Które szkoły mają najlepsze wyniki z matury z przedmiotu „matematyka poziom podstawowy (M)”? Zobacz ranking szkół w Polsce według średniego wyniku procentowego uzyskanego w 2026 roku.
Zakres danych: miejscowość zawiera „Ełk”. · 📊 Graficzne przedstawienie — wykres na dole strony
Przy porównywaniu szkół z tego samego przedmiotu analizuj jednocześnie średni wynik, liczbę zdających i dostępne miary rozproszenia. Wysoka średnia niewielkiej grupy nie przesądza o wynikach pozostałych uczniów szkoły. Rankingi odnoszą się do opublikowanych danych, a brak wartości w tabeli nie oznacza wyniku 0%.
Porównuj ten sam poziom i formę egzaminu. W przypadku matury rozszerzonej do egzaminu przystępują uczniowie, którzy wybrali dany przedmiot; dlatego rankingu nie należy traktować jako pełnej oceny szkoły.
Dostępne są opublikowane średnie wyniki z przedmiotu „matematyka poziom podstawowy (M)” dla 82 szkół w analizowanym obszarze. Mediana średnich szkolnych wynosi 46,3%. Nie jest to mediana indywidualnych wyników maturzystów.
Środkowa część rozkładu średnich szkolnych (od około 25. do 75. percentyla) obejmuje wyniki od 32,8% do 54,6%. Rozpiętość pokazuje różnice pomiędzy szkołami, a nie rozrzut wyników uczniów wewnątrz szkoły.
Liczba zdających ten przedmiot w poszczególnych szkołach jest zróżnicowana; mediana liczebności opublikowanych grup wynosi 34 osób. Przy ocenie pojedynczego wyniku należy uwzględnić wielkość grupy.
Interpretacja generowana z opublikowanych danych; nie stanowi oceny jakości pracy szkoły.
| Miejsce | Szkoła | Miejscowość | Liczba zdających | Średnia i statystyki | Miejsce PL | Miejsce w gminie | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 243 | 83,4% Me: 86% · σ: 13,7% · Mo: 98% | 162 | 1 | |
| 2 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 185 | 79,9% Me: 84% · σ: 16,5% · Mo: 98% | 274 | 2 | |
| 3 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 205 | 78,4% Me: 80% · σ: 15,7% · Mo: 94% | 329 | 1 | |
| 4 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 180 | 78,0% Me: 82% · σ: 18,3% · Mo: 96% | 341 | 2 | |
| 5 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 260 | 75,3% Me: 79% · σ: 19,3% · Mo: 100% | 444 | 1 | |
| 6 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ŚRODZIE WLKP. | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 141 | 74,4% Me: 78% · σ: 19,6% · Mo: 96% | 486 | 1 | |
| 7 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR I - AKADEMICKIE | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 70 | 72,5% Me: 72% · σ: 15,5% · Mo: 66% | 576 | 2 | |
| 8 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOTARBIŃSKIEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 186 | 71,0% Me: 70% · σ: 17,5% · Mo: 70% | 676 | 3 | |
| 9 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Lipnica Wielka (Małopolskie) | 30 | 67,9% Me: 73% · σ: 23,3% · Mo: 86% | 841 | 1 | |
| 10 | TECHNIKUM NR 1 IM. WALDEMARA GOSTOMCZYKA | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 182 | 67,8% Me: 68% · σ: 19,7% · Mo: 68% | 843 | 2 | |
| 11 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE | Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie) | 145 | 66,8% Me: 66% · σ: 20,0% · Mo: 50% | 895 | 1 | |
| 12 | PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 20 | 65% Me: 63% · σ: 18,7% · Mo: 38% | 1006 | 4 | |
| 13 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ W KAZIMIERZY WIELKIEJ | Kazimierza Wielka (Świętokrzyskie) | 65 | 64,3% Me: 66% · σ: 22,8% · Mo: 60% | 1052 | 1 | |
| 14 | TECHNIKUM NR 7 IM. MJR. HENRYKA SUCHARSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 194 | 63,8% Me: 62% · σ: 20,5% · Mo: 74% | 1077 | 5 | |
| 15 | III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 218 | 61,0% Me: 60% · σ: 22,2% · Mo: 40% | 1221 | 3 | |
