Szukasz szkoły z wysokimi wynikami z przedmiotu „język angielski poziom rozszerzony (M)”? Sprawdź ranking oraz statystyki, w tym medianę, odchylenie standardowe i pozycję szkoły w gminie.
Zakres danych: miejscowość zawiera „Poznań”. · 📊 Graficzne przedstawienie — wykres na dole strony
Przy porównywaniu szkół z tego samego przedmiotu analizuj jednocześnie średni wynik, liczbę zdających i dostępne miary rozproszenia. Wysoka średnia niewielkiej grupy nie przesądza o wynikach pozostałych uczniów szkoły. Rankingi odnoszą się do opublikowanych danych, a brak wartości w tabeli nie oznacza wyniku 0%.
Porównuj ten sam poziom i formę egzaminu. W przypadku matury rozszerzonej do egzaminu przystępują uczniowie, którzy wybrali dany przedmiot; dlatego rankingu nie należy traktować jako pełnej oceny szkoły.
Dostępne są opublikowane średnie wyniki z przedmiotu „język angielski poziom rozszerzony (M)” dla 96 szkół w analizowanym obszarze. Mediana średnich szkolnych wynosi 68,4%. Nie jest to mediana indywidualnych wyników maturzystów.
Środkowa część rozkładu średnich szkolnych (od około 25. do 75. percentyla) obejmuje wyniki od 57,4% do 82,1%. Rozpiętość pokazuje różnice pomiędzy szkołami, a nie rozrzut wyników uczniów wewnątrz szkoły.
Liczba zdających ten przedmiot w poszczególnych szkołach jest zróżnicowana; mediana liczebności opublikowanych grup wynosi 47 osób. Przy ocenie pojedynczego wyniku należy uwzględnić wielkość grupy.
Interpretacja generowana z opublikowanych danych; nie stanowi oceny jakości pracy szkoły.
| Miejsce | Szkoła | Miejscowość | Liczba zdających | Średnia i statystyki | Miejsce PL | Miejsce w gminie | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM ADAMA MICKIEWICZA | Poznań (Wielkopolskie) | 171 | 93,5% Me: 95% · σ: 7,3% · Mo: 98% | 12 | 1 | |
| 2 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ŚW. MARII MAGDALENY | Poznań (Wielkopolskie) | 123 | 92,9% Me: 97% · σ: 8,2% · Mo: 97% | 21 | 2 | |
| 3 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ | Poznań (Wielkopolskie) | 78 | 91,4% Me: 93% · σ: 10,3% · Mo: 100% | 46 | 3 | |
| 4 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 171 | 91,4% Me: 93% · σ: 7,9% · Mo: 95% | 47 | 4 | |
| 5 | VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI | Poznań (Wielkopolskie) | 123 | 89,8% Me: 93% · σ: 10,1% · Mo: 98% | 87 | 5 | |
| 6 | III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 156 | 88,9% Me: 92% · σ: 11,0% · Mo: 97% | 109 | 6 | |
| 7 | IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA | Poznań (Wielkopolskie) | 137 | 88,0% Me: 92% · σ: 11,0% · Mo: 97% | 135 | 7 | |
| 8 | PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. PIOTRA POTWOROWSKIEGO W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 37 | 88,0% Me: 92% · σ: 10,2% · Mo: 93% | 137 | 8 | |
| 9 | SPARK ACADEMY - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 17 | 87,9% Me: 90% · σ: 8,4% · Mo: 88% | 143 | 9 | |
| 10 | XII LICEUM OGÓLNOKSZTŁCACE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ -CURIE | Poznań (Wielkopolskie) | 149 | 86,7% Me: 88% · σ: 11,0% · Mo: 92% | 183 | 10 | |
| 11 | PUBLICZNE SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU IM. BŁ.PIĄTKI POZNAŃSKIEJ | Poznań (Wielkopolskie) | 62 | 85,4% Me: 90% · σ: 13,0% · Mo: 93% | 221 | 11 | |
| 12 | VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 156 | 85,1% Me: 89% · σ: 13,1% · Mo: 93% | 241 | 12 | |
