Które szkoły mają najlepsze wyniki z matury z przedmiotu „matematyka poziom podstawowy (M)”? Zobacz ranking szkół w Polsce według średniego wyniku procentowego uzyskanego w 2026 roku.
Zakres danych: miejscowość zawiera „Kraków”. · 📊 Graficzne przedstawienie — wykres na dole strony
Przy porównywaniu szkół z tego samego przedmiotu analizuj jednocześnie średni wynik, liczbę zdających i dostępne miary rozproszenia. Wysoka średnia niewielkiej grupy nie przesądza o wynikach pozostałych uczniów szkoły. Rankingi odnoszą się do opublikowanych danych, a brak wartości w tabeli nie oznacza wyniku 0%.
Porównuj ten sam poziom i formę egzaminu. W przypadku matury rozszerzonej do egzaminu przystępują uczniowie, którzy wybrali dany przedmiot; dlatego rankingu nie należy traktować jako pełnej oceny szkoły.
Dostępne są opublikowane średnie wyniki z przedmiotu „matematyka poziom podstawowy (M)” dla 110 szkół w analizowanym obszarze. Mediana średnich szkolnych wynosi 59,1%. Nie jest to mediana indywidualnych wyników maturzystów.
Środkowa część rozkładu średnich szkolnych (od około 25. do 75. percentyla) obejmuje wyniki od 42,4% do 74,1%. Rozpiętość pokazuje różnice pomiędzy szkołami, a nie rozrzut wyników uczniów wewnątrz szkoły.
Liczba zdających ten przedmiot w poszczególnych szkołach jest zróżnicowana; mediana liczebności opublikowanych grup wynosi 66 osób. Przy ocenie pojedynczego wyniku należy uwzględnić wielkość grupy.
Interpretacja generowana z opublikowanych danych; nie stanowi oceny jakości pracy szkoły.
| Miejsce | Szkoła | Miejscowość | Liczba zdających | Średnia i statystyki | Miejsce PL | Miejsce w gminie | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. AUGUSTA WITKOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 252 | 93,8% Me: 98% · σ: 8,4% · Mo: 100% | 14 | 1 | |
| 2 | TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI NR 14 IM. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ W GDAŃSKU W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 244 | 91,4% Me: 94% · σ: 9,0% · Mo: 98% | 36 | 2 | |
| 3 | VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 217 | 91,2% Me: 94% · σ: 10,1% · Mo: 100% | 39 | 3 | |
| 4 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 278 | 89,8% Me: 94% · σ: 12,5% · Mo: 100% | 55 | 4 | |
| 5 | VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZOFII NAŁKOWSKIEJ W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 200 | 89,7% Me: 94% · σ: 10,4% · Mo: 98% | 56 | 5 | |
| 6 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BARTŁOMIEJA NOWODWORSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 204 | 89,5% Me: 94% · σ: 11,9% · Mo: 100% | 61 | 6 | |
| 7 | NIEPUBLICZNE TECHNIKUM NEW TECHNOLOGY W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 7 | 89,1% Me: 88% · σ: 9,6% · Mo: 88% | 66 | 7 | |
| 8 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZGROMADZENIA SIÓSTR AUGUSTIANEK IM. ŚW. RITY W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 53 | 88,1% Me: 94% · σ: 13,2% · Mo: 100% | 76 | 8 | |
| 9 | XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 110 | 88,1% Me: 92% · σ: 12,6% · Mo: 100% | 77 | 9 | |
| 10 | X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 204 | 87,8% Me: 92% · σ: 12,0% · Mo: 98% | 80 | 10 | |
| 11 | VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 227 | 87,0% Me: 92% · σ: 13,3% · Mo: 100% | 95 | 11 | |
| 12 | XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMANA INGARDENA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 61 | 86,9% Me: 92% · σ: 13,2% · Mo: 96% | 98 | 12 | |
| 13 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 212 | 85,3% Me: 90% · σ: 15,0% · Mo: 98% | 125 | 13 | |
| 14 | III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 199 | 85,2% Me: 90% · σ: 14,2% · Mo: 98% | 126 | 14 | |
| 15 | XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 210 | 83,6% Me: 88% · σ: 14,5% · Mo: 98% | 155 | 15 | |