| 16 | TECHNIKUM | Lipnica Wielka (Małopolskie) | 16 | 59,8% Me: 56% · σ: 21,4% · Mo: 34% | 1304 | 2 | |
| 17 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W DOBRZENIU WIELKIM | Dobrzeń Wielki (Opolskie) | 27 | 58,7% Me: 56% · σ: 25,5% · Mo: 30% | 1393 | 1 | |
| 18 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FRYDERYKA CHOPINA | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 218 | 57,2% Me: 58% · σ: 19,5% · Mo: 58% | 1510 | 4 | |
| 19 | PUBLICZNE TECHNIKUM W DOBRZENIU WIELKIM | Dobrzeń Wielki (Opolskie) | 17 | 57,2% Me: 56% · σ: 19,0% · Mo: 44% | 1513 | 2 | |
| 20 | III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 168 | 56,8% Me: 56% · σ: 17,6% · Mo: 46% | 1535 | 6 | |
| 21 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM | Koźmin Wielkopolski (Wielkopolskie) | 28 | 56,5% Me: 60% · σ: 18,7% · Mo: 38% | 1561 | 1 | |
| 22 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLONII W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 28 | 54,6% Me: 55% · σ: 20,8% · Mo: 50% | 1700 | 3 | |
| 23 | TECHNIKUM NR 6 W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 47 | 53,9% Me: 52% · σ: 21,1% · Mo: 42% | 1772 | 3 | |
| 24 | AKADEMICKIE LICEUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 27 | 53,6% Me: 54% · σ: 18,3% · Mo: 24% | 1800 | 7 | |
| 25 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PUL IM. CICHOCIEMNYCH SPADOCHRONIARZY ARMII KRAJOWEJ W DĘBEM WIELKIM | Dębe Wielkie (Mazowieckie) | 32 | 52,4% Me: 52% · σ: 14,0% · Mo: 68% | 1913 | 1 | |
| 26 | TECHNIKUM NR 1 | Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie) | 181 | 52,0% Me: 52% · σ: 18,4% · Mo: 36% | 1953 | 2 | |
| 27 | TECHNIKUM NR 5 W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 139 | 51,3% Me: 52% · σ: 20,0% · Mo: 38% | 2029 | 4 | |
| 28 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRZYŻU WIELKOPOLSKIM | Krzyż Wielkopolski (Wielkopolskie) | 47 | 50,7% Me: 52% · σ: 17,2% · Mo: 42% | 2076 | 1 | |
| 29 | MONTESSORI SZKOŁA ŻYCIA NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE FUNDACJI KRÓLOWEJ ŚW. JADWIGI W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 26 | 50,6% Me: 52% · σ: 25,3% · Mo: 56% | 2083 | 5 | |
| 30 | TECHNIKUM TEB EDUKACJA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 5 | 50,4% Me: 48% · σ: 14,9% · Mo: 36% | 2107 | 8 | |
| 31 | TECHNIKUM NR 3 IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W ŚRODZIE WLKP. | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 110 | 50,1% Me: 46% · σ: 17,9% · Mo: 38% | 2131 | 4 | |
| 32 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "ŻAK" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 20 | 49,7% Me: 49% · σ: 17,2% · Mo: 34% | 2170 | 6 | |
| 33 | TECHNIKUM NR 5 | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 99 | 48,8% Me: 48% · σ: 19,7% · Mo: 68% | 2253 | 7 | |
| 34 | VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 18 | 48,3% Me: 50% · σ: 15,7% · Mo: 60% | 2297 | 9 | |
| 35 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ŚRODZIE WLKP. | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 14 | 48,3% Me: 47% · σ: 16,6% · Mo: 44% | 2302 | 5 | |
| 36 | TECHNIKUM NR 1 W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 50 | 48,2% Me: 46% · σ: 19,9% · Mo: 52% | 2308 | 5 | |
| 37 | TECHNIKUM W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM | Koźmin Wielkopolski (Wielkopolskie) | 34 | 47,5% Me: 46% · σ: 13,9% · Mo: 44% | 2378 | 2 | |
| 38 | TECHNIKUM NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. STEFANA STARZYŃSKIEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 96 | 47,4% Me: 48% · σ: 21,2% · Mo: 18% | 2395 | 10 | |
