Szkoły uszeregowane według średniej wyników z wybranych przedmiotów: geografia poziom rozszerzony (M), język polski poziom podstawowy (M), wiedza o społeczeństwie poziom rozszerzony (M19-21)
100 z 236 pasujących szkół (limit tabeli: 100)| Miejsce | Nazwa szkoły | Lokalizacja | geografia poziom rozszerzony (M) | język polski poziom podstawowy (M) | wiedza o społeczeństwie poziom rozszerzony (M19-21) | ŚREDNIA Z WYBRANYCH PRZEDMIOTÓW |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH TECHNIKUM ELEKTRONICZNE W LUBLINIE | Lublin (Lubelskie) | 57,3% | 63,1% | 68% | 62,8% |
| 2 | TECHNIKUM W PRASZCE | Praszka (Opolskie) | 48% | 59,6% | 48,8% | 52,1% |
| 3 | TECHNIKUM LEŚNE W TUCHOLI IM. ADAMA LORETA | Tuchola (Kujawsko-Pomorskie) | 40,8% | 66,1% | 47,7% | 51,5% |
| 4 | TECHNIKUM FOTOTECHNICZNE | Warszawa (Mazowieckie) | 47,9% | 61,2% | 44% | 51,0% |
| 5 | TECHNIKUM NR 2 ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ | Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie) | 64% | 43,7% | 42,1% | 49,9% |
| 6 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. WŁADYSŁAWA GRABSKIEGO TECHNIKUM EKONOMICZNO-HANDLOWE W LUBLINIE | Lublin (Lubelskie) | 37,8% | 56,0% | 54,2% | 49,4% |
| 7 | TECHNIKUM NR 4 W OSTROŁĘCE | Ostrołęka (Mazowieckie) | 47,7% | 49,4% | 49,4% | 48,8% |
| 8 | TECHNIKUM IM. PŁK JANA PIWNIKA "PONUREGO" W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W OPATOWIE | Opatów (Świętokrzyskie) | 46,5% | 55,4% | 42,8% | 48,2% |
| 9 | TECHNIKUM IM. WINCENTEGO WITOSA W STUDZIEŃCU | Studzieniec (Mazowieckie) | 35,6% | 54,3% | 54% | 48,0% |
| 10 | TECHNIKUM NR 9 W ZESPOLE SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ | Łódź (Łódzkie) | 47,6% | 64,7% | 31,5% | 47,9% |
| 11 | PUBLICZNE TECHNIKUM NR 3 W OPOLU | Opole (Opolskie) | 42,2% | 66,0% | 34,1% | 47,4% |
| 12 | TECHNIKUM NR 4 IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA W BYDGOSZCZY | Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) | 48,1% | 60,8% | 30,7% | 46,5% |
| 13 | TECHNIKUM NR 3 W OSTROŁĘCE | Ostrołęka (Mazowieckie) | 45,5% | 67,4% | 26,7% | 46,5% |
| 14 | TECHNIKUM NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 "BUDOWLANKA" W ZIELONEJ GÓRZE | Zielona Góra (Lubuskie) | 37,9% | 65,7% | 32,3% | 45,3% |
| 15 | TECHNIKUM ELEKTRYCZNE W BIAŁYMSTOKU ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. PROF. JANUSZA GROSZKOWSKIEGO W BIAŁYMSTOKU | Białystok (Podlaskie) | 43,0% | 53,5% | 39% | 45,2% |
| 16 | TECHNIKUM EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNE NR 1 | Poznań (Wielkopolskie) | 41% | 61,6% | 32,9% | 45,1% |