| 13 | V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KLAUDYNY POTOCKIEJ | Poznań (Wielkopolskie) | 216 | 84,4% Me: 90% · σ: 14,4% · Mo: 92% | 273 | 13 | |
| 14 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MATKI J. BORZĘCKIEJ ZGROMADZENIA SIÓSTR ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 16 | 84,2% Me: 86% · σ: 9,0% · Mo: 80% | 280 | 14 | |
| 15 | SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 4 STO W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 68 | 84,1% Me: 88% · σ: 13,0% · Mo: 95% | 284 | 15 | |
| 16 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMKA STRZAŁKOWSKIEGO W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 60 | 83,8% Me: 90% · σ: 17,8% · Mo: 95% | 291 | 16 | |
| 17 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ | Poznań (Wielkopolskie) | 127 | 83,7% Me: 88% · σ: 13,2% · Mo: 90% | 297 | 17 | |
| 18 | TECHNIKUM KOMUNIKACJI | Poznań (Wielkopolskie) | 70 | 83,5% Me: 87% · σ: 13,7% · Mo: 92% | 306 | 18 | |
| 19 | OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. IM. JADWIGI KALISZEWSKIEJ W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 11 | 83,4% Me: 83% · σ: 12,4% · Mo: 63% | 313 | 19 | |
| 20 | XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 152 | 83,2% Me: 88% · σ: 14,7% · Mo: 92% | 321 | 20 | |
| 21 | XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JADWIGI I WACŁAWA ZEMBRZUSKICH | Poznań (Wielkopolskie) | 168 | 83,0% Me: 87% · σ: 13,1% · Mo: 97% | 331 | 21 | |
| 22 | LICEUM AKADEMICKIE LINDE.EDU.PL | Poznań (Wielkopolskie) | 47 | 82,9% Me: 87% · σ: 15,3% · Mo: 92% | 332 | 22 | |
| 23 | LICEUM POLISH-AMERICAN WWW SCHOOL | Poznań (Wielkopolskie) | 10 | 82,8% Me: 87,5% · σ: 11,8% · Mo: 87% | 335 | 23 | |
| 24 | XXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA | Poznań (Wielkopolskie) | 78 | 82,2% Me: 88% · σ: 16,4% · Mo: 90% | 368 | 24 | |
| 25 | TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI | Poznań (Wielkopolskie) | 140 | 82,1% Me: 86% · σ: 13,3% · Mo: 87% | 376 | 25 | |
| 26 | XV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. P0ROF. WIKTORA DEGI | Poznań (Wielkopolskie) | 116 | 81,2% Me: 87% · σ: 15,6% · Mo: 93% | 428 | 26 | |
| 27 | XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 163 | 80,5% Me: 85% · σ: 16,1% · Mo: 92% | 468 | 27 | |
| 28 | X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PRZEMYSŁA II | Poznań (Wielkopolskie) | 145 | 79,1% Me: 85% · σ: 16,4% · Mo: 92% | 574 | 28 | |
| 29 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH | Poznań (Wielkopolskie) | 19 | 78,6% Me: 85% · σ: 20,2% · Mo: 83% | 610 | 29 | |
| 30 | NIEPUBLICZNE AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 24 | 78,6% Me: 86% · σ: 18,9% · Mo: 92% | 616 | 30 | |
| 31 | XXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ JADWIGI ZAMOYSKIEJ | Poznań (Wielkopolskie) | 126 | 78,5% Me: 83% · σ: 17,2% · Mo: 90% | 628 | 31 | |
| 32 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 60 | 77,8% Me: 87% · σ: 21,4% · Mo: 98% | 672 | 32 | |
| 33 | TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE | Poznań (Wielkopolskie) | 44 | 77,5% Me: 85% · σ: 15,5% · Mo: 87% | 691 | 33 | |
| 34 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ALMA MATER | Poznań (Wielkopolskie) | 7 | 76,9% Me: 82% · σ: 13,2% · Mo: - | 727 | 34 | |
