Szukasz szkoły z wysokimi wynikami z przedmiotu „matematyka poziom rozszerzony (M)”? Sprawdź ranking oraz statystyki, w tym medianę, odchylenie standardowe i pozycję szkoły w gminie.
Zakres danych: miejscowość zawiera „Kraków”. · 📊 Graficzne przedstawienie — wykres na dole strony
Przy porównywaniu szkół z tego samego przedmiotu analizuj jednocześnie średni wynik, liczbę zdających i dostępne miary rozproszenia. Wysoka średnia niewielkiej grupy nie przesądza o wynikach pozostałych uczniów szkoły. Rankingi odnoszą się do opublikowanych danych, a brak wartości w tabeli nie oznacza wyniku 0%.
Porównuj ten sam poziom i formę egzaminu. W przypadku matury rozszerzonej do egzaminu przystępują uczniowie, którzy wybrali dany przedmiot; dlatego rankingu nie należy traktować jako pełnej oceny szkoły.
Dostępne są opublikowane średnie wyniki z przedmiotu „matematyka poziom rozszerzony (M)” dla 81 szkół w analizowanym obszarze. Mediana średnich szkolnych wynosi 33,6%. Nie jest to mediana indywidualnych wyników maturzystów.
Środkowa część rozkładu średnich szkolnych (od około 25. do 75. percentyla) obejmuje wyniki od 22,5% do 55,1%. Rozpiętość pokazuje różnice pomiędzy szkołami, a nie rozrzut wyników uczniów wewnątrz szkoły.
Liczba zdających ten przedmiot w poszczególnych szkołach jest zróżnicowana; mediana liczebności opublikowanych grup wynosi 31 osób. Przy ocenie pojedynczego wyniku należy uwzględnić wielkość grupy.
Interpretacja generowana z opublikowanych danych; nie stanowi oceny jakości pracy szkoły.
| Miejsce | Szkoła | Miejscowość | Liczba zdających | Średnia i statystyki | Miejsce PL | Miejsce w gminie | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VIII PRYWATNE AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Kraków (Małopolskie) | 35 | 79,7% Me: 84% · σ: 18,8% · Mo: 96% | 4 | 1 | |
| 2 | V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. AUGUSTA WITKOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 191 | 75,8% Me: 78% · σ: 19,6% · Mo: 100% | 10 | 2 | |
| 3 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BARTŁOMIEJA NOWODWORSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 141 | 70,6% Me: 74% · σ: 18,9% · Mo: 66% | 35 | 3 | |
| 4 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZGROMADZENIA SIÓSTR AUGUSTIANEK IM. ŚW. RITY W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 34 | 67,9% Me: 68% · σ: 19,1% · Mo: 58% | 58 | 4 | |
| 5 | III SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 46 | 65,7% Me: 70% · σ: 22,7% · Mo: 84% | 73 | 5 | |
| 6 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 202 | 65,3% Me: 68% · σ: 21,4% · Mo: 66% | 77 | 6 | |
| 7 | VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 126 | 64,3% Me: 68% · σ: 22,0% · Mo: 80% | 83 | 7 | |
| 8 | VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 171 | 63,6% Me: 66% · σ: 20,9% · Mo: 82% | 91 | 8 | |
| 9 | PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. NOBLISTÓW POLSKICH | Kraków (Małopolskie) | 5 | 62% Me: 54% · σ: 18,4% · Mo: 84% | 106 | 9 | |
| 10 | III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 110 | 61,3% Me: 65% · σ: 18,0% · Mo: 70% | 113 | 10 | |
| 11 | TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI NR 14 IM. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ W GDAŃSKU W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 219 | 61,0% Me: 64% · σ: 21,3% · Mo: 78% | 119 | 11 | |
| 12 | VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZOFII NAŁKOWSKIEJ W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 142 | 60,9% Me: 64% · σ: 20,4% · Mo: 66% | 123 | 12 | |
| 13 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO | Kraków (Małopolskie) | 85 | 60,8% Me: 60% · σ: 20,5% · Mo: 56% | 124 | 13 | |
