZNO-HANDLOWE | Poznań (Wielkopolskie) | 220 | 50,7% Me: 50% · σ: 17,0% · Mo: 54% | 2075 | 57 | |
| 58 | SPORTOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA NOWAKA | Poznań (Wielkopolskie) | 51 | 49,7% Me: 52% · σ: 16,1% · Mo: 58% | 2166 | 58 | |
| 59 | TECHNIKUM MECHANICZNE | Poznań (Wielkopolskie) | 61 | 49,4% Me: 48% · σ: 22,6% · Mo: 20% | 2196 | 59 | |
| 60 | TECHNIKUM BUDOWLANO-DRZEWNE | Poznań (Wielkopolskie) | 60 | 48,9% Me: 44% · σ: 21,4% · Mo: 32% | 2239 | 60 | |
| 61 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ALMA MATER | Poznań (Wielkopolskie) | 7 | 48,3% Me: 54% · σ: 16,7% · Mo: - | 2302 | 61 | |
| 62 | PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MIESZKO W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 58 | 46,2% Me: 44% · σ: 22,3% · Mo: 16% | 2518 | 62 | |
| 63 | TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE | Poznań (Wielkopolskie) | 77 | 45,9% Me: 44% · σ: 17,6% · Mo: 32% | 2564 | 63 | |
| 64 | LICEUM POLISH-AMERICAN WWW SCHOOL | Poznań (Wielkopolskie) | 16 | 45,5% Me: 46% · σ: 19,6% · Mo: 20% | 2602 | 64 | |
| 65 | XXVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 80 | 45,0% Me: 42% · σ: 15,9% · Mo: 40% | 2650 | 65 | |
| 66 | PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "KOSSAKA" W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 106 | 45,0% Me: 46% · σ: 19,1% · Mo: 56% | 2661 | 66 | |
| 67 | TECHNIKUM GASTRONOMICZNE | Poznań (Wielkopolskie) | 48 | 44,4% Me: 43% · σ: 16,4% · Mo: 36% | 2724 | 67 | |
| 68 | TECHNIKUM NR 6 IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 119 | 44,3% Me: 44% · σ: 18,8% · Mo: 60% | 2732 | 68 | |
| 69 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA WYCHOWAWCÓW IM. KARDYNAŁA AUGUSTA HLONDA W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 25 | 44,1% Me: 44% · σ: 17,2% · Mo: 40% | 2758 | 69 | |
| 70 | XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 123 | 43,8% Me: 42% · σ: 15,9% · Mo: 58% | 2788 | 70 | |
| 71 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE Z ODDZIAŁAMI ZORGANIZOWANYMI W ZAKŁADZIE OPIEKI ZDROWOTNEJ W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 8 | 43,4% Me: 32% · σ: 28,4% · Mo: - | 2826 | 71 | |
| 72 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE HORYZONT | Poznań (Wielkopolskie) | 21 | 43,3% Me: 38% · σ: 22,2% · Mo: 22% | 2838 | 72 | |
| 73 | TECHNIKUM ŚRODOWISKA W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 134 | 41,7% Me: 40% · σ: 19,5% · Mo: 44% | 3010 | 73 | |
| 74 | XVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 81 | 41,4% Me: 38% · σ: 20,4% · Mo: 42% | 3036 | 74 | |
| 75 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH | Poznań (Wielkopolskie) | 22 | 40,8% Me: 40% · σ: 18,4% · Mo: 28% | 3097 | 75 | |
| 76 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 3 | Poznań (Wielkopolskie) | 8 | 40,8% Me: 30% · σ: 21,4% · Mo: 22% | 3103 | 76 | |
| 77 | TECHNIKUM PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 65 | 40,3% Me: 36% · σ: 15,8% · Mo: 34% | 3144 | 77 | |
| 78 | TECHNIKUM ODZIEŻOWO-USŁUGOWE | Poznań (Wielkopolskie) | 63 | 40,1% Me: 36% · σ: 17,3% · Mo: 24% | 3161 | 78 | |
| 79 | TECHNIKUM SAMOCHODOWE | Poznań (Wielkopolskie) | 97 | 39,6% Me: 38% · σ: 16,8% · Mo: 30% | 3202 | 79 | |
| 80 | ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH - TECHNIKUM IM. ROGERA SŁAWSKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 49 | 38,2% Me: 38% · σ: 16,7% · Mo: 34% | 3356 | 80 | |
| 81 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "SCANDYNAVIA" | Poznań (Wielkopolskie) | 38 | 37,4% Me: 38% · σ: 18,0% · Mo: 26% | 3428 | 81 | |
