📈 Historia wyników: język angielski ustny (M)

Szkoła: TECHNIKUM ELEKTRONICZNE NR 1 (Warszawa) — wyniki za dostępne roczniki: 2024, 2025, 2026.

Jak szkoła wypada z tego przedmiotu?

Średni wynik 86,5%
🏆 Najlepszy rok 89,6% 2026
📉 Najsłabszy rok 84,7% 2024
👥 Zdających łącznie 559

W 2026 r. średni wynik z tego przedmiotu wzrósł o 4,5 pkt proc. względem 2025 r. (85,1% → 89,6%).

Pozycja szkoły w rankingu ogólnopolskim poprawiła się — z 847. na 563. miejsce.

Wynik w 2026 r. był o 3,1 pkt proc. wyższy od średniej szkoły z analizowanych lat (86,5%).

563. miejsce na 4577 szkół — wynik lepszy niż 87,7% szkół w Polsce.

Jest to wynik o 19,6 pkt proc. wyższy od średniej dla szkół tego typu w Polsce (70,1%).

Średnia w gminie dla tego przedmiotu wynosi 82,9%, czyli wynik szkoły jest wyższy o 6,7 pkt proc.

Linia ciągła — średni wynik w danym roku (najedź na punkt, by zobaczyć medianę, odchylenie standardowe, modalną i liczbę zdających). Przerywana pozioma linia — średnia ze wszystkich dostępnych lat. Delikatna ukośna linia — ogólny trend.

Dane liczbowe

Rok Zdający Laureaci Średnia i statystyki Zdawalność Miejsce w mieście Miejsce w gminie Miejsce w Polsce
2024 183 - 84,7% Me: - · σ: - · Mo: - 100% 103 typ: 6 · publ.: 5 103 typ: 6 · publ.: 5 765 typ: 55 · publ.: 47
2025 180 - 85,1% Me: - · σ: - · Mo: - 100% 120 typ: 8 · publ.: 5 120 typ: 8 · publ.: 5 847 typ: 62 · publ.: 48
2026 196 - 89,6% Me: - · σ: - · Mo: - 100% 87 typ: 5 · publ.: 3 87 typ: 5 · publ.: 3 563 typ: 28 · publ.: 15

W każdej komórce: pierwsza liczba — miejsce wśród wszystkich szkół w danym zakresie, typ — wyłącznie wśród szkół tego samego typu, publ. — wyłącznie wśród szkół publicznych tego samego typu (widoczne tylko dla szkół publicznych).

„Miejsce” w mieście/gminie/Polsce pokazuje pozycję szkoły wśród wszystkich szkół w danym zakresie, a kolumna „ten sam typ” zawęża porównanie wyłącznie do placówek tego samego typu (np. tylko liceów) — pozwala to ocenić wynik na tle najbardziej porównywalnych konkurentów, a nie wszystkich szkół z okolicy niezależnie od ich profilu.

Jak odczytać te wyniki?

Między rokiem 2025 a 2026 średni wynik wzrósł o 4,5 punktu procentowego.

W tych latach egzamin zdawało odpowiednio 180 i 196 osób. Porównywane wyniki dotyczą kolejnych, nieidentycznych roczników uczniów.

Zmiana średniego wyniku nie dowodzi samodzielnie zmiany jakości nauczania. Na rezultaty wpływają m.in. skład grupy i różnice między arkuszami egzaminacyjnymi.

Zobacz też metodologię i ograniczenia porównań.