| 14 | VII PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA REJA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 28 | 60,6% Me: 66% · σ: 23,3% · Mo: 30% | 127 | 14 | |
| 15 | KOSTKA PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE JEZUITÓW IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI | Kraków (Małopolskie) | 67 | 59,7% Me: 60% · σ: 19,6% · Mo: 48% | 142 | 15 | |
| 16 | NIEPUBLICZNE TECHNIKUM NEW TECHNOLOGY W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 7 | 59,1% Me: 72% · σ: 31,3% · Mo: - | 150 | 16 | |
| 17 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 122 | 59,1% Me: 60% · σ: 21,5% · Mo: 46% | 151 | 17 | |
| 18 | X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 118 | 58,8% Me: 60% · σ: 20,7% · Mo: 52% | 155 | 18 | |
| 19 | XLII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 89 | 57,6% Me: 62% · σ: 20,0% · Mo: 64% | 181 | 19 | |
| 20 | XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 127 | 55,7% Me: 60% · σ: 23,1% · Mo: 62% | 210 | 20 | |
| 21 | PUBLICZNE SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 102 | 55,1% Me: 58% · σ: 22,9% · Mo: 58% | 216 | 21 | |
| 22 | OGÓLNOKSZTAŁCACA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 6 | 54,7% Me: 56% · σ: 21,8% · Mo: - | 226 | 22 | |
| 23 | PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II ST. IM. FRYDERYKA CHOPINA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 12 | 51,5% Me: 55% · σ: 30,0% · Mo: 26% | 292 | 23 | |
| 24 | XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMANA INGARDENA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 51 | 51,4% Me: 54% · σ: 20,9% · Mo: 36% | 299 | 24 | |
| 25 | XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. LEOPOLDA STAFFA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 64 | 50,8% Me: 51% · σ: 19,9% · Mo: 68% | 309 | 25 | |
| 26 | XLIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 92 | 49,8% Me: 52% · σ: 22,6% · Mo: 38% | 339 | 26 | |
| 27 | IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZYGMUNTA WRÓBLEWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 52 | 47,7% Me: 49% · σ: 20,8% · Mo: 22% | 389 | 27 | |
| 27 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIÓSTR PREZENTEK W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 27 | 47,7% Me: 52% · σ: 23,0% · Mo: 52% | 389 | 27 | |
| 29 | III PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Kraków (Małopolskie) | 12 | 44,8% Me: 51% · σ: 25,5% · Mo: - | 473 | 29 | |
| 30 | XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 72 | 44,8% Me: 46% · σ: 24,6% · Mo: 60% | 477 | 30 | |
| 31 | KATOLICKIE LICEUM MONTESSORI IM. SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA | Kraków (Małopolskie) | 16 | 43,4% Me: 37% · σ: 24,9% · Mo: - | 519 | 31 | |
| 32 | XXVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WOJCIECHA BEDNARSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 39 | 42,3% Me: 38% · σ: 23,5% · Mo: 32% | 559 | 32 | |
| 33 | XV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 43 | 42,1% Me: 42% · σ: 21,0% · Mo: 24% | 560 | 33 | |
| 34 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SPORTOWE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 10 | 41% Me: 43% · σ: 17,0% · Mo: 40% | 592 | 34 | |
| 35 | IV PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLÓW POLSKICH W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 18 | 39,7% Me: 36% · σ: 25,2% · Mo: 8% | 637 | 35 | |
| 36 | XLIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZOFII CHRZANOWSKIEJ W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 32 | 38% Me: 40% · σ: 21,0% · Mo: 26% | 692 | 36 | |
| 37 | TECHNIKUM ENERGETYCZNO-ELEKTRONICZNE NR 9 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 88 | 36,9% Me: 35% · σ: 23,3% · Mo: 12% | 728 | 37 | |