| 35 | XXXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIÓSTR URSZULANEK UNII RZYMSKIEJ W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 57 | 75,4% Me: 83% · σ: 20,4% · Mo: 95% | 838 | 35 | |
| 36 | XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO. | Poznań (Wielkopolskie) | 171 | 75,4% Me: 80% · σ: 19,1% · Mo: 93% | 840 | 36 | |
| 37 | LICEUM AKADEMICKIE DA VINCI | Poznań (Wielkopolskie) | 43 | 75,3% Me: 80% · σ: 17,2% · Mo: 90% | 843 | 37 | |
| 38 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE KSW IM. BŁ. NATALII TUŁASIEWICZ W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 47 | 75,1% Me: 82% · σ: 17,8% · Mo: 90% | 879 | 38 | |
| 39 | PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH „SZKOŁA NA CZASIE” | Poznań (Wielkopolskie) | 16 | 74,4% Me: 78,5% · σ: 14,5% · Mo: 65% | 934 | 39 | |
| 40 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE HORYZONT | Poznań (Wielkopolskie) | 18 | 74,3% Me: 91% · σ: 22,9% · Mo: 93% | 945 | 40 | |
| 41 | TECHNIKUM EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNE NR 1 | Poznań (Wielkopolskie) | 131 | 72,6% Me: 78% · σ: 19,8% · Mo: 83% | 1090 | 41 | |
| 42 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE Z ODDZIAŁAMI ZORGANIZOWANYMI W ZAKŁADZIE OPIEKI ZDROWOTNEJ W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 8 | 72% Me: 77% · σ: 19,8% · Mo: - | 1134 | 42 | |
| 43 | CHRZEŚCIJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLA DAWIDA W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 27 | 71,2% Me: 77,5% · σ: 18,5% · Mo: 82% | 1210 | 43 | |
| 44 | OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA BALETOWA IM. OLGI SŁAWSKIEJ-LIPCZYŃSKIEJ W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 14 | 70,9% Me: 74% · σ: 19,0% · Mo: 88% | 1258 | 44 | |
| 45 | XXVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 74 | 70,4% Me: 75% · σ: 21,2% · Mo: 65% | 1304 | 45 | |
| 46 | TECHNIKUM ENERGETYCZNE IM. HENRYKA ZYGALSKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 63 | 69,7% Me: 68% · σ: 19,2% · Mo: 95% | 1366 | 46 | |
| 47 | TECHNIKUM NR 19 | Poznań (Wielkopolskie) | 75 | 68,9% Me: 78% · σ: 24,5% · Mo: 85% | 1461 | 47 | |
| 48 | POZNAŃSKA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA IM.MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA | Poznań (Wielkopolskie) | 54 | 68,6% Me: 73,5% · σ: 23,6% · Mo: 95% | 1496 | 48 | |
| 49 | TECHNIKUM POLIGRAFICZNO-ADMINISTRACYJNE | Poznań (Wielkopolskie) | 117 | 68,3% Me: 73% · σ: 24,3% · Mo: 67% | 1517 | 49 | |
| 50 | AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE WSHIU | Poznań (Wielkopolskie) | 16 | 68,2% Me: 75% · σ: 20,7% · Mo: 75% | 1523 | 50 | |
| 51 | TECHNIKUM W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 10 | 67,6% Me: 73,5% · σ: 27,1% · Mo: - | 1581 | 51 | |
| 52 | SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IM. ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ W POZNANIU STO | Poznań (Wielkopolskie) | 34 | 66,4% Me: 67,5% · σ: 21,2% · Mo: 57% | 1707 | 52 | |
| 53 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "SCANDYNAVIA" | Poznań (Wielkopolskie) | 25 | 66,3% Me: 80% · σ: 26,6% · Mo: 80% | 1720 | 53 | |
| 54 | TECHNIKUM MECHANICZNE | Poznań (Wielkopolskie) | 35 | 65,9% Me: 70% · σ: 23,8% · Mo: 70% | 1760 | 54 | |