| 17 | TECHNIKUM NR 2 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 2 "ELEKTRONIK" W ZIELONEJ GÓRZE | Zielona Góra (Lubuskie) | 34,1% | 56,9% | 44,3% | 45,1% |
| 18 | TECHNIKUM POLIGRAFICZNE | Warszawa (Mazowieckie) | 38,6% | 67,2% | 27,7% | 44,5% |
| 19 | TECHNIKUM NR 5 | Częstochowa (Śląskie) | 34,9% | 57,9% | 40% | 44,3% |
| 20 | TECHNIKUM NR 3 W ŁUKOWIE | Łuków (Lubelskie) | 41,1% | 61,4% | 29,2% | 43,9% |
| 21 | TECHNIKUM NR 1 IM. STANISŁAWA LEMA | Piaseczno (Mazowieckie) | 37,7% | 63,2% | 30% | 43,6% |
| 22 | TECHNIKUM NR 5 W LESZNIE | Leszno (Wielkopolskie) | 43,8% | 57,8% | 29,2% | 43,6% |
| 23 | TECHNIKUM NR 1 IM. WALDEMARA GOSTOMCZYKA | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 46,5% | 56,1% | 27,6% | 43,4% |
| 24 | TECHNIKUM ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA | Szczecin (Zachodniopomorskie) | 38,9% | 71,2% | 18,9% | 43,0% |
| 25 | TECHNIKUM IM. GÓRNIKÓW I ENERGETYKÓW TUROWA W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH I LICEALNYCH W ZGORZELCU | Zgorzelec (Dolnośląskie) | 42,1% | 55,7% | 31% | 42,9% |
| 26 | TECHNIKUM POLIGRAFICZNO-ADMINISTRACYJNE | Poznań (Wielkopolskie) | 41,1% | 63,7% | 23,9% | 42,9% |
| 27 | TECHNIKUM ELEKTRONICZNE NR 1 | Warszawa (Mazowieckie) | 26,5% | 63,0% | 37,3% | 42,3% |
| 28 | TECHNIKUM NR 6 | Rzeszów (Podkarpackie) | 35,1% | 54,9% | 36,6% | 42,2% |
| 29 | TECHNIKUM IM. ŚW. JÓZEFA W KALISZU | Kalisz (Wielkopolskie) | 31,1% | 60,7% | 34,5% | 42,1% |
| 30 | TECHNIKUM HANDLOWO-EKONOMICZNE W BIAŁYMSTOKU ZESPOŁU SZKÓŁ HANDLOWO-EKONOMICZNYCH IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W BIAŁYMSTOKU | Białystok (Podlaskie) | 37,7% | 52,9% | 35,2% | 41,9% |
| 31 | TECHNIKUM NR 5 W ŚWIDNICY | Świdnica (Dolnośląskie) | 35,9% | 58,7% | 30,2% | 41,6% |
| 32 | TECHNIKUM NR 3 | Głogów (Dolnośląskie) | 37,2% | 56,4% | 31% | 41,5% |
| 33 | TECHNIKUM NR 4 IM. RYSZARDA KACZOROWSKIEGO W KIELCACH | Kielce (Świętokrzyskie) | 34,0% | 61,8% | 28,1% | 41,3% |
| 34 | TECHNIKUM ENERGETYCZNE IM. HENRYKA ZYGALSKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 34,2% | 66,4% | 23,2% | 41,3% |
| 35 | TECHNIKUM NR 1 W GARWOLINIE | Garwolin (Mazowieckie) | 38,8% | 53,0% | 31,6% | 41,1% |
| 36 | TECHNIKUM NR 1 WE WŁOSZCZOWIE | Włoszczowa (Świętokrzyskie) | 29,4% | 60,3% | 33,4% | 41,0% |
| 37 | TECHNIKUM EKONOMICZNO-HOTELARSKIE NR 4 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 29,8% | 61,7% | 31,3% | 40,9% |
| 38 | SZKOŁA TECHNICZNA IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA BYDGOSKIEGO ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W CIECHANOWIE | Ciechanów (Mazowieckie) | 38,7% | 65,9% | 18,2% | 40,9% |