| 16 | VIII PRYWATNE AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Kraków (Małopolskie) | 73 | 83,4% Me: 86% · σ: 15,0% · Mo: 100% | 161 | 16 | |
| 17 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO | Kraków (Małopolskie) | 123 | 82,8% Me: 88% · σ: 15,5% · Mo: 98% | 178 | 17 | |
| 18 | TECHNIKUM ENERGETYCZNO-ELEKTRONICZNE NR 9 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 119 | 82,8% Me: 88% · σ: 16,2% · Mo: 96% | 185 | 18 | |
| 19 | PUBLICZNE SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 184 | 82,7% Me: 87% · σ: 14,3% · Mo: 100% | 187 | 19 | |
| 20 | KOSTKA PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE JEZUITÓW IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI | Kraków (Małopolskie) | 123 | 80,8% Me: 86% · σ: 17,1% · Mo: 92% | 248 | 20 | |
| 21 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPORTOWE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 27 | 79,3% Me: 82% · σ: 17,2% · Mo: 78% | 297 | 21 | |
| 22 | III SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 85 | 78,7% Me: 82% · σ: 19,5% · Mo: 98% | 317 | 22 | |
| 23 | XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 173 | 77,8% Me: 80% · σ: 17,0% · Mo: 96% | 352 | 23 | |
| 24 | XLIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 159 | 77,5% Me: 82% · σ: 17,8% · Mo: 98% | 359 | 24 | |
| 25 | IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZYGMUNTA WRÓBLEWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 132 | 77,3% Me: 78% · σ: 13,6% · Mo: 76% | 367 | 25 | |
| 26 | VII PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA REJA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 66 | 77,0% Me: 78% · σ: 18,4% · Mo: 84% | 378 | 26 | |
| 27 | PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. NOBLISTÓW POLSKICH | Kraków (Małopolskie) | 16 | 75,7% Me: 78% · σ: 17,9% · Mo: 100% | 428 | 27 | |
| 28 | TECHNIKUM CHEMICZNE I OCHRONY ŚRODOWISKA NR 3 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 45 | 74,6% Me: 80% · σ: 20,5% · Mo: 76% | 480 | 28 | |
| 29 | OGÓLNOKSZTAŁCACA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 16 | 74,1% Me: 75% · σ: 18,0% · Mo: 58% | 494 | 29 | |
| 30 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁEM DWUJĘZYCZNYM IM. PIOTRA MICHAŁOWSKIEGO TSSP | Kraków (Małopolskie) | 34 | 73,1% Me: 79% · σ: 14,8% · Mo: 82% | 546 | 30 | |
| 31 | XXVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WOJCIECHA BEDNARSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 106 | 72,3% Me: 73% · σ: 17,7% · Mo: 76% | 592 | 31 | |
| 32 | XXVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 84 | 71,9% Me: 74% · σ: 16,2% · Mo: 84% | 610 | 32 | |
| 33 | TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE NR 7 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 161 | 71,9% Me: 76% · σ: 21,0% · Mo: 94% | 611 | 33 | |
| 34 | XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. LEOPOLDA STAFFA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 158 | 71,1% Me: 71% · σ: 18,8% · Mo: 64% | 664 | 34 | |
| 35 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIÓSTR PREZENTEK W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 64 | 71,1% Me: 75% · σ: 20,0% · Mo: 92% | 666 | 35 | |
| 36 | XV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 216 | 69,8% Me: 70% · σ: 16,1% · Mo: 64% | 737 | 36 | |
| 37 | I PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARSZAŁKA J. PIŁSUDSKIEGO | Kraków (Małopolskie) | 18 | 68% Me: 66% · σ: 15,0% · Mo: 66% | 829 | 37 | |
| 38 | XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DR. HENRYKA JORDANA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 222 | 67,7% Me: 68% · σ: 19,2% · Mo: 60% | 850 | 38 | |
| 39 | XLIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZOFII CHRZANOWSKIEJ W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 105 | 67,1% Me: 68% · σ: 18,2% · Mo: 64% | 878 | 39 | |
| 40 | XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 181 | 66,9% Me: 68% · σ: 18,7% · Mo: 74% | 892 | 40 | |