| 55 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE „LICEUM W CHMURZE” W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 1927 | 65,7% Me: 72% · σ: 23,9% · Mo: 87% | 1787 | 55 | |
| 56 | TECHNIKUM NR 6 IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 112 | 65,6% Me: 70% · σ: 23,5% · Mo: 87% | 1794 | 56 | |
| 57 | XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 99 | 64,2% Me: 67% · σ: 22,1% · Mo: 48% | 1934 | 57 | |
| 58 | TECHNIKUM ELEKTRONICZNO-MECHANICZNE | Poznań (Wielkopolskie) | 64 | 63,8% Me: 73% · σ: 25,4% · Mo: 83% | 1970 | 58 | |
| 59 | PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MIESZKO W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 44 | 63,4% Me: 63% · σ: 21,9% · Mo: 63% | 2000 | 59 | |
| 60 | SPORTOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA NOWAKA | Poznań (Wielkopolskie) | 38 | 63,1% Me: 64% · σ: 17,5% · Mo: 65% | 2025 | 60 | |
| 61 | TECHNIKUM BUDOWLANE IM. GEN. WŁADYSŁWA ANDERSA | Poznań (Wielkopolskie) | 74 | 62,7% Me: 60% · σ: 22,8% · Mo: 58% | 2067 | 61 | |
| 62 | PRIVATE HIGH SCHOOL GAUDIUM ET STUDIUM LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 24 | 62,3% Me: 73% · σ: 26,9% · Mo: 30% | 2102 | 62 | |
| 63 | TECHNIKUM ŚRODOWISKA W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 64 | 61,9% Me: 63,5% · σ: 22,0% · Mo: 87% | 2148 | 63 | |
| 64 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE FLEX | Poznań (Wielkopolskie) | 8 | 61,8% Me: 72% · σ: 32,4% · Mo: - | 2173 | 64 | |
| 65 | TECHNIKUM BUDOWLANO-DRZEWNE | Poznań (Wielkopolskie) | 40 | 61,4% Me: 58% · σ: 23,2% · Mo: 77% | 2215 | 65 | |
| 66 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO MARCINA GORTATA W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 58 | 61,4% Me: 61% · σ: 21,5% · Mo: 42% | 2218 | 66 | |
| 67 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE O!MEGA | Poznań (Wielkopolskie) | 8 | 60,9% Me: 70% · σ: 18,8% · Mo: 70% | 2266 | 67 | |
| 68 | XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 51 | 59,1% Me: 58% · σ: 24,1% · Mo: 20% | 2452 | 68 | |
| 69 | TECHNIKUM EKONOMICZNO-HANDLOWE | Poznań (Wielkopolskie) | 174 | 58,8% Me: 62% · σ: 23,3% · Mo: 48% | 2490 | 69 | |
| 70 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 96 | 58,8% Me: 58% · σ: 19,6% · Mo: 50% | 2491 | 70 | |
| 71 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 13 | 58,3% Me: 68% · σ: 26,1% · Mo: 52% | 2535 | 71 | |
| 72 | PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "KOSSAKA" W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 96 | 58,1% Me: 62% · σ: 24,5% · Mo: 28% | 2563 | 72 | |
| 73 | ZAOCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "COSINUS PLUS" W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 23 | 57,4% Me: 52% · σ: 27,6% · Mo: 22% | 2646 | 73 | |
| 74 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE TEB EDUKACJA W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 86 | 57,3% Me: 62% · σ: 26,8% · Mo: 70% | 2664 | 74 | |
| 75 | PLUS - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 21 | 57% Me: 53% · σ: 29,5% · Mo: 43% | 2692 | 75 | |
| 76 | TECHNIKUM ODZIEŻOWO-USŁUGOWE | Poznań (Wielkopolskie) | 46 | 54,8% Me: 57,5% · σ: 29,1% · Mo: 15% | 2907 | 76 | |
| 77 | TECHNIKUM GEODEZYJNO-DROGOWE | Poznań (Wielkopolskie) | 33 | 54,2% Me: 53% · σ: 27,3% · Mo: 28% | 2973 | 77 | |
| 78 | PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "AS" W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 27 | 53,0% Me: 53% · σ: 23,9% · Mo: 53% | 3089 | 78 | |
