Szukasz szkoły z wysokimi wynikami z przedmiotu „język angielski poziom rozszerzony (M)”? Sprawdź ranking oraz statystyki, w tym medianę, odchylenie standardowe i pozycję szkoły w gminie.
Zakres danych: miejscowość zawiera „Ełk”. · 📊 Graficzne przedstawienie — wykres na dole strony
Przy porównywaniu szkół z tego samego przedmiotu analizuj jednocześnie średni wynik, liczbę zdających i dostępne miary rozproszenia. Wysoka średnia niewielkiej grupy nie przesądza o wynikach pozostałych uczniów szkoły. Rankingi odnoszą się do opublikowanych danych, a brak wartości w tabeli nie oznacza wyniku 0%.
Porównuj ten sam poziom i formę egzaminu. W przypadku matury rozszerzonej do egzaminu przystępują uczniowie, którzy wybrali dany przedmiot; dlatego rankingu nie należy traktować jako pełnej oceny szkoły.
Dostępne są opublikowane średnie wyniki z przedmiotu „język angielski poziom rozszerzony (M)” dla 74 szkół w analizowanym obszarze. Mediana średnich szkolnych wynosi 58,5%. Nie jest to mediana indywidualnych wyników maturzystów.
Środkowa część rozkładu średnich szkolnych (od około 25. do 75. percentyla) obejmuje wyniki od 45,4% do 71,5%. Rozpiętość pokazuje różnice pomiędzy szkołami, a nie rozrzut wyników uczniów wewnątrz szkoły.
Liczba zdających ten przedmiot w poszczególnych szkołach jest zróżnicowana; mediana liczebności opublikowanych grup wynosi 26 osób. Przy ocenie pojedynczego wyniku należy uwzględnić wielkość grupy.
Interpretacja generowana z opublikowanych danych; nie stanowi oceny jakości pracy szkoły.
| Miejsce | Szkoła | Miejscowość | Liczba zdających | Średnia i statystyki | Miejsce PL | Miejsce w gminie | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 167 | 88,0% Me: 92% · σ: 11,1% · Mo: 97% | 138 | 1 | |
| 2 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 235 | 87,5% Me: 90% · σ: 10,8% · Mo: 95% | 161 | 2 | |
| 3 | PAŃSTWOWE LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 20 | 82,7% Me: 87,5% · σ: 17,8% · Mo: 97% | 343 | 3 | |
| 4 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 188 | 81,0% Me: 87% · σ: 16,1% · Mo: 93% | 435 | 1 | |
| 5 | TECHNIKUM W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM | Koźmin Wielkopolski (Wielkopolskie) | 6 | 80,5% Me: 76,5% · σ: 11,8% · Mo: 73% | 469 | 1 | |
| 6 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM | Koźmin Wielkopolski (Wielkopolskie) | 8 | 80,1% Me: 90,5% · σ: 19,8% · Mo: 95% | 496 | 2 | |
| 7 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOTARBIŃSKIEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 161 | 79,7% Me: 85% · σ: 17,1% · Mo: 93% | 522 | 4 | |
| 8 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 170 | 79,6% Me: 83% · σ: 16,7% · Mo: 97% | 524 | 2 | |
| 9 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ŚRODZIE WLKP. | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 127 | 78,1% Me: 82% · σ: 17,2% · Mo: 82% | 644 | 1 | |
| 10 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FRYDERYKA CHOPINA | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 176 | 77,7% Me: 83% · σ: 19,7% · Mo: 95% | 682 | 1 | |
| 11 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 241 | 77,5% Me: 82% · σ: 18,4% · Mo: 95% | 692 | 2 | |
| 12 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "ŻAK" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 8 | 75,2% Me: 79% · σ: 15,0% · Mo: 85% | 855 | 3 | |
| 13 | TECHNIKUM NR 7 IM. MJR. HENRYKA SUCHARSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 147 | 74,3% Me: 80% · σ: 20,2% · Mo: 95% | 949 | 5 | |