| 41 | XVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PROFESORA AKADEMII KRAKOWSKIEJ ŚW. JANA KANTEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 146 | 66,8% Me: 68% · σ: 19,2% · Mo: 54% | 896 | 41 | |
| 42 | KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚWIĘTEJ RODZINY Z NAZARETU W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 62 | 66,2% Me: 66% · σ: 15,4% · Mo: 52% | 934 | 42 | |
| 43 | XLI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 137 | 65,7% Me: 66% · σ: 19,1% · Mo: 58% | 962 | 43 | |
| 44 | TECHNIKUM BUDOWLANE NR 1 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 67 | 65,6% Me: 68% · σ: 20,4% · Mo: 60% | 969 | 44 | |
| 45 | IV PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLÓW POLSKICH W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 43 | 65,5% Me: 70% · σ: 20,4% · Mo: 40% | 974 | 45 | |
| 46 | III PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Kraków (Małopolskie) | 46 | 65,5% Me: 68% · σ: 19,4% · Mo: 54% | 976 | 46 | |
| 47 | PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. IM. FRYDERYKA CHOPINA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 63 | 64,8% Me: 66% · σ: 19,5% · Mo: 50% | 1022 | 47 | |
| 48 | XXIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PŁK. PILOTA STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 50 | 63,7% Me: 64% · σ: 18,8% · Mo: 42% | 1081 | 48 | |
| 49 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIÓSTR SALEZJANEK IM. ŚWIĘTEGO DOMINIKA SAVIO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 142 | 62,6% Me: 60% · σ: 19,7% · Mo: 52% | 1132 | 49 | |
| 50 | XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 118 | 61,9% Me: 60% · σ: 20,0% · Mo: 54% | 1175 | 50 | |
| 51 | TECHNIKUM TEB EDUKACJA | Kraków (Małopolskie) | 94 | 61,1% Me: 60% · σ: 16,9% · Mo: 48% | 1216 | 51 | |
| 52 | XXIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 159 | 60,8% Me: 60% · σ: 21,5% · Mo: 60% | 1230 | 52 | |
| 53 | KATOLICKIE LICEUM MONTESSORI IM. SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA | Kraków (Małopolskie) | 47 | 59,8% Me: 56% · σ: 25,6% · Mo: 28% | 1301 | 53 | |
| 54 | IX PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Kraków (Małopolskie) | 19 | 59,5% Me: 62% · σ: 15,9% · Mo: 72% | 1327 | 54 | |
| 55 | TECHNIKUM KOMUNIKACYJNE NR 25 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 198 | 59,3% Me: 58% · σ: 23,1% · Mo: 54% | 1336 | 55 | |
| 56 | TECHNIKUM MECHANICZNE NR 15 IM. SZCZEPANA HUMBERTA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 97 | 58,9% Me: 56% · σ: 21,4% · Mo: 66% | 1367 | 56 | |
| 57 | XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MŁODEJ POLSKI W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 72 | 58,4% Me: 56% · σ: 17,5% · Mo: 76% | 1418 | 57 | |
| 58 | PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. JÓZEFA KLUZY W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 65 | 57,7% Me: 58% · σ: 19,7% · Mo: 48% | 1476 | 58 | |
| 59 | XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 133 | 57,4% Me: 58% · σ: 19,0% · Mo: 66% | 1490 | 59 | |
| 60 | XXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁA BRONISŁAWA DUCHA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 21 | 56,2% Me: 50% · σ: 21,1% · Mo: 32% | 1581 | 60 | |
| 61 | TECHNIKUM KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA NR 24 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 70 | 56,2% Me: 56% · σ: 18,8% · Mo: 40% | 1583 | 61 | |
| 62 | V PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE IM. KRÓLOWEJ JADWIGI | Kraków (Małopolskie) | 83 | 55,6% Me: 56% · σ: 20,7% · Mo: 34% | 1628 | 62 | |
| 63 | TECHNIKUM EKONOMICZNO-HOTELARSKIE NR 4 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 153 | 54,8% Me: 54% · σ: 22,4% · Mo: 52% | 1676 | 63 | |
| 64 | TECHNIKUM POLIGRAFICZNO-MEDIALNE NR 20 IM. ZENONA KLEMENSIEWICZA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 109 | 54,8% Me: 52% · σ: 17,6% · Mo: 46% | 1687 | 64 | |
