Sprawdź, które szkoły osiągnęły najlepsze wyniki z matury z przedmiotu „język polski poziom podstawowy (M)” w 2026 roku. Ranking obejmuje szkoły z opublikowanym średnim wynikiem i jest uporządkowany od najwyższego rezultatu.
Zakres danych: miejscowość zawiera „Ełk”. · 📊 Graficzne przedstawienie — wykres na dole strony
Przy porównywaniu szkół z tego samego przedmiotu analizuj jednocześnie średni wynik, liczbę zdających i dostępne miary rozproszenia. Wysoka średnia niewielkiej grupy nie przesądza o wynikach pozostałych uczniów szkoły. Rankingi odnoszą się do opublikowanych danych, a brak wartości w tabeli nie oznacza wyniku 0%.
Porównuj ten sam poziom i formę egzaminu. W przypadku matury rozszerzonej do egzaminu przystępują uczniowie, którzy wybrali dany przedmiot; dlatego rankingu nie należy traktować jako pełnej oceny szkoły.
Dostępne są opublikowane średnie wyniki z przedmiotu „język polski poziom podstawowy (M)” dla 82 szkół w analizowanym obszarze. Mediana średnich szkolnych wynosi 51,1%. Nie jest to mediana indywidualnych wyników maturzystów.
Środkowa część rozkładu średnich szkolnych (od około 25. do 75. percentyla) obejmuje wyniki od 40,8% do 58,9%. Rozpiętość pokazuje różnice pomiędzy szkołami, a nie rozrzut wyników uczniów wewnątrz szkoły.
Liczba zdających ten przedmiot w poszczególnych szkołach jest zróżnicowana; mediana liczebności opublikowanych grup wynosi 34 osób. Przy ocenie pojedynczego wyniku należy uwzględnić wielkość grupy.
Interpretacja generowana z opublikowanych danych; nie stanowi oceny jakości pracy szkoły.
| Miejsce | Szkoła | Miejscowość | Liczba zdających | Średnia i statystyki | Miejsce PL | Miejsce w gminie | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 185 | 76,6% Me: 78% · σ: 12,0% · Mo: 68% | 89 | 1 | |
| 2 | PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 20 | 75,2% Me: 77% · σ: 11,5% · Mo: 75% | 127 | 2 | |
| 3 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 243 | 75,1% Me: 77% · σ: 12,5% · Mo: 78% | 136 | 3 | |
| 4 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOTARBIŃSKIEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 186 | 71,1% Me: 72% · σ: 12,5% · Mo: 67% | 330 | 4 | |
| 5 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ŚRODZIE WLKP. | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 141 | 70,1% Me: 72% · σ: 11,9% · Mo: 75% | 416 | 1 | |
| 6 | MONTESSORI SZKOŁA ŻYCIA NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE FUNDACJI KRÓLOWEJ ŚW. JADWIGI W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 26 | 69,5% Me: 70% · σ: 13,4% · Mo: 70% | 461 | 1 | |
| 7 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 260 | 68,2% Me: 68% · σ: 14,9% · Mo: 62% | 569 | 2 | |
| 8 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM | Koźmin Wielkopolski (Wielkopolskie) | 28 | 68,1% Me: 68% · σ: 13,7% · Mo: 72% | 570 | 1 | |
| 9 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FRYDERYKA CHOPINA | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 218 | 67,8% Me: 68% · σ: 15,5% · Mo: 58% | 596 | 3 | |
| 10 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE | Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie) | 145 | 67,7% Me: 67% · σ: 13,0% · Mo: 65% | 598 | 1 | |
| 11 | III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 168 | 67,0% Me: 68% · σ: 11,7% · Mo: 70% | 664 | 5 | |
| 12 | III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 218 | 66,0% Me: 67% · σ: 13,3% · Mo: 62% | 760 | 4 | |
| 13 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ W KAZIMIERZY WIELKIEJ | Kazimierza Wielka (Świętokrzyskie) | 65 | 65,8% Me: 65% · σ: 15,1% · Mo: 63% | 771 | 1 | |
| 14 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 205 | 65,0% Me: 65% · σ: 14,3% · Mo: 57% | 856 | 1 | |