| 39 | TECHNIKUM GASTRONOMICZNO-HOTELARSKIE NR 1 | Warszawa (Mazowieckie) | 27,7% | 58,7% | 36,1% | 40,8% |
| 40 | TECHNIKUM NR 13 IM. MARII DĄBROWSKIEJ | Wrocław (Dolnośląskie) | 43,8% | 60,7% | 17,1% | 40,5% |
| 41 | TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W RADOMIU | Radom (Mazowieckie) | 23,9% | 59,6% | 37,8% | 40,4% |
| 42 | TECHNIKUM NR 5 W LEGNICY | Legnica (Dolnośląskie) | 32% | 48,6% | 36,5% | 39,0% |
| 43 | TECHNIKUM NR 1 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W STAROGARDZIE GDAŃSKIM | Starogard Gdański (Pomorskie) | 31,1% | 63,7% | 22,2% | 39,0% |
| 44 | TECHNIKUM TEB EDUKACJA W GLIWICACH | Gliwice (Śląskie) | 27,8% | 61,3% | 27,7% | 38,9% |
| 45 | TECHNIKUM NR 4 W TCZEWIE | Tczew (Pomorskie) | 29,7% | 60,1% | 27% | 38,9% |
| 46 | TECHNIKUM NR 4 W ZESPOLE SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH | Łódź (Łódzkie) | 28,3% | 56,7% | 30,6% | 38,5% |
| 47 | TECHNIKUM NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMII I USŁUG | Łódź (Łódzkie) | 38,4% | 62,7% | 14,3% | 38,5% |
| 48 | TECHNIKUM NR 5 | Płock (Mazowieckie) | 26,4% | 53,8% | 35,2% | 38,5% |
| 49 | TECHNIKUM NR 6 IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO | Poznań (Wielkopolskie) | 34,7% | 60,1% | 20,1% | 38,3% |
| 50 | TECHNIKUM NR 8 | Rzeszów (Podkarpackie) | 30,5% | 58,6% | 25,8% | 38,3% |
| 51 | TECHNIKUM NR 2 W ŻYWCU | Żywiec (Śląskie) | 39,7% | 46,3% | 28% | 38,0% |
| 52 | CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO TECHNIKUM NR 7 PROJEKTOWANIA I STYLIZACJI UBIORU W SOSNOWCU, UL. GROTA ROWECKIEGO 64 | Sosnowiec (Śląskie) | 28,4% | 48,2% | 37,2% | 37,9% |
| 53 | TECHNIKUM EKONOMICZNO-HANDLOWE NR 5 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 28,4% | 59,3% | 26% | 37,9% |
| 54 | TECHNIKUM NR 2 W OSTROŁĘCE | Ostrołęka (Mazowieckie) | 38,3% | 55,0% | 19,3% | 37,5% |
| 55 | TECHNIKUM NR 1 W GOLENIOWIE | Goleniów (Zachodniopomorskie) | 31,1% | 60,4% | 20,8% | 37,5% |
| 56 | TECHNIKUM NR 2 W LEGNICY | Legnica (Dolnośląskie) | 21,5% | 51,5% | 39% | 37,3% |
| 57 | TECHNIKUM NR 2 W RYKACH | Ryki (Lubelskie) | 27,9% | 47,2% | 36,3% | 37,1% |
| 58 | TECHNIKUM NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W NOWYM TARGU | Nowy Targ (Małopolskie) | 27,5% | 60,0% | 23,8% | 37,1% |
| 59 | TECHNIKUM IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE | Brzesko (Małopolskie) | 34,9% | 60,5% | 15,4% | 36,9% |
| 60 | TECHNIKUM NR 1 W ZAMOŚCIU | Zamość (Lubelskie) | 34,9% | 55,8% | 20% | 36,9% |
| 61 | TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA | Wieruszów (Łódzkie) | 25,6% | 57,1% | 27,9% | 36,8% |
| 62 | TECHNIKUM NR 2 W OTWOCKU ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OTWOCKU | Otwock (Mazowieckie) | 33,7% | 51,7% | 24,7% | 36,7% |