| 38 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁEM DWUJĘZYCZNYM IM. PIOTRA MICHAŁOWSKIEGO TSSP | Kraków (Małopolskie) | 8 | 35% Me: 35% · σ: 24,7% · Mo: - | 782 | 38 | |
| 39 | XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 63 | 34% Me: 34% · σ: 21,0% · Mo: 24% | 823 | 39 | |
| 40 | I PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARSZAŁKA J. PIŁSUDSKIEGO | Kraków (Małopolskie) | 5 | 33,6% Me: 42% · σ: 17,4% · Mo: 50% | 840 | 40 | |
| 40 | ZAOCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "COSINUS PLUS" W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 5 | 33,6% Me: 16% · σ: 34,5% · Mo: - | 840 | 40 | |
| 42 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIÓSTR SALEZJANEK IM. ŚWIĘTEGO DOMINIKA SAVIO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 31 | 33,5% Me: 32% · σ: 21,4% · Mo: 14% | 844 | 42 | |
| 43 | XVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PROFESORA AKADEMII KRAKOWSKIEJ ŚW. JANA KANTEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 55 | 33,1% Me: 34% · σ: 18,6% · Mo: 20% | 863 | 43 | |
| 44 | XLI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 37 | 32,8% Me: 24% · σ: 24,2% · Mo: 12% | 875 | 44 | |
| 45 | TECHNIKUM CHEMICZNE I OCHRONY ŚRODOWISKA NR 3 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 30 | 30,9% Me: 26% · σ: 23,2% · Mo: 8% | 929 | 45 | |
| 46 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 8 | 30,2% Me: 31% · σ: 17,5% · Mo: 16% | 957 | 46 | |
| 47 | KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚWIĘTEJ RODZINY Z NAZARETU W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 18 | 30,2% Me: 25% · σ: 16,2% · Mo: 16% | 958 | 47 | |
| 48 | XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 31 | 30,2% Me: 24% · σ: 23,0% · Mo: 12% | 961 | 48 | |
| 49 | XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DR. HENRYKA JORDANA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 99 | 29,8% Me: 28% · σ: 21,2% · Mo: 16% | 977 | 49 | |
| 50 | TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE NR 7 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 105 | 29,3% Me: 26% · σ: 23,4% · Mo: 0% | 997 | 50 | |
| 51 | I SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. X. B. W. IGNACEGO KRASICKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 11 | 29,3% Me: 22% · σ: 23,8% · Mo: - | 1000 | 51 | |
| 52 | XXVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 20 | 27,7% Me: 21% · σ: 22,9% · Mo: 2% | 1056 | 52 | |
| 53 | TECHNIKUM KOMUNIKACYJNE NR 25 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 72 | 27,2% Me: 24% · σ: 21,4% · Mo: 2% | 1079 | 53 | |
| 54 | XXIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 49 | 26,2% Me: 18% · σ: 22,8% · Mo: 2% | 1115 | 54 | |
| 55 | TECHNIKUM MECHANICZNE NR 15 IM. SZCZEPANA HUMBERTA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 29 | 25,6% Me: 22% · σ: 16,9% · Mo: 26% | 1130 | 55 | |
| 56 | AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "EMMANUEL" | Kraków (Małopolskie) | 16 | 25,1% Me: 12% · σ: 25,4% · Mo: 12% | 1150 | 56 | |
| 57 | TECHNIKUM TEB EDUKACJA | Kraków (Małopolskie) | 31 | 23,9% Me: 26% · σ: 17,4% · Mo: 0% | 1203 | 57 | |
| 58 | XXIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PŁK. PILOTA STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 26 | 23,7% Me: 20% · σ: 17,4% · Mo: 8% | 1214 | 58 | |
| 59 | TECHNIKUM BUDOWLANE NR 1 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 24 | 22,7% Me: 12% · σ: 21,5% · Mo: 0% | 1250 | 59 | |
| 59 | V PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE IM. KRÓLOWEJ JADWIGI | Kraków (Małopolskie) | 31 | 22,7% Me: 15% · σ: 21,4% · Mo: 10% | 1250 | 59 | |