| 39 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W ŚRODZIE WLKP. | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 32 | 47,1% Me: 48% · σ: 16,2% · Mo: 48% | 2419 | 6 | |
| 40 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA REYMONTA | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 225 | 46,6% Me: 46% · σ: 19,8% · Mo: 30% | 2481 | 8 | |
| 41 | TECHNIKUM NR 6 W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 77 | 46,3% Me: 44% · σ: 19,4% · Mo: 42% | 2508 | 11 | |
| 42 | TECHNIKUM BUDOWLANE I SAMOCHODOWE NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 34 | 46,3% Me: 47% · σ: 15,3% · Mo: 50% | 2512 | 12 | |
| 43 | NIEPUBLICZNE TECHNIKUM W KSIĄŻU WIELKIM | Książ Wielki (Małopolskie) | 6 | 45,3% Me: 52% · σ: 29,6% · Mo: - | 2617 | 1 | |
| 44 | EDUGORZÓW LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 65 | 44,4% Me: 44% · σ: 9,2% · Mo: 42% | 2717 | 13 | |
| 45 | TECHNIKUM W RADOMYŚLU WIELKIM | Radomyśl Wielki (Podkarpackie) | 13 | 44,3% Me: 48% · σ: 15,2% · Mo: 48% | 2734 | 1 | |
| 46 | TECHNIKUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1918-1919 W KRZYZU WLKP. | Krzyż Wielkopolski (Wielkopolskie) | 26 | 43,3% Me: 46% · σ: 16,6% · Mo: 46% | 2843 | 2 | |
| 47 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA MŁODZIEŻY CENTRUM EDUKACJI MUNDUROWEJ IM. MJR. WŁADYSŁAWA RAGINISA W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 45 | 43,2% Me: 42% · σ: 22,3% · Mo: 30% | 2853 | 6 | |
| 48 | TECHNIKUM NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH IM. FEBRONII GAJEWSKIEJ – KARAMAĆ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 101 | 42,1% Me: 42% · σ: 19,1% · Mo: 26% | 2973 | 14 | |
| 49 | TECHNIKUM NR 1 IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ŚRODZIE WLKP. | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 82 | 42,0% Me: 37% · σ: 24,1% · Mo: 56% | 2979 | 7 | |
| 50 | TECHNIKUM MECHANICZNE NR 5 IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 48 | 41,7% Me: 38% · σ: 15,7% · Mo: 38% | 3013 | 15 | |
| 51 | TECHNIKUM NR 4 | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 30 | 41,4% Me: 40% · σ: 13,1% · Mo: 40% | 3044 | 9 | |
| 52 | TECHNIKUM NR 4 W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 50 | 39,3% Me: 36% · σ: 19,1% · Mo: 18% | 3250 | 7 | |
| 53 | VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W EŁKU W ZESPOLE SZKÓŁ SPORTOWYCH W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 50 | 38,2% Me: 39% · σ: 16,9% · Mo: 46% | 3357 | 8 | |
| 54 | TECHNIKUM | Rakowice Wielkie (Dolnośląskie) | 47 | 38% Me: 34% · σ: 21,9% · Mo: 20% | 3371 | 1 | |
| 55 | VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 38 | 37,9% Me: 36% · σ: 15,7% · Mo: 26% | 3387 | 16 | |
| 56 | VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 107 | 37,6% Me: 36% · σ: 18,2% · Mo: 40% | 3403 | 17 | |
| 57 | KATOLICKIE LICEUM ŚW. TOMASZA Z AKWINU | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 41 | 37,4% Me: 32% · σ: 17,5% · Mo: 22% | 3422 | 18 | |
| 58 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KSIĄŻU WIELKIM | Książ Wielki (Małopolskie) | 7 | 36,9% Me: 46% · σ: 17,0% · Mo: - | 3468 | 2 | |
| 59 | TECHNIKUM NR 4 W ZESPOLE SZKÓŁ KREOWANIA WIZERUNKU IM. KRZYSZTOFA KIEŚLOWSKIEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 72 | 35,0% Me: 31% · σ: 19,9% · Mo: 28% | 3610 | 19 | |
| 60 | TECHNIKUM NR 3 IM. ERNESTA MALINOWSKIEGO | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 66 | 34,5% Me: 32% · σ: 18,3% · Mo: 48% | 3631 | 10 | |
| 61 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 6 | 34% Me: 33% · σ: 12,3% · Mo: - | 3659 | 20 | |
| 62 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA SZATOWSKIEGO W JANOWCU WLKP. | Janowiec Wielkopolski (Kujawsko-Pomorskie) | 12 | 32,8% Me: 29% · σ: 15,9% · Mo: 20% | 3742 | 1 | |