| 15 | PUBLICZNE TECHNIKUM W DOBRZENIU WIELKIM | Dobrzeń Wielki (Opolskie) | 17 | 63,2% Me: 63% · σ: 14,0% · Mo: 52% | 1037 | 1 | |
| 16 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 180 | 63,2% Me: 63% · σ: 16,5% · Mo: 57% | 1044 | 2 | |
| 17 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR I - AKADEMICKIE | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 70 | 60,8% Me: 62% · σ: 13,0% · Mo: 58% | 1299 | 2 | |
| 18 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W DOBRZENIU WIELKIM | Dobrzeń Wielki (Opolskie) | 27 | 59,7% Me: 58% · σ: 13,4% · Mo: 53% | 1421 | 2 | |
| 19 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRZYŻU WIELKOPOLSKIM | Krzyż Wielkopolski (Wielkopolskie) | 47 | 59,7% Me: 58% · σ: 16,6% · Mo: 40% | 1423 | 1 | |
| 20 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Lipnica Wielka (Małopolskie) | 30 | 59,3% Me: 61% · σ: 15,6% · Mo: 55% | 1477 | 1 | |
| 21 | TECHNIKUM NR 7 IM. MJR. HENRYKA SUCHARSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 194 | 59,2% Me: 58% · σ: 13,9% · Mo: 50% | 1484 | 6 | |
| 22 | TECHNIKUM NR 1 IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ŚRODZIE WLKP. | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 82 | 58,9% Me: 62,5% · σ: 19,3% · Mo: 43% | 1527 | 3 | |
| 23 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLONII W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 28 | 58,7% Me: 59% · σ: 14,6% · Mo: 63% | 1548 | 4 | |
| 24 | KATOLICKIE LICEUM ŚW. TOMASZA Z AKWINU | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 41 | 58,4% Me: 58% · σ: 12,4% · Mo: 67% | 1586 | 7 | |
| 25 | TECHNIKUM W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM | Koźmin Wielkopolski (Wielkopolskie) | 34 | 58,0% Me: 56% · σ: 14,8% · Mo: 55% | 1644 | 2 | |
| 26 | TECHNIKUM NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. STEFANA STARZYŃSKIEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 96 | 57,3% Me: 57,5% · σ: 15,9% · Mo: 45% | 1732 | 8 | |
| 27 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA REYMONTA | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 225 | 57,3% Me: 57% · σ: 14,3% · Mo: 52% | 1744 | 5 | |
| 28 | TECHNIKUM NR 1 | Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie) | 181 | 57,1% Me: 58% · σ: 17,0% · Mo: 50% | 1775 | 2 | |
| 29 | TECHNIKUM NR 1 IM. WALDEMARA GOSTOMCZYKA | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 182 | 56,1% Me: 57% · σ: 15,9% · Mo: 53% | 1903 | 6 | |
| 30 | TECHNIKUM NR 6 W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 77 | 55,8% Me: 55% · σ: 15,0% · Mo: 45% | 1941 | 9 | |
| 31 | TECHNIKUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1918-1919 W KRZYZU WLKP. | Krzyż Wielkopolski (Wielkopolskie) | 26 | 54,8% Me: 52,5% · σ: 17,3% · Mo: 65% | 2072 | 2 | |
| 32 | TECHNIKUM ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W BIAŁYMSTOKU Z SIEDZIBĄ W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 16 | 54,6% Me: 55,5% · σ: 18,2% · Mo: 43% | 2085 | 3 | |
| 33 | TECHNIKUM | Lipnica Wielka (Małopolskie) | 16 | 54,5% Me: 57% · σ: 10,1% · Mo: 57% | 2096 | 2 | |
| 34 | TECHNIKUM TEB EDUKACJA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 29 | 54,4% Me: 55% · σ: 18,2% · Mo: 45% | 2113 | 7 | |
| 35 | TECHNIKUM NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH IM. FEBRONII GAJEWSKIEJ – KARAMAĆ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 101 | 53,8% Me: 57% · σ: 15,9% · Mo: 48% | 2196 | 10 | |
| 36 | VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 106 | 53,3% Me: 55% · σ: 16,5% · Mo: 55% | 2277 | 11 | |
| 37 | AKADEMICKIE LICEUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 27 | 53,1% Me: 53% · σ: 11,8% · Mo: 52% | 2291 | 12 | |