| 61 | XXX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA - ADAMA CHMIELOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 8 | 22,5% Me: 14% · σ: 18,6% · Mo: - | 1257 | 61 | |
| 62 | TECHNIKUM NR 16 IM. KS. DR. JANA KACZKOWSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 14 | 20% Me: 8% · σ: 23,7% · Mo: 0% | 1380 | 62 | |
| 63 | XXII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁA BRONISŁAWA DUCHA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 11 | 19,8% Me: 10% · σ: 22,9% · Mo: 0% | 1395 | 63 | |
| 64 | TECHNIKUM GASTRONOMICZNE NR 11 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 5 | 19,2% Me: 14% · σ: 17,9% · Mo: - | 1420 | 64 | |
| 65 | XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 24 | 17,6% Me: 15% · σ: 11,9% · Mo: 12% | 1514 | 65 | |
| 66 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLOWEJ APOSTOŁÓW W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 29 | 17,2% Me: 14% · σ: 12,7% · Mo: 8% | 1530 | 66 | |
| 67 | TECHNIKUM KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA NR 24 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 27 | 16,7% Me: 12% · σ: 18,0% · Mo: 0% | 1577 | 67 | |
| 68 | TECHNIKUM MECHANICZNE NR 17 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 46 | 14,8% Me: 10% · σ: 13,6% · Mo: 4% | 1704 | 68 | |
| 69 | TECHNIKUM POLIGRAFICZNO-MEDIALNE NR 20 IM. ZENONA KLEMENSIEWICZA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 15 | 14,5% Me: 8% · σ: 13,9% · Mo: 2% | 1720 | 69 | |
| 70 | TECHNIKUM EKONOMICZNO-HOTELARSKIE NR 4 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 42 | 13,7% Me: 10% · σ: 12,5% · Mo: 2% | 1771 | 70 | |
| 71 | TECHNIKUM MECHANICZNE NR 30 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 9 | 11,6% Me: 2% · σ: 17,0% · Mo: 0% | 1888 | 71 | |
| 72 | DA VINCI SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 8 | 11% Me: 6% · σ: 11,2% · Mo: 6% | 1914 | 72 | |
| 73 | TECHNIKUM ELEKTRYCZNE NR 8 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 37 | 10,6% Me: 4% · σ: 17,8% · Mo: 0% | 1945 | 73 | |
| 74 | TECHNIKUM INŻYNIERII ŚRODOWISKA NR 13 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 15 | 9,2% Me: 4% · σ: 13,6% · Mo: 4% | 2025 | 74 | |
| 75 | TECHNIKUM GEODEZJI I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA NR 12 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 13 | 8,6% Me: 4% · σ: 8,0% · Mo: 2% | 2053 | 75 | |
| 76 | XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MŁODEJ POLSKI W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 11 | 8,5% Me: 6% · σ: 8,0% · Mo: 6% | 2058 | 76 | |
| 77 | SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MARCINA GORTATA | Kraków (Małopolskie) | 6 | 6,7% Me: 8% · σ: 3,6% · Mo: 8% | 2170 | 77 | |
| 78 | SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO | Kraków (Małopolskie) | 5 | 4% Me: 2% · σ: 4,6% · Mo: 0% | 2298 | 78 | |
| 79 | XXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 16 | 3,9% Me: 1% · σ: 5,6% · Mo: 0% | 2310 | 79 | |
| 80 | TECHNIKUM EKONOMICZNO-HANDLOWE NR 5 W KRAKOWIE | Kraków (Małopolskie) | 12 | 3,7% Me: 2% · σ: 5,3% · Mo: 0% | 2316 | 80 | |
| 81 | TECHNIKUM HUTY IM. TADEUSZA SENDZIMIRA | Kraków (Małopolskie) | 8 | 3% Me: 0% · σ: 5,3% · Mo: 0% | 2342 | 81 |
Legenda: Miejsce dotyczy aktualnego, zawężonego zakresu danych, a Miejsce PL oznacza pozycję szkoły w całej Polsce. Me — mediana, σ — odchylenie standardowe, Mo — modalna. Miejsce w gminie oznacza pozycję wśród szkół z tej samej gminy. Przy remisach szkoły mają to samo miejsce.
Wykres obejmuje wszystkie szkoły z opublikowanym wynikiem w aktualnym zakresie filtrów — również te, które nie mieszczą się w limicie tabeli.
Wpisz minimalne i maksymalne wartości dla obu osi.
Pełne maksimum w danych: 219. Domyślny zakres obejmuje wszystkie szkoły.
Standardowy zakres wyników procentowych: 0–100%.