| 82 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE O!MEGA | Poznań (Wielkopolskie) | 11 | 37,1% Me: 36% · σ: 15,2% · Mo: 34% | 3446 | 82 | |
| 83 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE „LICEUM W CHMURZE” W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 2577 | 36,5% Me: 32% · σ: 22,3% · Mo: 14% | 3498 | 83 | |
| 84 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 6 | Poznań (Wielkopolskie) | 9 | 34,9% Me: 34% · σ: 22,6% · Mo: 14% | 3612 | 84 | |
| 85 | IV PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. AUGUSTYNA AURELIUSZA W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 7 | 34% Me: 26% · σ: 24,8% · Mo: - | 3659 | 85 | |
| 86 | KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 13 | 33,8% Me: 36% · σ: 16,7% · Mo: 8% | 3674 | 86 | |
| 87 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH POZNAŃSKIEGO CENTRUM EDUKACJI | Poznań (Wielkopolskie) | 20 | 32,6% Me: 20% · σ: 25,7% · Mo: 14% | 3761 | 87 | |
| 88 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE TEB EDUKACJA W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 110 | 31,3% Me: 28% · σ: 16,2% · Mo: 18% | 3844 | 88 | |
| 89 | XXXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI TERAPEUTYCZNYMI IM. JANA PAWŁA II W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 38 | 30,6% Me: 29% · σ: 14,1% · Mo: 28% | 3880 | 89 | |
| 90 | TECHNIKUM TEB EDUKACJA W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 72 | 29% Me: 25% · σ: 14,9% · Mo: 20% | 3960 | 90 | |
| 91 | PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "AS" W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 39 | 28,5% Me: 22% · σ: 18,7% · Mo: 16% | 3984 | 91 | |
| 92 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 18 | 27,4% Me: 22% · σ: 13,4% · Mo: 12% | 4034 | 92 | |
| 93 | PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH LUPUS | Poznań (Wielkopolskie) | 12 | 26,3% Me: 20% · σ: 16,7% · Mo: 10% | 4093 | 93 | |
| 94 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 5 | Poznań (Wielkopolskie) | 10 | 25,4% Me: 24% · σ: 10,3% · Mo: 16% | 4143 | 94 | |
| 95 | PLUS - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 43 | 25,2% Me: 20% · σ: 15,8% · Mo: 16% | 4150 | 95 | |
| 96 | XXXX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 89 | 21,8% Me: 18% · σ: 14,5% · Mo: 12% | 4320 | 96 | |
| 97 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 4 | Poznań (Wielkopolskie) | 37 | 21,1% Me: 18% · σ: 10,9% · Mo: 16% | 4354 | 97 | |
| 98 | ZAOCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "COSINUS PLUS" W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 46 | 20,8% Me: 16% · σ: 15,2% · Mo: 8% | 4364 | 98 | |
| 99 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 | Poznań (Wielkopolskie) | 5 | 20,4% Me: 20% · σ: 4,6% · Mo: - | 4380 | 99 | |
| 100 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "ŻAK" W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 44 | 18,7% Me: 16% · σ: 10,2% · Mo: 16% | 4462 | 100 | |
| 101 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 2 | Poznań (Wielkopolskie) | 40 | 18,2% Me: 16% · σ: 11,9% · Mo: 12% | 4490 | 101 |
Legenda: Miejsce dotyczy aktualnego, zawężonego zakresu danych, a Miejsce PL oznacza pozycję szkoły w całej Polsce. Me — mediana, σ — odchylenie standardowe, Mo — modalna. Miejsce w gminie oznacza pozycję wśród szkół z tej samej gminy. Przy remisach szkoły mają to samo miejsce.
Wykres obejmuje wszystkie szkoły z opublikowanym wynikiem w aktualnym zakresie filtrów — również te, które nie mieszczą się w limicie tabeli.
Wpisz minimalne i maksymalne wartości dla obu osi.
Pełne maksimum w danych: 2577. Domyślny zakres obejmuje wszystkie szkoły.
Standardowy zakres wyników procentowych: 0–100%.