| 14 | TECHNIKUM IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1918-1919 W KRZYZU WLKP. | Krzyż Wielkopolski (Wielkopolskie) | 19 | 74,3% Me: 83% · σ: 23,9% · Mo: 95% | 950 | 1 | |
| 15 | III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 150 | 73,9% Me: 79% · σ: 19,5% · Mo: 95% | 975 | 6 | |
| 16 | VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 12 | 73,8% Me: 80% · σ: 16,7% · Mo: 63% | 990 | 7 | |
| 17 | MONTESSORI SZKOŁA ŻYCIA NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE FUNDACJI KRÓLOWEJ ŚW. JADWIGI W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 18 | 73,3% Me: 80,5% · σ: 16,7% · Mo: 85% | 1026 | 4 | |
| 18 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE | Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie) | 108 | 72,5% Me: 76% · σ: 18,9% · Mo: 82% | 1096 | 1 | |
| 19 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR I - AKADEMICKIE | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 55 | 71,9% Me: 75% · σ: 18,2% · Mo: 85% | 1155 | 2 | |
| 20 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Lipnica Wielka (Małopolskie) | 14 | 71,5% Me: 76,5% · σ: 15,7% · Mo: 73% | 1185 | 1 | |
| 21 | III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 159 | 70,9% Me: 75% · σ: 20,1% · Mo: 72% | 1249 | 5 | |
| 22 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W DOBRZENIU WIELKIM | Dobrzeń Wielki (Opolskie) | 23 | 70,3% Me: 65% · σ: 20,5% · Mo: 62% | 1313 | 1 | |
| 23 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KRZYŻU WIELKOPOLSKIM | Krzyż Wielkopolski (Wielkopolskie) | 33 | 67,8% Me: 67% · σ: 19,0% · Mo: 53% | 1558 | 2 | |
| 24 | NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA SZATOWSKIEGO W JANOWCU WLKP. | Janowiec Wielkopolski (Kujawsko-Pomorskie) | 11 | 66,4% Me: 77% · σ: 21,9% · Mo: 80% | 1709 | 1 | |
| 25 | TECHNIKUM NR 1 IM. WALDEMARA GOSTOMCZYKA | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 139 | 64,6% Me: 70% · σ: 24,1% · Mo: 93% | 1887 | 6 | |
| 26 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ W KAZIMIERZY WIELKIEJ | Kazimierza Wielka (Świętokrzyskie) | 53 | 64,6% Me: 72% · σ: 26,7% · Mo: 75% | 1891 | 1 | |
| 27 | TECHNIKUM | Lipnica Wielka (Małopolskie) | 6 | 64,2% Me: 67,5% · σ: 24,1% · Mo: - | 1931 | 2 | |
| 28 | TECHNIKUM NR 1 | Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie) | 107 | 63,0% Me: 67% · σ: 22,4% · Mo: 63% | 2033 | 2 | |
| 29 | TECHNIKUM BUDOWLANE I SAMOCHODOWE NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 18 | 62,9% Me: 69% · σ: 22,9% · Mo: 80% | 2051 | 8 | |
| 30 | TECHNIKUM NR 3 IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W ŚRODZIE WLKP. | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 71 | 62,6% Me: 65% · σ: 24,7% · Mo: 85% | 2077 | 3 | |
| 31 | TECHNIKUM NR 5 W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 104 | 61,5% Me: 67% · σ: 25,7% · Mo: 88% | 2204 | 3 | |
| 32 | TECHNIKUM | Rakowice Wielkie (Dolnośląskie) | 27 | 60,6% Me: 63% · σ: 29,2% · Mo: 95% | 2298 | 1 | |
| 33 | TECHNIKUM ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W BIAŁYMSTOKU Z SIEDZIBĄ W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 8 | 60,4% Me: 60,5% · σ: 21,0% · Mo: 38% | 2332 | 4 | |
| 34 | PUBLICZNE TECHNIKUM W DOBRZENIU WIELKIM | Dobrzeń Wielki (Opolskie) | 15 | 59,9% Me: 57% · σ: 19,7% · Mo: 45% | 2373 | 2 | |
| 35 | VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 22 | 59,2% Me: 61% · σ: 20,2% · Mo: 50% | 2448 | 9 | |
