📈 Historia wyników: język angielski poziom podstawowy (M)

Szkoła: LICEUM SŁUŻB MUNDUROWYCH WE WROCŁAWIU (Wrocław) — wyniki za dostępne roczniki: 2023, 2024, 2025, 2026.

Jak szkoła wypada z tego przedmiotu?

Średni wynik 66,6%
🏆 Najlepszy rok 68,9% 2023
📉 Najsłabszy rok 64,2% 2024
👥 Zdających łącznie 721

W 2026 r. średni wynik z tego przedmiotu wzrósł o 2,6 pkt proc. względem 2025 r. (65,2% → 67,9%).

Pozycja szkoły w rankingu ogólnopolskim poprawiła się — z 2925. na 2743. miejsce.

Wynik w 2026 r. był o 1,3 pkt proc. wyższy od średniej szkoły z analizowanych lat (66,6%).

2743. miejsce na 4584 szkół — wynik lepszy niż 40,2% szkół w Polsce.

Jest to wynik o 7,1 pkt proc. niższy od średniej dla szkół tego typu w Polsce (74,9%).

Średnia w gminie dla tego przedmiotu wynosi 79,5%, czyli wynik szkoły jest niższy o 11,7 pkt proc.

Linia ciągła — średni wynik w danym roku (najedź na punkt, by zobaczyć medianę, odchylenie standardowe, modalną i liczbę zdających). Przerywana pozioma linia — średnia ze wszystkich dostępnych lat. Delikatna ukośna linia — ogólny trend.

Dane liczbowe

Rok Zdający Laureaci Średnia i statystyki Zdawalność Miejsce w mieście Miejsce w gminie Miejsce w Polsce
2023 111 - 68,9% Me: 75% · σ: 23,8% · Mo: 97% 93,6% 37 typ: 37 · publ.: 26 37 typ: 37 · publ.: 26 1677 typ: 1677 · publ.: 1321
2024 140 - 64,2% Me: 67,5% · σ: 25,2% · Mo: 98% 94,2% 62 typ: 41 · publ.: 27 62 typ: 41 · publ.: 27 3155 typ: 2008 · publ.: 1514
2025 209 - 65,2% Me: 70% · σ: 26,9% · Mo: 97% 88,8% 59 typ: 39 · publ.: 26 59 typ: 39 · publ.: 26 2925 typ: 1948 · publ.: 1452
2026 261 - 67,9% Me: 75% · σ: 24,5% · Mo: 92% 94,2% 62 typ: 43 · publ.: 26 62 typ: 43 · publ.: 26 2743 typ: 1928 · publ.: 1436

W każdej komórce: pierwsza liczba — miejsce wśród wszystkich szkół w danym zakresie, typ — wyłącznie wśród szkół tego samego typu, publ. — wyłącznie wśród szkół publicznych tego samego typu (widoczne tylko dla szkół publicznych).

„Miejsce” w mieście/gminie/Polsce pokazuje pozycję szkoły wśród wszystkich szkół w danym zakresie, a kolumna „ten sam typ” zawęża porównanie wyłącznie do placówek tego samego typu (np. tylko liceów) — pozwala to ocenić wynik na tle najbardziej porównywalnych konkurentów, a nie wszystkich szkół z okolicy niezależnie od ich profilu.

Jak odczytać te wyniki?

Między rokiem 2025 a 2026 średni wynik wzrósł o 2,6 punktu procentowego.

W tych latach egzamin zdawało odpowiednio 209 i 261 osób. Porównywane wyniki dotyczą kolejnych, nieidentycznych roczników uczniów.

Zmiana średniego wyniku nie dowodzi samodzielnie zmiany jakości nauczania. Na rezultaty wpływają m.in. skład grupy i różnice między arkuszami egzaminacyjnymi.

Zobacz też metodologię i ograniczenia porównań.