Szukasz szkoły z wysokimi wynikami z przedmiotu „język angielski poziom podstawowy (M)”? Sprawdź ranking oraz statystyki, w tym medianę, odchylenie standardowe i pozycję szkoły w gminie.
Zakres danych: miejscowość zawiera „Rzeszów”. · 📊 Graficzne przedstawienie — wykres na dole strony
Przy porównywaniu szkół z tego samego przedmiotu analizuj jednocześnie średni wynik, liczbę zdających i dostępne miary rozproszenia. Wysoka średnia niewielkiej grupy nie przesądza o wynikach pozostałych uczniów szkoły. Rankingi odnoszą się do opublikowanych danych, a brak wartości w tabeli nie oznacza wyniku 0%.
Porównuj ten sam poziom i formę egzaminu. W przypadku matury rozszerzonej do egzaminu przystępują uczniowie, którzy wybrali dany przedmiot; dlatego rankingu nie należy traktować jako pełnej oceny szkoły.
Dostępne są opublikowane średnie wyniki z przedmiotu „język angielski poziom podstawowy (M)” dla 50 szkół w analizowanym obszarze. Mediana średnich szkolnych wynosi 74,1%. Nie jest to mediana indywidualnych wyników maturzystów.
Środkowa część rozkładu średnich szkolnych (od około 25. do 75. percentyla) obejmuje wyniki od 65,2% do 85,1%. Rozpiętość pokazuje różnice pomiędzy szkołami, a nie rozrzut wyników uczniów wewnątrz szkoły.
Liczba zdających ten przedmiot w poszczególnych szkołach jest zróżnicowana; mediana liczebności opublikowanych grup wynosi 63 osób. Przy ocenie pojedynczego wyniku należy uwzględnić wielkość grupy.
Interpretacja generowana z opublikowanych danych; nie stanowi oceny jakości pracy szkoły.
| Miejsce | Szkoła | Miejscowość | Liczba zdających | Średnia i statystyki | Miejsce PL | Miejsce w gminie | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PŁK. LEOPOLDA LISA-KULI | Rzeszów (Podkarpackie) | 244 | 95,6% Me: 98% · σ: 6,2% · Mo: 98% | 105 | 1 | |
| 2 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO W RZESZOWIE | Rzeszów (Podkarpackie) | 208 | 95,6% Me: 97% · σ: 5,3% · Mo: 98% | 107 | 2 | |
| 3 | IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI | Rzeszów (Podkarpackie) | 120 | 95,4% Me: 97% · σ: 4,9% · Mo: 98% | 118 | 3 | |
| 4 | DWUJĘZYCZNE LICEUM UNIWERSYTECKIE IM. STANISŁAWA BARAŃCZAKA W RZESZOWIE | Rzeszów (Podkarpackie) | 66 | 95,2% Me: 97% · σ: 5,3% · Mo: 98% | 132 | 4 | |
| 5 | PUBLICZNE AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W RZESZOWIE | Rzeszów (Podkarpackie) | 79 | 93,9% Me: 95% · σ: 6,5% · Mo: 97% | 219 | 5 | |
| 6 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA | Rzeszów (Podkarpackie) | 298 | 91,9% Me: 95% · σ: 9,2% · Mo: 97% | 356 | 6 | |
| 7 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II SIÓSTR PREZENTEK | Rzeszów (Podkarpackie) | 127 | 90,7% Me: 95% · σ: 11,0% · Mo: 95% | 458 | 7 | |
| 8 | III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Rzeszów (Podkarpackie) | 257 | 89,3% Me: 93% · σ: 11,4% · Mo: 98% | 586 | 8 | |
| 9 | MUNDUROWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W RZESZOWIE | Rzeszów (Podkarpackie) | 6 | 88,8% Me: 90% · σ: 2,9% · Mo: 90% | 624 | 9 | |
