Szukasz szkoły z wysokimi wynikami z przedmiotu „język angielski poziom rozszerzony (M)”? Sprawdź ranking oraz statystyki, w tym medianę, odchylenie standardowe i pozycję szkoły w gminie.
Zakres danych: miejscowość zawiera „Kraków”. · 📊 Graficzne przedstawienie — wykres na dole strony
Przy porównywaniu szkół z tego samego przedmiotu analizuj jednocześnie średni wynik, liczbę zdających i dostępne miary rozproszenia. Wysoka średnia niewielkiej grupy nie przesądza o wynikach pozostałych uczniów szkoły. Rankingi odnoszą się do opublikowanych danych, a brak wartości w tabeli nie oznacza wyniku 0%.
Porównuj ten sam poziom i formę egzaminu. W przypadku matury rozszerzonej do egzaminu przystępują uczniowie, którzy wybrali dany przedmiot; dlatego rankingu nie należy traktować jako pełnej oceny szkoły.
Dostępne są opublikowane średnie wyniki z przedmiotu „język angielski poziom rozszerzony (M)” dla 102 szkół w analizowanym obszarze. Mediana średnich szkolnych wynosi 74,1%. Nie jest to mediana indywidualnych wyników maturzystów.
Środkowa część rozkładu średnich szkolnych (od około 25. do 75. percentyla) obejmuje wyniki od 61,7% do 81,2%. Rozpiętość pokazuje różnice pomiędzy szkołami, a nie rozrzut wyników uczniów wewnątrz szkoły.
Liczba zdających ten przedmiot w poszczególnych szkołach jest zróżnicowana; mediana liczebności opublikowanych grup wynosi 55 osób. Przy ocenie pojedynczego wyniku należy uwzględnić wielkość grupy.
Interpretacja generowana z opublikowanych danych; nie stanowi oceny jakości pracy szkoły.
| Miejsce | Szkoła | Miejscowość | Liczba zdających | Średnia i statystyki | Miejsce PL | Miejsce w gminie | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. AUGUSTA WITKOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 163 | 92,9% Me: 95% · σ: 6,9% · Mo: 97% | 22 | 1 | |
| 2 | NIEPUBLICZNE TECHNIKUM NEW TECHNOLOGY W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 7 | 91,1% Me: 92% · σ: 5,4% · Mo: 92% | 55 | 2 | |
| 3 | XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMANA INGARDENA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 57 | 90,8% Me: 93% · σ: 9,3% · Mo: 98% | 63 | 3 | |
| 4 | OGÓLNOKSZTAŁCACA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 12 | 90,8% Me: 92% · σ: 8,9% · Mo: 92% | 64 | 4 | |
| 5 | VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZOFII NAŁKOWSKIEJ W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 150 | 90,7% Me: 95% · σ: 9,7% · Mo: 98% | 66 | 5 | |
| 6 | X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 179 | 90,6% Me: 93% · σ: 8,6% · Mo: 95% | 68 | 6 | |
| 7 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BARTŁOMIEJA NOWODWORSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 92 | 89,9% Me: 93% · σ: 10,5% · Mo: 93% | 84 | 7 | |
| 8 | VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 71 | 89,4% Me: 92% · σ: 8,1% · Mo: 95% | 96 | 8 | |
| 9 | VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 134 | 89,1% Me: 92% · σ: 9,5% · Mo: 97% | 103 | 9 | |
| 10 | VII PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA REJA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 53 | 88,9% Me: 92% · σ: 9,8% · Mo: 98% | 110 | 10 | |
| 11 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 200 | 88,3% Me: 92% · σ: 11,3% · Mo: 97% | 123 | 11 | |
| 12 | PUBLICZNE SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 164 | 88,3% Me: 92% · σ: 11,0% · Mo: 97% | 125 | 12 | |
| 13 | III SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 79 | 87,8% Me: 90% · σ: 11,3% · Mo: 95% | 146 | 13 | |
| 14 | XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 103 | 87,7% Me: 90% · σ: 9,9% · Mo: 95% | 155 | 14 | |