| 63 | TECHNIKUM W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 41 | 32,7% Me: 30% · σ: 14,5% · Mo: 24% | 3754 | 21 | |
| 64 | TECHNIKUM NR 2 | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 76 | 28,5% Me: 27% · σ: 12,6% · Mo: 28% | 3983 | 11 | |
| 65 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "PASCAL" W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 9 | 28,2% Me: 22% · σ: 19,4% · Mo: - | 3998 | 9 | |
| 66 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Rakowice Wielkie (Dolnośląskie) | 24 | 27,3% Me: 20% · σ: 19,9% · Mo: 14% | 4037 | 2 | |
| 67 | TECHNIKUM ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W BIAŁYMSTOKU Z SIEDZIBĄ W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 16 | 27,2% Me: 28% · σ: 12,3% · Mo: 20% | 4045 | 10 | |
| 68 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 8 | 26,8% Me: 30% · σ: 12,5% · Mo: 30% | 4073 | 12 | |
| 69 | TECHNIKUM TEB EDUKACJA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 29 | 25,8% Me: 22% · σ: 15,0% · Mo: 14% | 4116 | 13 | |
| 70 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "ŻAK" | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 16 | 24% Me: 15% · σ: 23,3% · Mo: 10% | 4214 | 22 | |
| 71 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 10 | 23,8% Me: 21% · σ: 8,8% · Mo: 14% | 4225 | 14 | |
| 72 | NIEPUBLICZNE TECHNIKUM W KAZIMIERZY WIELKIEJ ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACH | Kazimierza Wielka (Świętokrzyskie) | 13 | 22,8% Me: 22% · σ: 12,5% · Mo: 10% | 4271 | 2 | |
| 73 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH EURONAUKA | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 13 | 22,3% Me: 20% · σ: 11,1% · Mo: 10% | 4299 | 8 | |
| 74 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 11 | 20,6% Me: 17% · σ: 10,2% · Mo: 14% | 4373 | 23 | |
| 75 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W BIAŁYMSTOKU Z SIEDZIBĄ W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 22 | 19,7% Me: 20% · σ: 7,1% · Mo: 10% | 4416 | 11 | |
| 76 | NIEPUBLICZNE TECHNIKUM IM. JANA SZATOWSKIEGO W JANOWCU WLKP. | Janowiec Wielkopolski (Kujawsko-Pomorskie) | 6 | 18,7% Me: 17% · σ: 6,5% · Mo: 12% | 4463 | 2 | |
| 77 | ZAOCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE COSINUS W GORZOWIE WLKP. | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 7 | 18,3% Me: 14% · σ: 11,8% · Mo: 10% | 4485 | 24 | |
| 78 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM | Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie) | 29 | 18,2% Me: 16% · σ: 10,8% · Mo: 12% | 4489 | 3 | |
| 79 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH | Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie) | 27 | 16,2% Me: 14% · σ: 7,7% · Mo: 14% | 4541 | 4 | |
| 80 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 30 | 15,9% Me: 14% · σ: 9,5% · Mo: 14% | 4550 | 12 | |
| 81 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 8 | 15,8% Me: 11% · σ: 10,6% · Mo: 6% | 4552 | 15 | |
| 82 | EDUGORZÓW BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 13 | 15,1% Me: 14% · σ: 5,1% · Mo: 12% | 4564 | 25 |
Legenda: Miejsce dotyczy aktualnego, zawężonego zakresu danych, a Miejsce PL oznacza pozycję szkoły w całej Polsce. Me — mediana, σ — odchylenie standardowe, Mo — modalna. Miejsce w gminie oznacza pozycję wśród szkół z tej samej gminy. Przy remisach szkoły mają to samo miejsce.
Wykres obejmuje wszystkie szkoły z opublikowanym wynikiem w aktualnym zakresie filtrów — również te, które nie mieszczą się w limicie tabeli.
Wpisz minimalne i maksymalne wartości dla obu osi.
Pełne maksimum w danych: 260. Domyślny zakres obejmuje wszystkie szkoły.
Standardowy zakres wyników procentowych: 0–100%.