| 10 | SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W RZESZOWIE | Rzeszów (Podkarpackie) | 11 | 87,7% Me: 90% · σ: 11,1% · Mo: 98% | 727 | 10 | |
| 11 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRZESZOWICACH | Krzeszowice (Małopolskie) | 115 | 87,5% Me: 93% · σ: 12,8% · Mo: 93% | 751 | 1 | |
| 12 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE | Ostrzeszów (Wielkopolskie) | 132 | 87,1% Me: 92% · σ: 14,2% · Mo: 98% | 785 | 1 | |
| 13 | VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Rzeszów (Podkarpackie) | 345 | 86,4% Me: 92% · σ: 14,6% · Mo: 97% | 846 | 11 | |
| 14 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PAULI MONTAL SIÓSTR PIJAREK W RZESZOWIE | Rzeszów (Podkarpackie) | 60 | 85,1% Me: 92% · σ: 16,6% · Mo: 98% | 946 | 12 | |
| 15 | TECHNIKUM NR 6 | Rzeszów (Podkarpackie) | 196 | 84,0% Me: 88% · σ: 14,5% · Mo: 95% | 1054 | 13 | |
| 16 | LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH IM. PIOTRA MICHAŁOWSKIEGO W RZESZOWIE | Rzeszów (Podkarpackie) | 48 | 82,5% Me: 93% · σ: 21,6% · Mo: 95% | 1201 | 14 | |
| 17 | VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO | Rzeszów (Podkarpackie) | 185 | 82,0% Me: 88% · σ: 18,2% · Mo: 92% | 1235 | 15 | |
| 18 | TECHNIKUM NR 2 | Ostrzeszów (Wielkopolskie) | 128 | 77,6% Me: 85% · σ: 20,0% · Mo: 93% | 1670 | 2 | |
| 19 | TECHNIKUM W KRZESZOWICACH W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W KRZESZOWICACH | Krzeszowice (Małopolskie) | 39 | 77,6% Me: 85% · σ: 17,0% · Mo: 88% | 1671 | 2 | |
| 20 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO RESOVIA W RZESZOWIE | Rzeszów (Podkarpackie) | 59 | 76,8% Me: 82% · σ: 16,5% · Mo: 68% | 1741 | 16 | |
| 21 | TECHNIKUM NR 8 | Rzeszów (Podkarpackie) | 101 | 76,2% Me: 83% · σ: 19,7% · Mo: 83% | 1814 | 17 | |
| 22 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO STAL W RZESZOWIE | Rzeszów (Podkarpackie) | 26 | 75,7% Me: 82,5% · σ: 17,7% · Mo: 87% | 1867 | 18 | |
| 23 | TECHNIKUM NR 9 | Rzeszów (Podkarpackie) | 116 | 74,8% Me: 82% · σ: 22,1% · Mo: 82% | 1960 | 19 | |
| 24 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "ŻAK" W RZESZOWIE | Rzeszów (Podkarpackie) | 32 | 74,3% Me: 78,5% · σ: 20,4% · Mo: 77% | 2013 | 20 | |
| 25 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Ostrzeszów (Wielkopolskie) | 60 | 74,2% Me: 84% · σ: 24,1% · Mo: 93% | 2027 | 3 | |
| 26 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "ARCHIMEDES" W RZESZOWIE | Rzeszów (Podkarpackie) | 10 | 74,1% Me: 71,5% · σ: 17,1% · Mo: 68% | 2035 | 21 | |
| 27 | VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE | Rzeszów (Podkarpackie) | 77 | 73,5% Me: 77% · σ: 19,4% · Mo: 70% | 2117 | 22 | |
| 28 | XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Rzeszów (Podkarpackie) | 51 | 72,8% Me: 80% · σ: 23,8% · Mo: 93% | 2191 | 23 | |
| 29 | OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA | Rzeszów (Podkarpackie) | 19 | 72% Me: 78% · σ: 25,2% · Mo: 75% | 2267 | 24 | |
| 30 | TECHNIKUM NR 7 | Rzeszów (Podkarpackie) | 124 | 70,8% Me: 77,5% · σ: 22,5% · Mo: 85% | 2419 | 25 | |
| 31 | TECHNIKUM NR 10 | Rzeszów (Podkarpackie) | 112 | 70,7% Me: 76% · σ: 23,3% · Mo: 97% | 2433 | 26 | |