| 15 | VIII PRYWATNE AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Kraków (Małopolskie) | 58 | 87,4% Me: 90% · σ: 9,5% · Mo: 87% | 162 | 15 | |
| 16 | KOSTKA PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE JEZUITÓW IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI | Kraków (Małopolskie) | 108 | 87,4% Me: 90% · σ: 11,4% · Mo: 95% | 163 | 16 | |
| 17 | XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 184 | 87,3% Me: 92% · σ: 12,2% · Mo: 93% | 167 | 17 | |
| 18 | III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 178 | 86,6% Me: 90% · σ: 11,8% · Mo: 93% | 187 | 18 | |
| 19 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 164 | 86,4% Me: 92% · σ: 12,2% · Mo: 93% | 191 | 19 | |
| 20 | IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZYGMUNTA WRÓBLEWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 118 | 85,4% Me: 88% · σ: 11,3% · Mo: 98% | 217 | 20 | |
| 21 | XLIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 141 | 84,5% Me: 88% · σ: 13,2% · Mo: 95% | 265 | 21 | |
| 22 | PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. NOBLISTÓW POLSKICH | Kraków (Małopolskie) | 11 | 84,2% Me: 89% · σ: 10,9% · Mo: 75% | 282 | 22 | |
| 23 | TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI NR 14 IM. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ W GDAŃSKU W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 175 | 83,3% Me: 87% · σ: 12,7% · Mo: 92% | 315 | 23 | |
| 24 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO | Kraków (Małopolskie) | 103 | 82,3% Me: 88% · σ: 15,3% · Mo: 97% | 367 | 24 | |
| 25 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZGROMADZENIA SIÓSTR AUGUSTIANEK IM. ŚW. RITY W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 44 | 82,0% Me: 85% · σ: 14,1% · Mo: 82% | 380 | 25 | |
| 26 | XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 159 | 81,6% Me: 85% · σ: 14,7% · Mo: 92% | 401 | 26 | |
| 27 | PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. JÓZEFA KLUZY W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 57 | 81,2% Me: 87% · σ: 14,8% · Mo: 87% | 420 | 27 | |
| 28 | XLIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZOFII CHRZANOWSKIEJ W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 98 | 81,2% Me: 85% · σ: 14,7% · Mo: 95% | 421 | 28 | |
| 29 | XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. LEOPOLDA STAFFA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 123 | 81% Me: 87% · σ: 16,4% · Mo: 93% | 437 | 29 | |
| 30 | TECHNIKUM ENERGETYCZNO-ELEKTRONICZNE NR 9 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 90 | 80,9% Me: 87% · σ: 17,2% · Mo: 95% | 442 | 30 | |
| 31 | DA VINCI SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 20 | 80,6% Me: 87% · σ: 15,2% · Mo: 88% | 458 | 31 | |
| 32 | IX PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Kraków (Małopolskie) | 19 | 80,3% Me: 85% · σ: 14,2% · Mo: 80% | 488 | 32 | |
| 33 | NIEPUBLICZNE CHRZEŚCIJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "UCZEŃ" | Kraków (Małopolskie) | 5 | 80% Me: 78% · σ: 14,8% · Mo: - | 501 | 33 | |
| 34 | I SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. X. B. W. IGNACEGO KRASICKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 42 | 80,0% Me: 84% · σ: 18,1% · Mo: 87% | 504 | 34 | |
| 35 | III PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Kraków (Małopolskie) | 43 | 79,9% Me: 88% · σ: 19,7% · Mo: 93% | 506 | 35 | |
| 36 | KATOLICKIE LICEUM MONTESSORI IM. SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA | Kraków (Małopolskie) | 34 | 79,6% Me: 83,5% · σ: 14,9% · Mo: 97% | 524 | 36 | |
| 37 | XXVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 61 | 79,5% Me: 87% · σ: 17,5% · Mo: 88% | 548 | 37 | |
