📈 Historia wyników: język angielski poziom podstawowy (M)

Szkoła: TECHNIKUM ELEKTRONICZNE NR 1 (Warszawa) — wyniki za dostępne roczniki: 2024, 2025, 2026.

Jak szkoła wypada z tego przedmiotu?

Średni wynik 92,1%
🏆 Najlepszy rok 93,5% 2024
📉 Najsłabszy rok 90,2% 2025
👥 Zdających łącznie 559

W 2026 r. średni wynik z tego przedmiotu wzrósł o 2,2 pkt proc. względem 2025 r. (90,2% → 92,4%).

Pozycja szkoły w rankingu ogólnopolskim poprawiła się — z 581. na 321. miejsce.

Wynik w 2026 r. był o 0,4 pkt proc. wyższy od średniej szkoły z analizowanych lat (92,1%).

321. miejsce na 4584 szkół — wynik lepszy niż 93,0% szkół w Polsce.

Jest to wynik o 25,8 pkt proc. wyższy od średniej dla szkół tego typu w Polsce (66,6%).

Średnia w gminie dla tego przedmiotu wynosi 84,3%, czyli wynik szkoły jest wyższy o 8,2 pkt proc.

Linia ciągła — średni wynik w danym roku (najedź na punkt, by zobaczyć medianę, odchylenie standardowe, modalną i liczbę zdających). Przerywana pozioma linia — średnia ze wszystkich dostępnych lat. Delikatna ukośna linia — ogólny trend.

Dane liczbowe

Rok Zdający Laureaci Średnia i statystyki Zdawalność Miejsce w mieście Miejsce w gminie Miejsce w Polsce
2024 183 - 93,5% Me: 97% · σ: 9,4% · Mo: 98% 100% 78 typ: 4 · publ.: 4 78 typ: 4 · publ.: 4 280 typ: 11 · publ.: 10
2025 180 - 90,2% Me: 95% · σ: 14,1% · Mo: 98% 100% 121 typ: 4 · publ.: 4 121 typ: 4 · publ.: 4 581 typ: 21 · publ.: 18
2026 196 - 92,4% Me: 95% · σ: 8,3% · Mo: 97% 99,5% 87 typ: 4 · publ.: 3 87 typ: 4 · publ.: 3 321 typ: 10 · publ.: 7

W każdej komórce: pierwsza liczba — miejsce wśród wszystkich szkół w danym zakresie, typ — wyłącznie wśród szkół tego samego typu, publ. — wyłącznie wśród szkół publicznych tego samego typu (widoczne tylko dla szkół publicznych).

„Miejsce” w mieście/gminie/Polsce pokazuje pozycję szkoły wśród wszystkich szkół w danym zakresie, a kolumna „ten sam typ” zawęża porównanie wyłącznie do placówek tego samego typu (np. tylko liceów) — pozwala to ocenić wynik na tle najbardziej porównywalnych konkurentów, a nie wszystkich szkół z okolicy niezależnie od ich profilu.

Jak odczytać te wyniki?

Między rokiem 2025 a 2026 średni wynik wzrósł o 2,2 punktu procentowego.

W tych latach egzamin zdawało odpowiednio 180 i 196 osób. Porównywane wyniki dotyczą kolejnych, nieidentycznych roczników uczniów.

Zmiana średniego wyniku nie dowodzi samodzielnie zmiany jakości nauczania. Na rezultaty wpływają m.in. skład grupy i różnice między arkuszami egzaminacyjnymi.

Zobacz też metodologię i ograniczenia porównań.