| 36 | TECHNIKUM NR 6 W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 49 | 59,0% Me: 63% · σ: 25,8% · Mo: 73% | 2474 | 10 | |
| 37 | TECHNIKUM NR 4 W ZESPOLE SZKÓŁ KREOWANIA WIZERUNKU IM. KRZYSZTOFA KIEŚLOWSKIEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 54 | 58,5% Me: 65% · σ: 25,7% · Mo: 25% | 2514 | 11 | |
| 38 | KATOLICKIE LICEUM ŚW. TOMASZA Z AKWINU | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 35 | 58,4% Me: 57% · σ: 24,8% · Mo: 22% | 2524 | 12 | |
| 39 | TECHNIKUM NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. STEFANA STARZYŃSKIEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 68 | 57,5% Me: 57% · σ: 26,2% · Mo: 33% | 2645 | 13 | |
| 40 | TECHNIKUM TEB EDUKACJA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 17 | 57,1% Me: 67% · σ: 25,5% · Mo: 53% | 2687 | 14 | |
| 41 | AKADEMICKIE LICEUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 23 | 56,9% Me: 62% · σ: 21,3% · Mo: 72% | 2702 | 15 | |
| 42 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLONII W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 28 | 56,8% Me: 59% · σ: 20,9% · Mo: 43% | 2707 | 4 | |
| 43 | VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 68 | 55,9% Me: 63% · σ: 23,4% · Mo: 20% | 2801 | 16 | |
| 44 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA REYMONTA | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 169 | 55,7% Me: 55% · σ: 26,1% · Mo: 43% | 2820 | 7 | |
| 45 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PUL IM. CICHOCIEMNYCH SPADOCHRONIARZY ARMII KRAJOWEJ W DĘBEM WIELKIM | Dębe Wielkie (Mazowieckie) | 20 | 55,4% Me: 57% · σ: 26,4% · Mo: 63% | 2856 | 1 | |
| 46 | TECHNIKUM NR 1 IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ŚRODZIE WLKP. | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 57 | 55,2% Me: 53% · σ: 27,4% · Mo: 23% | 2875 | 5 | |
| 47 | TECHNIKUM NR 1 W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 24 | 54,0% Me: 53,5% · σ: 24,8% · Mo: 85% | 2988 | 5 | |
| 48 | TECHNIKUM NR 3 W ZESPOLE SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH IM. FEBRONII GAJEWSKIEJ – KARAMAĆ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 84 | 53,3% Me: 57% · σ: 26,1% · Mo: 80% | 3061 | 17 | |
| 49 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA MŁODZIEŻY CENTRUM EDUKACJI MUNDUROWEJ IM. MJR. WŁADYSŁAWA RAGINISA W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 34 | 52,8% Me: 42,5% · σ: 24,6% · Mo: 33% | 3114 | 6 | |
| 50 | TECHNIKUM W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 26 | 52,8% Me: 47% · σ: 23,3% · Mo: 47% | 3121 | 18 | |
| 51 | TECHNIKUM MECHANICZNE NR 5 IM. ZESŁAŃCÓW SYBIRU W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 34 | 52,2% Me: 49% · σ: 24,1% · Mo: 22% | 3169 | 19 | |
| 52 | TECHNIKUM NR 5 | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 78 | 49,3% Me: 51,5% · σ: 26,8% · Mo: 10% | 3389 | 8 | |
| 53 | TECHNIKUM NR 3 IM. ERNESTA MALINOWSKIEGO | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 30 | 48,7% Me: 44% · σ: 25,0% · Mo: 20% | 3437 | 9 | |
| 54 | TECHNIKUM NR 4 W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 44 | 47,8% Me: 42,5% · σ: 27,1% · Mo: 13% | 3512 | 7 | |
| 55 | PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "PASCAL" W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 6 | 46,2% Me: 41% · σ: 24,0% · Mo: 20% | 3622 | 8 | |
| 56 | VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W EŁKU W ZESPOLE SZKÓŁ SPORTOWYCH W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 29 | 45,4% Me: 47% · σ: 19,1% · Mo: 33% | 3658 | 9 | |