| 38 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁEM DWUJĘZYCZNYM IM. PIOTRA MICHAŁOWSKIEGO TSSP | Kraków (Małopolskie) | 19 | 79,4% Me: 83% · σ: 15,5% · Mo: 80% | 550 | 38 | |
| 39 | I PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARSZAŁKA J. PIŁSUDSKIEGO | Kraków (Małopolskie) | 18 | 78,7% Me: 86% · σ: 17,7% · Mo: 90% | 602 | 39 | |
| 40 | KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚWIĘTEJ RODZINY Z NAZARETU W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 44 | 78,2% Me: 81% · σ: 16,5% · Mo: 97% | 640 | 40 | |
| 41 | PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. IM. FRYDERYKA CHOPINA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 54 | 78,1% Me: 83% · σ: 18,5% · Mo: 98% | 646 | 41 | |
| 42 | AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "EMMANUEL" | Kraków (Małopolskie) | 57 | 78,1% Me: 85% · σ: 19,2% · Mo: 92% | 648 | 42 | |
| 43 | XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 150 | 78,0% Me: 83% · σ: 17,8% · Mo: 85% | 655 | 43 | |
| 44 | XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DR. HENRYKA JORDANA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 208 | 77,9% Me: 82% · σ: 16,0% · Mo: 92% | 668 | 44 | |
| 45 | XLI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 124 | 77,7% Me: 82,5% · σ: 17,0% · Mo: 92% | 680 | 45 | |
| 46 | TECHNIKUM CHEMICZNE I OCHRONY ŚRODOWISKA NR 3 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 25 | 77,1% Me: 87% · σ: 18,8% · Mo: 87% | 710 | 46 | |
| 47 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "WOLNA SZKOŁA" | Kraków (Małopolskie) | 9 | 77,1% Me: 85% · σ: 17,4% · Mo: 60% | 711 | 47 | |
| 48 | XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MŁODEJ POLSKI W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 68 | 75,6% Me: 82,5% · σ: 19,3% · Mo: 97% | 826 | 48 | |
| 49 | XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 101 | 75,1% Me: 82% · σ: 19,3% · Mo: 88% | 877 | 49 | |
| 50 | XVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PROFESORA AKADEMII KRAKOWSKIEJ ŚW. JANA KANTEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 120 | 75,0% Me: 80% · σ: 20,0% · Mo: 93% | 884 | 50 | |
| 51 | XV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 193 | 74,2% Me: 80% · σ: 20,1% · Mo: 83% | 953 | 51 | |
| 52 | XXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA IGNACEGO WITKIEWICZA-WITKACEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 20 | 74% Me: 80% · σ: 19,8% · Mo: 78% | 966 | 52 | |
| 53 | XXVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WOJCIECHA BEDNARSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 84 | 72,9% Me: 77% · σ: 17,8% · Mo: 90% | 1062 | 53 | |
| 54 | IV PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLÓW POLSKICH W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 37 | 72,8% Me: 78% · σ: 21,2% · Mo: 87% | 1072 | 54 | |
| 55 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLOWEJ APOSTOŁÓW W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 84 | 72,7% Me: 80% · σ: 20,7% · Mo: 88% | 1082 | 55 | |
| 56 | V PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE IM. KRÓLOWEJ JADWIGI | Kraków (Małopolskie) | 70 | 72,0% Me: 75% · σ: 19,3% · Mo: 93% | 1145 | 56 | |
| 57 | TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE NR 7 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 134 | 71,9% Me: 78% · σ: 19,9% · Mo: 80% | 1149 | 57 | |
| 58 | XXIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PŁK. PILOTA STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 46 | 71,2% Me: 77% · σ: 21,4% · Mo: 83% | 1220 | 58 | |
| 59 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPORTOWE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 23 | 70,7% Me: 75% · σ: 18,0% · Mo: 75% | 1279 | 59 | |