| 63 | TECHNIKUM MECHANICZNE NR 10 IM. FRANCISZKA SIEMIRADZKIEGO Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W BYDGOSZCZY | Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) | 25,6% | 53,1% | 31,2% | 36,7% |
| 64 | TECHNIKUM NR 7 IM . LUDWIKA BOJANUSA W ŁOMŻY | Łomża (Podlaskie) | 28,7% | 49,3% | 31,4% | 36,5% |
| 65 | TECHNIKUM NR 9 IM. MARII DĄBROWSKIEJ Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W BYDGOSZCZY | Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie) | 27,3% | 53,1% | 29% | 36,5% |
| 66 | TECHNIKUM NR 2 W CHOJNICACH | Chojnice (Pomorskie) | 30,6% | 51,8% | 27% | 36,5% |
| 67 | TECHNIKUM IM.MARCINA ROŻKA | Wolsztyn (Wielkopolskie) | 26,9% | 50,5% | 32% | 36,5% |
| 68 | TECHNIKUM NR 3 W BUSKU - ZDROJU | Busko-Zdrój (Świętokrzyskie) | 30,0% | 46,4% | 32,6% | 36,3% |
| 69 | TECHNIKUM INFORMATYCZNO-EKONOMICZNE NR 9 W OLSZTYNIE | Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) | 27,1% | 56,1% | 25,6% | 36,2% |
| 70 | TECHNIKUM | Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie) | 26,7% | 57,0% | 25% | 36,2% |
| 71 | TECHNIKUM W CZERNICHOWIE W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO IM. FRANCISZKA STEFCZYKA W CZERNICHOWIE | Czernichów (Małopolskie) | 34,2% | 51,6% | 22,8% | 36,2% |
| 72 | SZKOŁY EKONOMICZNO-HANDLOWE IM. MACIERZY SZKOLNEJ W GDAŃSKU TECHNIKUM NR 11 W GDAŃSKU | Gdańsk (Pomorskie) | 35,8% | 54,4% | 18,2% | 36,1% |
| 73 | TECHNIKUM NR 2 W CIECHANOWIE | Ciechanów (Mazowieckie) | 23,5% | 61,0% | 23,8% | 36,1% |
| 74 | TECHNIKUM NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W BUSKU-ZDROJU | Busko-Zdrój (Świętokrzyskie) | 34,5% | 50,5% | 23,1% | 36,0% |
| 75 | TECHNIKUM NR 5 W SŁUPSKU | Słupsk (Pomorskie) | 36,5% | 49,3% | 21,8% | 35,9% |
| 76 | TECHNIKUM NR 7 W OLSZTYNIE | Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) | 26,9% | 47,3% | 33,2% | 35,8% |
| 77 | TECHNIKUM NR 1 W JĘDRZEJOWIE | Jędrzejów (Świętokrzyskie) | 32,9% | 57,2% | 17,2% | 35,8% |
| 78 | TECHNIKUM NR 6 W SIEDLCACH | Siedlce (Mazowieckie) | 29,1% | 52,2% | 25,6% | 35,6% |
| 79 | TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W WIELUNIU | Wieluń (Łódzkie) | 26,1% | 55,6% | 25% | 35,6% |
| 80 | TECHNIKUM NR 3 IM. HUTNIKÓW OSTROWIECKICH | Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie) | 28,5% | 52,9% | 25% | 35,5% |
| 81 | TECHNIKUM NR 2 W SUWAŁKACH | Suwałki (Podlaskie) | 26,9% | 49,4% | 30% | 35,4% |
| 82 | TECHNIKUM W TUCHOWIE | Tuchów (Małopolskie) | 31,8% | 46,6% | 27,8% | 35,4% |