| 79 | TECHNIKUM TEB EDUKACJA W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 57 | 52,9% Me: 55% · σ: 26,4% · Mo: 30% | 3103 | 79 | |
| 80 | XVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Poznań (Wielkopolskie) | 65 | 50,4% Me: 52% · σ: 23,8% · Mo: 25% | 3298 | 80 | |
| 81 | TECHNIKUM GASTRONOMICZNE | Poznań (Wielkopolskie) | 40 | 50,2% Me: 42,5% · σ: 26,4% · Mo: 28% | 3326 | 81 | |
| 82 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA WYCHOWAWCÓW IM. KARDYNAŁA AUGUSTA HLONDA W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 15 | 49,8% Me: 47% · σ: 22,5% · Mo: 68% | 3349 | 82 | |
| 83 | PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH LUPUS | Poznań (Wielkopolskie) | 8 | 49,8% Me: 44% · σ: 23,3% · Mo: - | 3353 | 83 | |
| 84 | XXXX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 47 | 49,2% Me: 52% · σ: 28,1% · Mo: 10% | 3401 | 84 | |
| 85 | XXXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI TERAPEUTYCZNYMI IM. JANA PAWŁA II W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 28 | 48,8% Me: 50% · σ: 27,7% · Mo: 7% | 3430 | 85 | |
| 86 | KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 9 | 48,7% Me: 42% · σ: 22,1% · Mo: 68% | 3437 | 86 | |
| 87 | TECHNIKUM PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 41 | 48,7% Me: 43% · σ: 27,0% · Mo: 12% | 3442 | 87 | |
| 88 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH POZNAŃSKIEGO CENTRUM EDUKACJI | Poznań (Wielkopolskie) | 11 | 47,7% Me: 48% · σ: 20,4% · Mo: 53% | 3519 | 88 | |
| 89 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE | Poznań (Wielkopolskie) | 5 | 46% Me: 30% · σ: 24,6% · Mo: - | 3628 | 89 | |
| 90 | ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH - TECHNIKUM IM. ROGERA SŁAWSKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 21 | 45,6% Me: 48% · σ: 18,2% · Mo: 30% | 3647 | 90 | |
| 91 | TECHNIKUM SAMOCHODOWE | Poznań (Wielkopolskie) | 64 | 45,1% Me: 41% · σ: 26,1% · Mo: 17% | 3679 | 91 | |
| 92 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "ŻAK" W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 20 | 43,1% Me: 37,5% · σ: 23,9% · Mo: 23% | 3799 | 92 | |
| 93 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 2 | Poznań (Wielkopolskie) | 14 | 40,1% Me: 37,5% · σ: 26,0% · Mo: 10% | 3900 | 93 | |
| 94 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 4 | Poznań (Wielkopolskie) | 15 | 39,5% Me: 35% · σ: 19,3% · Mo: 15% | 3919 | 94 | |
| 95 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 5 | Poznań (Wielkopolskie) | 5 | 38% Me: 32% · σ: 22,9% · Mo: - | 3961 | 95 | |
| 96 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 3 | Poznań (Wielkopolskie) | 5 | 28,8% Me: 27% · σ: 17,8% · Mo: - | 4135 | 96 |
Legenda: Miejsce dotyczy aktualnego, zawężonego zakresu danych, a Miejsce PL oznacza pozycję szkoły w całej Polsce. Me — mediana, σ — odchylenie standardowe, Mo — modalna. Miejsce w gminie oznacza pozycję wśród szkół z tej samej gminy. Przy remisach szkoły mają to samo miejsce.
Wykres obejmuje wszystkie szkoły z opublikowanym wynikiem w aktualnym zakresie filtrów — również te, które nie mieszczą się w limicie tabeli.
Wpisz minimalne i maksymalne wartości dla obu osi.
Pełne maksimum w danych: 1927. Domyślny zakres obejmuje wszystkie szkoły.
Standardowy zakres wyników procentowych: 0–100%.