| 60 | XXIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 137 | 70,5% Me: 73% · σ: 19,9% · Mo: 88% | 1294 | 60 | |
| 61 | XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 112 | 70,5% Me: 78% · σ: 22,2% · Mo: 92% | 1296 | 61 | |
| 62 | TECHNIKUM TEB EDUKACJA | Kraków (Małopolskie) | 74 | 70,3% Me: 77% · σ: 22,5% · Mo: 90% | 1310 | 62 | |
| 63 | TECHNIKUM MECHANICZNE NR 17 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 67 | 69,9% Me: 78% · σ: 21,6% · Mo: 85% | 1346 | 63 | |
| 64 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIÓSTR PREZENTEK W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 44 | 68,4% Me: 71% · σ: 19,7% · Mo: 88% | 1503 | 64 | |
| 65 | XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRZYSZTOFA KIEŚLOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 32 | 68,1% Me: 73% · σ: 19,0% · Mo: 48% | 1526 | 65 | |
| 66 | TECHNIKUM BUDOWLANE NR 1 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 40 | 68,1% Me: 73% · σ: 23,2% · Mo: 88% | 1530 | 66 | |
| 67 | TECHNIKUM EKONOMICZNO-HOTELARSKIE NR 4 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 121 | 67,7% Me: 72% · σ: 21,6% · Mo: 87% | 1570 | 67 | |
| 68 | TECHNIKUM ELEKTRYCZNE NR 8 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 39 | 66,5% Me: 70% · σ: 26,4% · Mo: 88% | 1689 | 68 | |
| 69 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIÓSTR SALEZJANEK IM. ŚWIĘTEGO DOMINIKA SAVIO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 101 | 66,4% Me: 72% · σ: 20,8% · Mo: 80% | 1703 | 69 | |
| 70 | TECHNIKUM KOMUNIKACYJNE NR 25 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 144 | 65,1% Me: 72% · σ: 26,4% · Mo: 92% | 1847 | 70 | |
| 71 | XXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁA BRONISŁAWA DUCHA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 20 | 64,9% Me: 66,5% · σ: 24,5% · Mo: 42% | 1860 | 71 | |
| 72 | TECHNIKUM ODZIEŻOWE NR 18 IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 22 | 64,6% Me: 67,5% · σ: 20,7% · Mo: 70% | 1890 | 72 | |
| 73 | TECHNIKUM KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA NR 24 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 68 | 63,8% Me: 71% · σ: 25,3% · Mo: 77% | 1960 | 73 | |
| 74 | ZAOCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH YORK W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 14 | 63,3% Me: 60% · σ: 26,2% · Mo: 40% | 2015 | 74 | |
| 75 | TECHNIKUM GEODEZJI I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA NR 12 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 42 | 63,1% Me: 67,5% · σ: 23,5% · Mo: 77% | 2031 | 75 | |
| 76 | TECHNIKUM POLIGRAFICZNO-MEDIALNE NR 20 IM. ZENONA KLEMENSIEWICZA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 90 | 62,7% Me: 62,5% · σ: 22,3% · Mo: 58% | 2066 | 76 | |
| 77 | TECHNIKUM PRZEDSIĘBIORSTWA BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO "CHEMOBUDOWA-KRAKÓW" S.A. | Kraków (Małopolskie) | 7 | 61,7% Me: 48% · σ: 21,2% · Mo: - | 2175 | 77 | |
| 78 | TECHNIKUM MECHANICZNE NR 15 IM. SZCZEPANA HUMBERTA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 61 | 61,4% Me: 63% · σ: 25,5% · Mo: 57% | 2214 | 78 | |
| 79 | XXX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA - ADAMA CHMIELOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 99 | 60,4% Me: 63% · σ: 25,3% · Mo: 62% | 2327 | 79 | |
| 80 | SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MARCINA GORTATA | Kraków (Małopolskie) | 44 | 58,8% Me: 57,5% · σ: 22,1% · Mo: 52% | 2489 | 80 | |
| 81 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE HUTY IM. TADEUSZA SENDZIMIRA | Kraków (Małopolskie) | 44 | 58,3% Me: 57,5% · σ: 25,3% · Mo: 88% | 2541 | 81 | |