| 57 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 6 | 45% Me: 44,5% · σ: 22,9% · Mo: - | 3682 | 20 | |
| 58 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH EURONAUKA | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 7 | 44,3% Me: 38% · σ: 21,7% · Mo: - | 3731 | 6 | |
| 59 | TECHNIKUM NR 2 | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 26 | 44% Me: 47,5% · σ: 24,5% · Mo: 13% | 3754 | 10 | |
| 60 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH "ŻAK" | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 6 | 43,5% Me: 40% · σ: 25,3% · Mo: - | 3776 | 21 | |
| 61 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W ŚRODZIE WLKP. | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 20 | 42,2% Me: 43% · σ: 20,1% · Mo: 28% | 3833 | 7 | |
| 62 | TECHNIKUM NR 6 W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 28 | 41,9% Me: 43,5% · σ: 25,6% · Mo: 23% | 3845 | 10 | |
| 63 | TECHNIKUM TEB EDUKACJA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 19 | 41,7% Me: 35% · σ: 25,1% · Mo: 72% | 3848 | 11 | |
| 64 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE | Rakowice Wielkie (Dolnośląskie) | 13 | 41% Me: 48% · σ: 21,2% · Mo: 22% | 3868 | 2 | |
| 65 | NIEPUBLICZNE TECHNIKUM W KSIĄŻU WIELKIM | Książ Wielki (Małopolskie) | 6 | 38,8% Me: 31,5% · σ: 26,7% · Mo: - | 3935 | 1 | |
| 66 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W BIAŁYMSTOKU Z SIEDZIBĄ W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 9 | 38,8% Me: 40% · σ: 15,3% · Mo: - | 3941 | 11 | |
| 67 | TECHNIKUM NR 4 | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 16 | 37,9% Me: 36,5% · σ: 24,8% · Mo: 13% | 3964 | 12 | |
| 68 | IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ŚRODZIE WLKP. | Środa Wielkopolska (Wielkopolskie) | 5 | 37,6% Me: 38% · σ: 19,7% · Mo: - | 3972 | 8 | |
| 69 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA NR 1 | Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie) | 8 | 36,9% Me: 36,5% · σ: 19,0% · Mo: - | 3989 | 13 | |
| 70 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W EŁKU | Ełk (Warmińsko-Mazurskie) | 15 | 35,9% Me: 27% · σ: 27,3% · Mo: 12% | 4028 | 12 | |
| 71 | EDUGORZÓW LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH | Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) | 26 | 32,8% Me: 22% · σ: 27,0% · Mo: 13% | 4083 | 22 | |
| 72 | NIEPUBLICZNE TECHNIKUM W KAZIMIERZY WIELKIEJ ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACH | Kazimierza Wielka (Świętokrzyskie) | 9 | 32,2% Me: 22% · σ: 23,8% · Mo: 12% | 4093 | 2 | |
| 73 | LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH | Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie) | 9 | 24,7% Me: 17% · σ: 16,4% · Mo: - | 4170 | 3 | |
| 74 | BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM | Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie) | 7 | 20,3% Me: 15% · σ: 12,7% · Mo: 13% | 4188 | 4 |
Legenda: Miejsce dotyczy aktualnego, zawężonego zakresu danych, a Miejsce PL oznacza pozycję szkoły w całej Polsce. Me — mediana, σ — odchylenie standardowe, Mo — modalna. Miejsce w gminie oznacza pozycję wśród szkół z tej samej gminy. Przy remisach szkoły mają to samo miejsce.
Wykres obejmuje wszystkie szkoły z opublikowanym wynikiem w aktualnym zakresie filtrów — również te, które nie mieszczą się w limicie tabeli.
Wpisz minimalne i maksymalne wartości dla obu osi.
Pełne maksimum w danych: 241. Domyślny zakres obejmuje wszystkie szkoły.
Standardowy zakres wyników procentowych: 0–100%.