| 65 | DA VINCI SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 22 | 54,6% Me: 52% · σ: 20,0% · Mo: 52% | 1704 | 65 | |
| 66 | I SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. X. B. W. IGNACEGO KRASICKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 53 | 54,0% Me: 50% · σ: 21,4% · Mo: 36% | 1764 | 66 | |
| 67 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 39 | 53,2% Me: 52% · σ: 20,0% · Mo: 34% | 1835 | 67 | |
| 68 | TECHNIKUM MECHANICZNE NR 17 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 98 | 53,2% Me: 52% · σ: 22,1% · Mo: 40% | 1841 | 68 | |
| 69 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH RENOMA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 19 | 52% Me: 52% · σ: 10,1% · Mo: 52% | 1956 | 69 | |
| 70 | TECHNIKUM ELEKTRYCZNE NR 8 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 75 | 51,4% Me: 48% · σ: 18,9% · Mo: 40% | 2026 | 70 | |
| 71 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLOWEJ APOSTOŁÓW W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 110 | 50,9% Me: 52% · σ: 21,7% · Mo: 54% | 2062 | 71 | |
| 72 | TECHNIKUM GASTRONOMICZNO-HOTELARSKIE NR 10 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 23 | 50,8% Me: 50% · σ: 20,7% · Mo: 22% | 2070 | 72 | |
| 73 | TECHNIKUM PRZEDSIĘBIORSTWA BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO "CHEMOBUDOWA-KRAKÓW" S.A. | Kraków (Małopolskie) | 12 | 50,5% Me: 62% · σ: 23,4% · Mo: 64% | 2092 | 73 | |
| 74 | SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO | Kraków (Małopolskie) | 32 | 49,9% Me: 50% · σ: 15,0% · Mo: 42% | 2150 | 74 | |
| 75 | TECHNIKUM GASTRONOMICZNE NR 11 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 81 | 49,5% Me: 48% · σ: 21,0% · Mo: 50% | 2192 | 75 | |
| 76 | TECHNIKUM NR 16 IM. KS. DR. JANA KACZKOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 88 | 49,1% Me: 46% · σ: 19,2% · Mo: 40% | 2228 | 76 | |
| 77 | AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "EMMANUEL" | Kraków (Małopolskie) | 74 | 48,9% Me: 48% · σ: 23,3% · Mo: 22% | 2240 | 77 | |
| 78 | XXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA IGNACEGO WITKIEWICZA-WITKACEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 29 | 46,4% Me: 46% · σ: 19,1% · Mo: 26% | 2496 | 78 | |
| 79 | TECHNIKUM ODZIEŻOWE NR 18 IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 30 | 46,2% Me: 44% · σ: 19,2% · Mo: 32% | 2521 | 79 | |
| 80 | SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MARCINA GORTATA | Kraków (Małopolskie) | 53 | 45,9% Me: 44% · σ: 18,7% · Mo: 40% | 2556 | 80 | |
| 81 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "WOLNA SZKOŁA" | Kraków (Małopolskie) | 10 | 44,4% Me: 46% · σ: 12,9% · Mo: 46% | 2719 | 81 | |
| 82 | XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRZYSZTOFA KIEŚLOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 37 | 42,6% Me: 42% · σ: 18,2% · Mo: 24% | 2924 | 82 | |
| 83 | TECHNIKUM HUTY IM. TADEUSZA SENDZIMIRA | Kraków (Małopolskie) | 34 | 42,4% Me: 43% · σ: 19,2% · Mo: 28% | 2947 | 83 | |
| 84 | TECHNIKUM EKONOMICZNO-HANDLOWE NR 5 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 189 | 42,3% Me: 40% · σ: 19,7% · Mo: 40% | 2960 | 84 | |
| 85 | NIEPUBLICZNE CHRZEŚCIJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "UCZEŃ" | Kraków (Małopolskie) | 9 | 39,8% Me: 32% · σ: 18,9% · Mo: - | 3191 | 85 | |
| 86 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 3 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 9 | 39,6% Me: 44% · σ: 17,6% · Mo: 46% | 3216 | 86 | |
| 87 | XXX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA - ADAMA CHMIELOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 120 | 39,5% Me: 36% · σ: 19,4% · Mo: 36% | 3229 | 87 | |
| 88 | XLVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 7 | 39,4% Me: 24% · σ: 25,9% · Mo: - | 3230 | 88 | |
| 89 | TECHNIKUM GEODEZJI I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA NR 12 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 66 | 38,6% Me: 38% · σ: 18,3% · Mo: 18% | 3314 | 89 | |