| 83 | TECHNIKUM IM. FLAGI POLSKI WCHODZĄCE W SKŁAD ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W ELBLĄGU | Elbląg (Warmińsko-Mazurskie) | 29,4% | 48,1% | 28,3% | 35,3% |
| 84 | I LICEUM W CHMURZE | Warszawa (Mazowieckie) | 32,3% | 52,4% | 21,0% | 35,2% |
| 85 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE „LICEUM W CHMURZE” W POZNANIU | Poznań (Wielkopolskie) | 32,6% | 51,9% | 21,1% | 35,2% |
| 86 | TECHNIKUM W ŻELECHOWIE | Żelechów (Mazowieckie) | 32,2% | 50,4% | 22,8% | 35,1% |
| 87 | TECHNIKUM NR 1 W ZDUŃSKIEJ WOLI | Zduńska Wola (Łódzkie) | 27,2% | 48,7% | 29,2% | 35,1% |
| 88 | TECHNIKUM W OLEŚNICY W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OLEŚNICY | Oleśnica (Dolnośląskie) | 32,8% | 52,2% | 19,8% | 34,9% |
| 89 | TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W RADOMIU | Radom (Mazowieckie) | 30,8% | 51,1% | 22,8% | 34,9% |
| 90 | TECHNIKUM NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH W RYBNIKU | Rybnik (Śląskie) | 31,6% | 51,6% | 21,4% | 34,9% |
| 91 | TECHNIKUM NR 1 | Kędzierzyn-Koźle (Opolskie) | 24,5% | 50,1% | 30% | 34,9% |
| 92 | TECHNIKUM NR 5 W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH IM JANA SZCZEPANIKA W TARNOWIE | Tarnów (Małopolskie) | 26,1% | 62,9% | 15,6% | 34,9% |
| 93 | TECHNIKUM NR 1 W OLKUSZU | Olkusz (Małopolskie) | 28,4% | 49,0% | 27% | 34,8% |
| 94 | TECHNIKUM NR 1 IM. PROF. WACŁAWA ŻENCZYKOWSKIEGO W KŁODZKU | Kłodzko (Dolnośląskie) | 24% | 49,6% | 30,7% | 34,8% |
| 95 | TECHNIKUM NR 3 IM. WŁADYSŁAWA GRABSKIEGO W KOŃSKICH | Końskie (Świętokrzyskie) | 33,4% | 52,9% | 17,7% | 34,7% |
| 96 | TECHNIKUM NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ŻORACH | Żory (Śląskie) | 26,9% | 63,1% | 14% | 34,6% |
| 97 | TECHNIKUM EKONOMICZNO-HANDLOWE | Poznań (Wielkopolskie) | 26,3% | 52,5% | 25% | 34,6% |
| 98 | TECHNIKUM NR 1 W TRZEBINI | Trzebinia (Małopolskie) | 26,8% | 53,5% | 23,3% | 34,5% |
| 99 | TECHNIKUM NR 1 W LESZNIE | Leszno (Wielkopolskie) | 32,9% | 51,6% | 19% | 34,5% |
| 100 | TECHNIKUM NR 2 W DĘBLINIE | Dęblin (Lubelskie) | 28,5% | 46,6% | 28,2% | 34,4% |
Wynik łączny szkoły jest średnią arytmetyczną 3 średnich szkolnych z wybranych przedmiotów. Każdy przedmiot ma taką samą wagę, nawet jeżeli przystąpiły do nich grupy różnej wielkości.
Pierwsza szkoła w wyświetlanej tabeli osiągnęła wskaźnik 62,8%. To wynik obliczony wyłącznie z wybranych przedmiotów, a nie ogólna średnia wszystkich matur tej szkoły.
Tabela prezentuje 100 z 236 pasujących szkół; wyświetlana lista nie jest pełnym wykazem.
Brak opublikowanego wyniku z któregokolwiek wybranego przedmiotu wyklucza szkołę z tego zestawienia; brak danych nie oznacza wyniku 0%.
Zobacz też metodologię i ograniczenia porównań.