| 38 | TECHNIKUM NR 5 | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 99 | 52,6% Me: 52% · σ: 15,0% · Mo: 57% | 2367 | 8 | |
| 39 | TECHNIKUM NR 3 IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W ŚRODZIE WLKP. | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 110 | 52,5% Me: 51% · σ: 15,1% · Mo: 48% | 2392 | 5 | |
| 40 | TECHNIKUM MECHANICZNE NR 5 IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 48 | 51,1% Me: 48% · σ: 15,4% · Mo: 48% | 2555 | 13 | |
| 41 | TECHNIKUM NR 4 W ZESPOLE SZKÓŁ KREOWANIA WIZERUNKU IM. KRZYSZTOFA KIEŚLOWSKIEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 72 | 51,1% Me: 49% · σ: 15,9% · Mo: 48% | 2556 | 14 | |
| 42 | VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 38 | 51,1% Me: 51% · σ: 11,9% · Mo: 33% | 2561 | 15 | |
| 43 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 6 | 50,7% Me: 52,5% · σ: 8,1% · Mo: 57% | 2609 | 16 | |
| 44 | TECHNIKUM W RADOMYŚLU WIELKIM | Radomyśl Wielki (Podkarpackie) | 13 | 49,3% Me: 48% · σ: 14,9% · Mo: 45% | 2803 | 1 | |
| 45 | TECHNIKUM NR 4 W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 50 | 48,7% Me: 48% · σ: 15,1% · Mo: 40% | 2883 | 4 | |
| 46 | VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W EŁKU W ZESPOLE SZKÓŁ SPORTOWYCH W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 50 | 48,3% Me: 47,5% · σ: 18,8% · Mo: 55% | 2930 | 5 | |
| 47 | NIEPUBLICZNE TECHNIKUM W KSIĄŻU WIELKIM | Książ Wielki (Małopolskie) | 6 | 47,7% Me: 47% · σ: 14,9% · Mo: 30% | 3017 | 1 | |
| 48 | TECHNIKUM NR 1 W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 50 | 47,4% Me: 50% · σ: 18,4% · Mo: 50% | 3063 | 6 | |
| 49 | TECHNIKUM BUDOWLANE I SAMOCHODOWE NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 34 | 47,1% Me: 49% · σ: 14,8% · Mo: 52% | 3110 | 17 | |
| 50 | TECHNIKUM | Rakowice Wielkie (Dolnośląskie) | 47 | 47,0% Me: 48% · σ: 19,6% · Mo: 40% | 3113 | 1 | |
| 51 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W ŚRODZIE WLKP. | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 32 | 46,9% Me: 47% · σ: 15,1% · Mo: 33% | 3129 | 6 | |
| 52 | TECHNIKUM NR 2 | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 76 | 46,8% Me: 47,5% · σ: 13,1% · Mo: 47% | 3148 | 9 | |
| 53 | TECHNIKUM W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 41 | 46,0% Me: 50% · σ: 14,8% · Mo: 55% | 3230 | 18 | |
| 54 | TECHNIKUM NR 5 W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 139 | 44,4% Me: 43% · σ: 17,3% · Mo: 38% | 3428 | 7 | |
| 55 | TECHNIKUM NR 4 | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 30 | 43,8% Me: 47% · σ: 12,6% · Mo: 48% | 3498 | 10 | |
| 56 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PUL IM. CICHOCIEMNYCH SPADOCHRONIARZY ARMII KRAJOWEJ W DĘBEM WIELKIM | Dębe Wielkie (Mazowieckie) | 32 | 43,6% Me: 42,5% · σ: 14,1% · Mo: 40% | 3521 | 1 | |
| 57 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ŚRODZIE WLKP. | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 14 | 43,5% Me: 42,5% · σ: 12,8% · Mo: 40% | 3527 | 7 | |
| 58 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "ŻAK" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 20 | 43,1% Me: 52,5% · σ: 24,3% · Mo: 57% | 3561 | 11 | |
| 59 | VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 18 | 42,4% Me: 42,5% · σ: 17,7% · Mo: 40% | 3629 | 19 | |
| 60 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Rakowice Wielkie (Dolnośląskie) | 24 | 41,0% Me: 42,5% · σ: 19,8% · Mo: 45% | 3731 | 2 | |
| 61 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA SZATOWSKIEGO W JANOWCU WLKP. | Janowiec Wielkopolski (Kujawsko-Pomorskie) | 12 | 40,8% Me: 46% · σ: 14,1% · Mo: 47% | 3745 | 1 | |
| 62 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W BIAŁYMSTOKU Z SIEDZIBĄ W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 22 | 40,8% Me: 42,5% · σ: 22,4% · Mo: 53% | 3749 | 8 | |