| 32 | TECHNIKUM TEB EDUKACJA W RZESZOWIE | Rzeszów (Podkarpackie) | 35 | 70,2% Me: 77% · σ: 22,7% · Mo: 92% | 2475 | 27 | |
| 33 | TECHNIKUM NR 2 | Rzeszów (Podkarpackie) | 84 | 68,7% Me: 78% · σ: 24,1% · Mo: 87% | 2628 | 28 | |
| 34 | TECHNIKUM NR 5 | Rzeszów (Podkarpackie) | 117 | 68,4% Me: 77% · σ: 25,1% · Mo: 93% | 2672 | 29 | |
| 35 | TECHNIKUM NR 1 W OSTRZESZOWIE | Ostrzeszów (Wielkopolskie) | 117 | 66,8% Me: 70% · σ: 23,6% · Mo: 50% | 2849 | 4 | |
| 36 | XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI | Rzeszów (Podkarpackie) | 53 | 66,2% Me: 75% · σ: 25,8% · Mo: 78% | 2918 | 30 | |
| 37 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR XIV | Rzeszów (Podkarpackie) | 44 | 65,6% Me: 76% · σ: 26,8% · Mo: 90% | 2987 | 31 | |
| 38 | TECHNIKUM NR 12 | Rzeszów (Podkarpackie) | 39 | 65,2% Me: 75% · σ: 26,3% · Mo: 48% | 3031 | 32 | |
| 39 | TECHNIKUM NR 13 | Rzeszów (Podkarpackie) | 25 | 64,8% Me: 69% · σ: 27,7% · Mo: 90% | 3063 | 33 | |
| 40 | TECHNIKUM NR 4 | Rzeszów (Podkarpackie) | 105 | 64,5% Me: 73% · σ: 27,6% · Mo: 83% | 3097 | 34 | |
| 41 | V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO | Rzeszów (Podkarpackie) | 109 | 63,5% Me: 67% · σ: 25,3% · Mo: 95% | 3194 | 35 | |
| 42 | TECHNIKUM W MOKRZESZOWIE | Mokrzeszów (Dolnośląskie) | 12 | 58,5% Me: 51% · σ: 22,5% · Mo: - | 3635 | 1 | |
| 43 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE | Rzeszów (Podkarpackie) | 15 | 58,3% Me: 72% · σ: 32,9% · Mo: 12% | 3648 | 36 | |
| 44 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W OSTRZESZOWIE | Ostrzeszów (Wielkopolskie) | 11 | 56,7% Me: 57% · σ: 25,9% · Mo: 32% | 3780 | 5 | |
| 45 | X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Rzeszów (Podkarpackie) | 73 | 56,2% Me: 55% · σ: 27,2% · Mo: 35% | 3834 | 37 | |
| 46 | TECHNIKUM NR 11 | Rzeszów (Podkarpackie) | 43 | 54,9% Me: 52% · σ: 27,5% · Mo: 25% | 3906 | 38 | |
| 47 | TECHNIKUM NR 1 | Rzeszów (Podkarpackie) | 30 | 54,1% Me: 49% · σ: 27,3% · Mo: 97% | 3952 | 39 | |
| 48 | TECHNIKUM ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W RZESZOWIE | Rzeszów (Podkarpackie) | 29 | 52,2% Me: 47% · σ: 26,3% · Mo: 75% | 4055 | 40 | |
| 49 | BRANŻOWA SZKOLA II STOPNIA NR 2 W RZESZOWIE | Rzeszów (Podkarpackie) | 5 | 49% Me: 35% · σ: 24,1% · Mo: 78% | 4190 | 41 | |
| 50 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH | Rzeszów (Podkarpackie) | 19 | 40,9% Me: 37% · σ: 23,0% · Mo: 23% | 4426 | 42 |
Legenda: Miejsce dotyczy aktualnego, zawężonego zakresu danych, a Miejsce PL oznacza pozycję szkoły w całej Polsce. Me — mediana, σ — odchylenie standardowe, Mo — modalna. Miejsce w gminie oznacza pozycję wśród szkół z tej samej gminy. Przy remisach szkoły mają to samo miejsce.
Wykres obejmuje wszystkie szkoły z opublikowanym wynikiem w aktualnym zakresie filtrów — również te, które nie mieszczą się w limicie tabeli.
Wpisz minimalne i maksymalne wartości dla obu osi.
Pełne maksimum w danych: 345. Domyślny zakres obejmuje wszystkie szkoły.
Standardowy zakres wyników procentowych: 0–100%.