| 82 | SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO | Kraków (Małopolskie) | 28 | 57,7% Me: 55% · σ: 21,5% · Mo: 83% | 2622 | 82 | |
| 83 | TECHNIKUM GASTRONOMICZNO-HOTELARSKIE NR 10 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 23 | 57,7% Me: 63% · σ: 25,9% · Mo: 33% | 2625 | 83 | |
| 84 | TECHNIKUM HUTY IM. TADEUSZA SENDZIMIRA | Kraków (Małopolskie) | 19 | 56,9% Me: 57% · σ: 28,8% · Mo: 20% | 2699 | 84 | |
| 85 | EDUKACJA 4U - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 30 | 55,9% Me: 65% · σ: 26,2% · Mo: 15% | 2795 | 85 | |
| 86 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 15 | 55,9% Me: 55% · σ: 29,9% · Mo: 98% | 2799 | 86 | |
| 87 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 33 | 55,5% Me: 55% · σ: 21,4% · Mo: 33% | 2836 | 87 | |
| 88 | TECHNIKUM INŻYNIERII ŚRODOWISKA NR 13 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 46 | 55,4% Me: 61% · σ: 24,2% · Mo: 88% | 2845 | 88 | |
| 89 | TECHNIKUM NR 16 IM. KS. DR. JANA KACZKOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 49 | 54,3% Me: 58% · σ: 24,6% · Mo: 23% | 2954 | 89 | |
| 90 | ZAOCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "COSINUS PLUS" W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 32 | 53,3% Me: 55% · σ: 26,8% · Mo: 88% | 3063 | 90 | |
| 91 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH RENOMA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 13 | 53,2% Me: 55% · σ: 21,5% · Mo: 40% | 3077 | 91 | |
| 92 | TECHNIKUM EKONOMICZNO-HANDLOWE NR 5 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 133 | 52,8% Me: 50% · σ: 26,8% · Mo: 27% | 3120 | 92 | |
| 93 | TECHNIKUM NR 2 IM. STUDENCKIEGO KOMITETU SOLIDARNOŚCI W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 21 | 52,7% Me: 57% · σ: 25,7% · Mo: 73% | 3129 | 93 | |
| 94 | TECHNIKUM PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO NR 22 IM. ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 9 | 51,6% Me: 55% · σ: 20,4% · Mo: - | 3222 | 94 | |
| 95 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAOCZNE DLA DOROSŁYCH W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 12 | 51,2% Me: 48,5% · σ: 21,1% · Mo: 47% | 3249 | 95 | |
| 96 | TECHNIKUM GASTRONOMICZNE NR 11 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 46 | 50,7% Me: 48% · σ: 23,7% · Mo: 33% | 3284 | 96 | |
| 97 | PUBLICZNE TECHNIKUM RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI | Kraków (Małopolskie) | 28 | 50,7% Me: 56% · σ: 21,2% · Mo: 62% | 3285 | 97 | |
| 98 | V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 17 | 50,4% Me: 52% · σ: 20,9% · Mo: 43% | 3311 | 98 | |
| 99 | XLVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 7 | 49,6% Me: 52% · σ: 27,4% · Mo: 17% | 3368 | 99 | |
| 100 | TECHNIKUM MECHANICZNE NR 30 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 33 | 49,1% Me: 50% · σ: 26,6% · Mo: 18% | 3412 | 100 | |
| 101 | XXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 116 | 48,7% Me: 47% · σ: 25,3% · Mo: 37% | 3436 | 101 | |
| 102 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "ŻAK" | Kraków (Małopolskie) | 10 | 44,3% Me: 35% · σ: 31,7% · Mo: 13% | 3730 | 102 |
Legenda: Miejsce dotyczy aktualnego, zawężonego zakresu danych, a Miejsce PL oznacza pozycję szkoły w całej Polsce. Me — mediana, σ — odchylenie standardowe, Mo — modalna. Miejsce w gminie oznacza pozycję wśród szkół z tej samej gminy. Przy remisach szkoły mają to samo miejsce.
Wykres obejmuje wszystkie szkoły z opublikowanym wynikiem w aktualnym zakresie filtrów — również te, które nie mieszczą się w limicie tabeli.
Wpisz minimalne i maksymalne wartości dla obu osi.
Pełne maksimum w danych: 208. Domyślny zakres obejmuje wszystkie szkoły.
Standardowy zakres wyników procentowych: 0–100%.