| 63 | TECHNIKUM TEB EDUKACJA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 22 | 40,6% Me: 42% · σ: 21,4% · Mo: 60% | 3763 | 20 | |
| 64 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "PASCAL" W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 9 | 40,4% Me: 42% · σ: 16,7% · Mo: 35% | 3778 | 9 | |
| 65 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 8 | 40,1% Me: 41,5% · σ: 19,0% · Mo: 38% | 3811 | 12 | |
| 66 | TECHNIKUM NR 3 IM. ERNESTA MALINOWSKIEGO | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 66 | 38,3% Me: 40% · σ: 14,3% · Mo: 42% | 3924 | 13 | |
| 67 | TECHNIKUM NR 6 W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 47 | 37,3% Me: 37% · σ: 17,0% · Mo: 35% | 3983 | 10 | |
| 68 | EDUGORZÓW LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 67 | 36,9% Me: 42% · σ: 18,2% · Mo: 48% | 4013 | 21 | |
| 69 | NIEPUBLICZNE TECHNIKUM W KAZIMIERZY WIELKIEJ ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACH | Kazimierza Wielka (Świętokrzyskie) | 13 | 36,7% Me: 42% · σ: 21,8% · Mo: 8% | 4022 | 2 | |
| 70 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KSIĄŻU WIELKIM | Książ Wielki (Małopolskie) | 7 | 35,6% Me: 37% · σ: 14,3% · Mo: 32% | 4087 | 2 | |
| 71 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 10 | 35% Me: 39,5% · σ: 11,6% · Mo: 37% | 4110 | 14 | |
| 72 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA MŁODZIEŻY CENTRUM EDUKACJI MUNDUROWEJ IM. MJR. WŁADYSŁAWA RAGINISA W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 57 | 34,5% Me: 35% · σ: 13,4% · Mo: 35% | 4138 | 11 | |
| 73 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH | Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie) | 28 | 32,9% Me: 38,5% · σ: 17,0% · Mo: 5% | 4217 | 3 | |
| 74 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH EURONAUKA | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 13 | 32,4% Me: 32% · σ: 19,2% · Mo: - | 4241 | 8 | |
| 75 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 8 | 31,9% Me: 32,5% · σ: 12,0% · Mo: 32% | 4258 | 15 | |
| 76 | NIEPUBLICZNE TECHNIKUM IM. JANA SZATOWSKIEGO W JANOWCU WLKP. | Janowiec Wielkopolski (Kujawsko-Pomorskie) | 6 | 31,3% Me: 33,5% · σ: 13,7% · Mo: - | 4283 | 2 | |
| 77 | ZAOCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE COSINUS W GORZOWIE WLKP. | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 7 | 29,4% Me: 25% · σ: 21,8% · Mo: - | 4349 | 22 | |
| 78 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 30 | 28,2% Me: 25% · σ: 18,9% · Mo: 8% | 4388 | 12 | |
| 79 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "ŻAK" | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 16 | 27% Me: 27,5% · σ: 14,0% · Mo: 38% | 4427 | 23 | |
| 80 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 11 | 26,8% Me: 27% · σ: 14,6% · Mo: 27% | 4433 | 24 | |
| 81 | EDUGORZÓW BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 13 | 24,8% Me: 23% · σ: 12,8% · Mo: 3% | 4473 | 25 | |
| 82 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM | Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie) | 29 | 20,3% Me: 10% · σ: 17,5% · Mo: 7% | 4548 | 4 |
Legenda: Miejsce dotyczy aktualnego, zawężonego zakresu danych, a Miejsce PL oznacza pozycję szkoły w całej Polsce. Me — mediana, σ — odchylenie standardowe, Mo — modalna. Miejsce w gminie oznacza pozycję wśród szkół z tej samej gminy. Przy remisach szkoły mają to samo miejsce.
Wykres obejmuje wszystkie szkoły z opublikowanym wynikiem w aktualnym zakresie filtrów — również te, które nie mieszczą się w limicie tabeli.
Wpisz minimalne i maksymalne wartości dla obu osi.
Pełne maksimum w danych: 260. Domyślny zakres obejmuje wszystkie szkoły.
Standardowy zakres wyników procentowych: 0–100%.