| 90 | TECHNIKUM INŻYNIERII ŚRODOWISKA NR 13 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 86 | 37,4% Me: 34% · σ: 18,5% · Mo: 30% | 3425 | 90 | |
| 91 | ZAOCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH YORK W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 22 | 37,2% Me: 30% · σ: 22,2% · Mo: 26% | 3439 | 91 | |
| 92 | XXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 140 | 37,1% Me: 34% · σ: 17,2% · Mo: 24% | 3448 | 92 | |
| 93 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE HUTY IM. TADEUSZA SENDZIMIRA | Kraków (Małopolskie) | 63 | 36,4% Me: 36% · σ: 15,1% · Mo: 20% | 3508 | 93 | |
| 94 | TECHNIKUM MECHANICZNE NR 30 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 41 | 36,1% Me: 26% · σ: 23,8% · Mo: 24% | 3533 | 94 | |
| 95 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPECJALNE IM. ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY | Kraków (Małopolskie) | 11 | 35,8% Me: 30% · σ: 20,3% · Mo: 22% | 3555 | 95 | |
| 96 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁY SPORTOWEJ PIŁKI NOŻNEJ IM. GENERAŁA BERNARDA MONDA | Kraków (Małopolskie) | 25 | 33,5% Me: 30% · σ: 15,1% · Mo: 20% | 3700 | 96 | |
| 97 | TECHNIKUM NR 2 IM. STUDENCKIEGO KOMITETU SOLIDARNOŚCI W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 28 | 31,4% Me: 23% · σ: 19,8% · Mo: 14% | 3836 | 97 | |
| 98 | PUBLICZNE TECHNIKUM RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI | Kraków (Małopolskie) | 45 | 31,2% Me: 30% · σ: 15,0% · Mo: 18% | 3847 | 98 | |
| 99 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 21 | 29,1% Me: 20% · σ: 19,3% · Mo: 12% | 3952 | 99 | |
| 100 | EDUKACJA 4U - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 48 | 27,1% Me: 21% · σ: 18,2% · Mo: 16% | 4053 | 100 | |
| 101 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 2 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 14 | 26,7% Me: 20% · σ: 15,1% · Mo: 20% | 4074 | 101 | |
| 102 | V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 32 | 26,6% Me: 19% · σ: 16,2% · Mo: 14% | 4083 | 102 | |
| 103 | ZAOCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "COSINUS PLUS" W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 52 | 26,4% Me: 20% · σ: 20,6% · Mo: 16% | 4088 | 103 | |
| 104 | FABER - NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 5 | 26,4% Me: 16% · σ: 22,3% · Mo: - | 4089 | 104 | |
| 105 | TECHNIKUM PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO NR 22 IM. ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 23 | 25,6% Me: 18% · σ: 18,6% · Mo: 18% | 4130 | 105 | |
| 106 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 10 | 25,1% Me: 20% · σ: 11,9% · Mo: 18% | 4157 | 106 | |
| 107 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAOCZNE DLA DOROSŁYCH W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 21 | 21,4% Me: 18% · σ: 13,4% · Mo: 12% | 4337 | 107 | |
| 108 | VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH IM. ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 11 | 19,3% Me: 16% · σ: 8,1% · Mo: 16% | 4440 | 108 | |
| 109 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "ŻAK" | Kraków (Małopolskie) | 26 | 17,9% Me: 14% · σ: 11,6% · Mo: 8% | 4500 | 109 | |
| 110 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 9 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 9 | 16,9% Me: 20% · σ: 4,3% · Mo: 20% | 4529 | 110 |
Legenda: Miejsce dotyczy aktualnego, zawężonego zakresu danych, a Miejsce PL oznacza pozycję szkoły w całej Polsce. Me — mediana, σ — odchylenie standardowe, Mo — modalna. Miejsce w gminie oznacza pozycję wśród szkół z tej samej gminy. Przy remisach szkoły mają to samo miejsce.
Wykres obejmuje wszystkie szkoły z opublikowanym wynikiem w aktualnym zakresie filtrów — również te, które nie mieszczą się w limicie tabeli.
Wpisz minimalne i maksymalne wartości dla obu osi.
Pełne maksimum w danych: 278. Domyślny zakres obejmuje wszystkie szkoły.
Standardowy zakres wyników procentowych: 0–100%.